2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım gözünaydın ikili güzel çıkmış
beta hcg evet yazdığın değer.kızın olma ihtimali var.ellinin üzerinde çünkü ama yinede en iyi ultrasondan doktor söyleyince sevin.kendi psikolojini hemen kıza hazırlama ama kız gibi geldi bana.

Son düzenleme:

esrako benim beta hcg 15 idi.doktorda ultrasona göre erkek dedi.

babymom
çok geçmiş olsun canım.böbrekler için suya çok ihtiyacın var.biliyorum miden bulanıyor ama en azından yudum yudumda az azda olsa içmeye çalış.birden bir bardak yerine sık sık bir kaç yudum alarak içmeye çalış canım
inşallah en kısa zamanda düzelirsin canım

Aidaa, Helinim cevaplamış.. hadi hayırlı olsun kızın.. :))) İnşallah gönlüne göre olur.

delikafadulden AYY çok ümitlenmek istemiyorum ama içim bir hoş oldu şimdi. Kız-erkek hiç önemli değil cinsiyeti ama deli gibi merak ediyorum ne olduğunu. Hadi hayırlısı bakalım kız mı çıkacak.

Babymom geçmiş olsun canım. Tez zamanda iyileşip ayağa kalkmanı dilerim. Sen ve bebeğin Allaha emanet olun.

canım gözünaydın sonucların güzel cıkmıs ve 3lüye gerek görmemiş inşallah bende yarın güzel haberlerle dönerim.ayy cok heycanlıyım yaaaa.eeee doktor sonuclarına bakınca ultrasonla kontrole gımredınmı belkı görürdünüz cinsiyetını CADIARZU

belgesel için cok saol canım kızlarda vermıslerdı bıkac kere ama ilk defa dun bı göz attım.kocacım bugun ındırcek netten aksama beraber izlicez inşallah.

esrakocum senınkıde kız gıbı gözüküyor degere göre,hayırlı olsun artık.erkek olanların betası tuttu sanıyorum ama gizzeninkı kacdı onu hatırlamıyorum.onun kı kız ya kacdı acaba free bthcg si

Gözün aydın darısı başımıza:)

canlarım hepinize cok ama cok tsk ederim
elimden geldigince dinlenmeye calısıyorum
kusacagımı bilsemde yiyorum kusana kadar giden gitsin yavruma
ins tekrarlamaz napacagımızı sasırdık
ilac yuklemesinde yapmak istemiorum bebege
Allaha emanetiz anlıyacagınız
hepinize cok tskler tekrar

Babymom cum çok büyük geçmiş olsun...umarım en kısa zamanda atlatırsın...ben de o acıyı yaşamıştım bekarken..antalyanın ağustos sıcağında küvete sıcak suyu doldurup oturuyodum...böyle böyle 15 günde düşürdüm...banyoda bir hayat yaşıyodum...sana tavsiyem bol bol (kussan da) su içmen...allah yardımcın olsun canım...
Evrişim sana da geçmiş olsun canım...ben de bu hafta diş temizliği ve 1-2 dolgumu yeniletmek istiyorum..
Ajdaa cım gözün aydın canım...hayırlı haberlerine sevindim...ben de salı günü alcam 2'li sonucumu...

KIZLAR GÜNAYDIN.NASILSINIZ?BABYMOM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.ALLAH YARDIMCIN OLSUN.
ESRAKO ve AİDAA gözünüz aydın.allah tamamına erdirsin.kız ha darısı başıma inşallah.umarım bu bhcg olayı bendede yanılır.sanırım gizzedede öleydi.değeri küçük ama doktor kız demişti.hayırlısı bakalım.

evet ben dün hem çok şaşırdım hemde çok üzüldüm.sadece doğumun ne zaman dedim.cevap şok etti.anlamadımki...kırdım diye sonrasında üzüldüm ama ben daha çok üzüldüm.neyse yanlış anlaşılmalar biter inşallah...

canım zaten tahmin yapıyyoruz.tutar tutmaz.allahım sağlıklı zamanında özürsüz hayırlı evlatlar nasip etsin.ama inan o kadar çok duydum gördüm ki...teyzemin kızı mesela 37 değeri ve erkek...

ha burkocuğum umarım bu değerin önemi yoktur çünkü benimki 27 ve ben deli gibi hayırlısıyla kız istiyorum.

ya zaten bu free hgc sonucu sadece bı arastırma belkı cogunlukta dogruluk payı olabılır fakat bunu çürütecek 3_5 kişinin bile olması sonucu saptırır.azönce burkonun verdıgı linkte okudum 12 cıkmıs free si ama kızmıs bebegı.bu zaten herseyı acıklıyo bence.oyuzden bızde sadece tahmın yapıyoruz ama sonuca göre kendımızı hazırlamasak iyi olur. yerimseniben

buarada herkezeee iyiy pazarlar kızlar.bugun kimseler yok herkez pazar keyfı yapıyo galıba.öpüyorum hepinizi çıtırlar a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…