2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ii pazarlar kızlar.2lisiziz biz.o yüzden cinsiyet tahmin köşesine katılamıoruz. çin ve diğer tahminler de zaten %50 şansı olduğundan bazısı tutmuş bazısı tutmamış.ben de çok çok merak ediorum bebişim ne die.en azından hayal kurmak için.erkek hayali kurunca ya da kız hayali bebişime haksızlık etmişim gibi gelior.ya tersiyse ve alınırsa :) ben aslında çevremdeki herkesten erkek bebeği olacağına dair haber alıorum sanki erkek senesiymiş gibi ama temmuz haziran annelerinde hemen hemen eşit kızlar erkekler

kızlar cinsiyet tahmini sayfamızda yok.çok aradım bulamadım...neler oluyor ya güncelleyecektim...

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de uzun zamandır yoktum ama beni de merak eden olmamış küsüyorum küsüyorum küüüüsssstttüüümmmmm....:roflol::roflol:

Şaka bir yana, bu kadar kalabalık olunca ve muhabbet alıp başını yürüyünce takip etmek gerçekten çok zor oluyor arkadaşlar. Ben de yaklaşık 30sayfa okudum... Babymom cım sana çooook geçmiş olsun.. İnşallah bir an önce kurtulursun böbrek ağrından. İnan ben çok üzüldüm. Bol bol su iç canım. Yudum yudum iç sürekli yanında su olsun. Keşke elimizden birşey gelsede acılarını alabilsek senden benneyaptımki

Bu arada doktora giden, test sonuçlarını alan ve cinsiyetlerini öğrenen tüm arkadaşları da tebrik ediyorum. Gözünüz aydın arkadaşlar... İlk cinsiyetini öğrenen ben olmuştum aranızda. Dr kız demişti. Şimdiki randevum 20 Şubatta (12 gün kaldı heyecanla bekliyorum :) ) 16. haftama denk geliyor. Drum omuriliğine bakıcam demişti. Sanırım benm de 3lü testim yapılmayacak.

Son olarak arakadaşlar, buraya canınızın istediklerini yazmamanızı reca edüceğümmm lütfennn. Geçen hafta hiç aklımda yokken kumpir krizim tutttuuu. Şimdi bir ark birşey yazmış ama tam da bursadan annemden yeni geldimm yaaa nasıl hemen gideyim yiyim şimdi... Benim kocam da yok ki yanımda söyleyeyim..Acıyın bana lütfen :Saruboceq:

Son düzenleme:
ayy ben bızım topikte kım görevlıyse ona söyliycem bı bizimkini tasımıslar bebegım buyyuor dıye bıyere.dıger topiklere baktım herkezınkı duruyor mayıs hazıran temmuz.bi bizim göbiş şovumuzu tasımıslar

ayy ben bızım topikte kım görevlıyse ona söyliycem bı bizimkini tasımıslar bebegım buyyuor dıye bıyere.dıger topiklere baktım herkezınkı duruyor mayıs hazıran temmuz.bi bizim göbiş şovumuzu tasımıslar

evet canım çok kızdım.diğer topiklerde herşey duruyor.cinsiyette yok bizimkinde.ta nereye götürmüşler.niyeki.allahım ya....

Herkese selam, tüm tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim.

canım gözünaydın sonucların güzel cıkmıs ve 3lüye gerek görmemiş inşallah bende yarın güzel haberlerle dönerim.ayy cok heycanlıyım yaaaa.eeee doktor sonuclarına bakınca ultrasonla kontrole gımredınmı belkı görürdünüz cinsiyetını CADIARZU

:1no2: Malesef bakmadı canım bir tahminim var ama söylemeyeceğim dedi daha netleşmesini bekleyecekmiş. 5 marta gün verdi o zaman öğrenebilicez :kızgın:

Babymom nasıl oldun? Dün gece benim de idrar yollarımda hafif yanma vardı. Geçen hafta tahlil yaptırdık ama temiz çıkmıştı.Galiba üşüttüm farkında olmadan. Devam ederse gidicem doktora.

valla ben 2 görevlıyede yazdım nıye sadece bızımkıler tasındı die.bakalım ne dıycekler hayret bişe ama ya.madem tasınıyosa herkesınkı tasınsın yada tasınmasın.cok kızdım benneyaptımki

buarada gizzecim hoısgeldım evet epeydır yoktun,farkettım olmadıgını ama tatıl oldugu için acaba bıyere gıtmıs olabılırmısın ben gözden kacırdımmı diede düşündüm.ayy canım canın kımbılır ne istedıcokacimcoook,işte farkında olmadan yazılıyor.kumpir konusu acılmasa ben zaten bıse yazmazdımda comely canım istedı falan yazınca bende yazdım :eek:

valla ben 2 görevlıyede yazdım nıye sadece bızımkıler tasındı die.bakalım ne dıycekler hayret bişe ama ya.madem tasınıyosa herkesınkı tasınsın yada tasınmasın.cok kızdım benneyaptımki

buarada gizzecim hoısgeldım evet epeydır yoktun,farkettım olmadıgını ama tatıl oldugu için acaba bıyere gıtmıs olabılırmısın ben gözden kacırdımmı diede düşündüm.ayy canım canın kımbılır ne istedıcokacimcoook,işte farkında olmadan yazılıyor.kumpir konusu acılmasa ben zaten bıse yazmazdımda comely canım istedı falan yazınca bende yazdım :eek:

Saol minik kelebeğim. Öptüm seni kaydirigubbakcemile3. Bu arada yarın sen de inşallah bebişini görür hasret giderirsin. Test sonuçlarında iyi çıkar inşallah canım. Sana drun cinsiyet tahmini yapmış mıydı bu arada?

