2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hastalanan arkadaşlar çok geçmiş olsun.bulantılarınıza dikkat edin.benim hiç bulantım yok.benmi garibim acaba?geçenlerde hastanede kalıp serum yiyince bende baya bir kendime gelmiştim.benim doktorumda hem ikili hem üçlü istedi.hoş bende yapılmasını istiyorum ama...
BURKOCUM evet canım o kalp atımı olayını ben söledim.doktora kaç atıyor diyorum sana ne diyor söylemiyor.
genel olarak çk şükür iyisiniz..hepinizi çok öpüyorum...

Kızlar balık hapı kullanmaya başlayan var mı? Doktor 2.trimesterde veriyor diye biliyorum ama bana daha vermedi. Yarın gidince soracağım.

Bu arada salı günü 10+1'ken doktora gittim. Ondan 15 gün önce gittiğimde 1,76 cm'di, bu gidişimde 3,6 cm olmuştu:1shok:Gözlerime inanamadım. Maşallah bebişime 2 haftada 2ye katlamış neredeyse. Bir de hıçkırır gibi yerinde zıpladı, çok güldürdü bizikaydirigubbakcemile3

kayra canım sen mi yazmışsın kalp atışları 140 üzerindeyse kız diye? Benimki ilk ölçümde 180, ikinci ölçümde 173 çıktı. Güvenilir midir ki bu kalp atışı olayıCADIARZU

EVEEEETTT İZMİR'DEKİ HERKESLE GÖRÜŞELİİİM. BİZ FASULYEMLE GÖBÜŞ TOKUŞTURUCAZ:içelim:

Sen asıl 12-13. hafta göreceksin asıl şoku! Hop diye 6 - 7 cm oluverecek :) Bizim kalp atışımız 168 di. 140 ın üstü kız mıymış :))))) inş :Saruboceq:

Bende size katiliyorum ayda 1 kerecik fastfood gunu, pis bogaz gunu yapalim:)))
Evris e karsi isyankaydirigubbakcemile3en azindan bi gidim hamburger yanina da bi gidimcik patates kizartmasi hmm yada soleee guzel bi pizzaa.....:lepi: yasasin PIS BOGAZ GUN'leri? PIS BOGAZ'lara OZGURLUUUKKKK:dance:

Valla ben akşamüstü 2 pizza sipariş ettim. Bİri vejeteryan, diğeri karışık. Ama eşimin karışığından aldım 1 dilim.. :eek:

tabi tabi.... hamburger ve patates kızartması yiycez. eti iyi pişmiş olsun diycez,az ketçap ve mayonez koycaz... ayyyy keşke cola da içebilsek. hadi birisi de kolaya izin versin ayda bir ne olur?

Tamam, ben veriyorum; 2 haftada bir bardak nasıl ? Ben çok da kasmıyorum. Dediğim gibi 2 haftada 1 bardak içiyorum. Bazen balığın yanında oluyor bu, bazen misafirim olduğunda. Günde 2 fincan açık çay bir de.. Eskiden her gün 1 fincan nescafem vardı, onu içmiyorum artık..

kızlar bana dua edin lütfen...!! sabah 2 'liye gidiyorum....çok heyecanlıım..dr.dan gelince yazarım....

Ay çok güzel geçecek bak görürsün, resmen doyacaksın bebişini görmeye.. Benimki yarım saat kadar sürmüştü. KEşke bir daha girsem :)

ayy kızlar yıne kaynatmıssınız valla.ohooo siz ancamı ayda bır gunu pis bogaz gunu ilan ettınız.ben o gunu koyalı baya oluyor :)) buarada aftabrucum kesınlıkle fast foot kolasız gıtmez şekerim.ama benım kocıs bana ayda bırde olsa içirmiyor.aslında hıc düşkün degılım ama dedıgın gıbı yasak ya canı cekıyor işte insanın.neyse artık bızde meyve suyuyla idare edıyoruz napalım,

,
buarada 2 gundur acayıp bı uyku bastırıyor saat 3 den sonra.zaten yatsam uyuyamam.gündüz uyuma özürlüyüm resmen.ama azönce artık dayanamadım gözlerım acılmıyo resmen cok komıktım bıraz gözlerımı kapatıp uzandım yınede uyuyamadım.bakalım ilerki günlerde uykuya yenık düşcemmı acaba

Uyusana şekerim, bak, ben eşimden tüyoları aldım. Kendisi uyumayı çok sever. Kesinlikle "ay şöyle döneyim, daha rahat ederim" demeyeceksin. Uyku nerede geldiyse, pozisyonunu hiiiiç bozmadan kıvrılacaksın. Ben de öğle uykusu özürlü bir insandım, şimdi fosur fosur...

Ay kıslar, eşim gelirke donut alıp gelmiş. Hem de dunkin donuts!! Yarım tane yedim sadece ama, midemi mahfetti. Allaam iyi ki şu maden suyu denen şey var!!

Ay bir de her tarafım ağrıyor ayıptır söylemesi, 2 aydan beri ilk defa seviştik de dün Şeniz kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:hooray::teytey: O kadar da, sakin sakin takıldık, akrobatik şeyler yapmadık ama, gene de... Güzeldi be!! :asigim::asigim:

Ay kıslar, eşim gelirke donut alıp gelmiş. Hem de dunkin donuts!! Yarım tane yedim sadece ama, midemi mahfetti. Allaam iyi ki şu maden suyu denen şey var!!

Ay bir de her tarafım ağrıyor ayıptır söylemesi, 2 aydan beri ilk defa seviştik de dün Şeniz kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:hooray::teytey: O kadar da, sakin sakin takıldık, akrobatik şeyler yapmadık ama, gene de... Güzeldi be!! :asigim::asigim:

Gözün aydın canımhihoyyytArtık bu seni 3 ay daha idare edersengözlerimebaksanab

amanınnn kuzum gözünaydınnn valla sen kadar sevındım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 cok üzülüyordum senın bu durumuna.neysekı olmus bişeler artık sekerım hele bı ay yetsın bu sana :roflol:
daha bi süre kudurmak yasak :jeyyar: nasıl duracaksan artık :roflol:

Gözün aydın canımhihoyyytArtık bu seni 3 ay daha idare edersengözlerimebaksanab

amanınnn kuzum gözünaydınnn valla sen kadar sevındım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 cok üzülüyordum senın bu durumuna.neysekı olmus bişeler artık sekerım hele bı ay yetsın bu sana :roflol:
daha bi süre kudurmak yasak :jeyyar: nasıl duracaksan artık :roflol:

O hoooo kızlar, ne 1 ayı, ne 3 ayı? Doktor "hayır" demediği sürece sezonu açtım ben :) haftada ya da 10 günde bir iyidir.. Az gene bana ama, idare edicez :) :eek:

İnşallah canım. Sen bol bol dinlen dikkat et kendine
inşallah zımba gibi olucamm..hihoyyyt
kızlar bana dua edin lütfen...!! sabah 2 'liye gidiyorum....çok heyecanlıım..dr.dan gelince yazarım....
canım hayırlısı olsun allaha emanet inşallah..:Saruboceq:
Mercimekim dualarımız seninle kuzu... iyi olacak hersey emin ol buna.. kötü bir sey cıkmıycak.. bu da gececek..

İzmir gurubu ne çokmuş, hiç bu kadar dikkatimi çekmemişti.. pizzacı fikrini de begendim acıkcası kaydirigubbakcemile3

Figenimm Allaha emanet olun bebeğinle.. dinlen kuzu.. iyi bak bebişine..
saol canımcım inşallah..bol bol muhabbet ederiz...
O hoooo kızlar, ne 1 ayı, ne 3 ayı? Doktor "hayır" demediği