Herkese selam, tüm tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim.

:1no2: Malesef bakmadı canım bir tahminim var ama söylemeyeceğim dedi daha netleşmesini bekleyecekmiş. 5 marta gün verdi o zaman öğrenebilicez :kızgın:

Babymom nasıl oldun? Dün gece benim de idrar yollarımda hafif yanma vardı. Geçen hafta tahlil yaptırdık ama temiz çıkmıştı.Galiba üşüttüm farkında olmadan. Devam ederse gidicem doktora.

5 martmı? o zamana kadar nasıl dayanacaksın 13+1 günlükken sırtı dönük olduğu için söyleyememişti doktorum 3 hafta sonra gel dedi ama ben 14+1 haftalıkken yani bi hafta sonra gittim.

cinsiyet olmasada kızlar benmi çok endişeliyim.her hafta doktora gidiyorum.kadın üç hafta diyor ben bi hafta sonra gidiyorum.sanırım artık korkularımı bırakmalıyım.haftaya üçlü için gideceğim sonra ayda bir gelsen yeterli olur dedi.ben şimdiden nasıl dayanacağım diyorum
bence sen bi şeylere bahane et ve bi hafta 10 gün sonra git.14.haftadan sonra görüyorlar açıkca cinsiyeti.bizlerde herkesinkini çok merak ediyoruz

Son düzenleme:
gizze

yokluğunu farkettik ama tatil olduğu için bir yerlere gittiğini düşündüm.ben öğretmen olduğumdan tatilde memelekete gidilir diye düşünüyorum ve ilk defa ailemin yanına gidemedim bebiş için.yoksa bende bi süre aranıza katılamıyacaktım

ay kızlar 16. haftadayım artık.bi hafta sonra 4. ayımı bitirip 5.aya gireceğim.Allahım tamamınada erdirsin hepimizinkini

Saol minik kelebeğim. Öptüm seni kaydirigubbakcemile3. Bu arada yarın sen de inşallah bebişini görür hasret giderirsin. Test sonuçlarında iyi çıkar inşallah canım. Sana drun cinsiyet tahmini yapmış mıydı bu arada?
saol canım güzel dileklerın için.enson gıttıgımde 11+4dük doktor baktı ama göremedı cinsiyetını.kısmetse yarın 13+5 falan oluyoruz inşallah önce saglıklı oldugunu ögrenırız sonrada inşalah cinsiyetını.
ay kızlar 16. haftadayım artık.bi hafta sonra 4. ayımı bitirip 5.aya gireceğim.Allahım tamamınada erdirsin hepimizinkini

canım maşşalah bebeşine.aramızda en ilerde olan sensın galıba. sordummu hatırlamıyorum bebeısnın hareketlerını hissediyormusun?gercı ilk hamılelıklerde 18.haftaya kadar falan hissedilmezmiş yanı bılımsel bi veri.ama neguzel bızım kızlar hissediyor keşke bende hissedebılsem.

buarada senın kaygını cok iyi anlıyorum doktorumda bana 3 haftada bır gel dıyor 2 hafta zor dayanıyorum.şimdi yarın doktora gidecem içn hem sevınc hem korku var içimde.bıkere kaybedınce insan hep kaygı dolu yasıyor sanırım:çok üzgünüm:

bende dün dr deydim doktor ensesini ölçtü 1.7 çıktı. iyi çıktı dedi... ama kan testini çarş. alıcam. bide 11+4 çıktım bi hafta geriye döndüm.en son gittiğimde ölçmemişti dr bilmiyodum hiç tahmini söylemişti.

artık benide listelere eklermisin kesin değil die bi şey söylememiştim 25 ağustos muhtemel doğum tarihim çin takvimine göre erkek dr cinsiyet söylemedi 1 ay sonra görcez bakalım.

kızlar lcw den pantolon aldım dün lastikli fiyatda 30 lira civarındaydı. uygun baya tavsiye ederim. üst olarakta güzel şeyler var tunik gibi ama tunikten daha kısa. bide ben yeni fakettim benottonda hamile kıyafeti satılıyo güzel şeyler vardı. yeni sezon gelmiş ama daha gerek yok die fazla bakmadım.bilmiyorum yazıldımı konu çok hızlı ilerliyor yetişemiyorum

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.sarmasık.....................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
20.eeylem07....................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.figen............................................16 agustos
33.esrako........................................16 ağustos
34.nicole78......................................16 agustos
35.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
36.comely 08..................................17 agustos
37.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
38.tazefasulye................................18 agustos
39.masmavi....................................18 agustos
40.prenses.....................................19 agustos
41.nora..........................................19 agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos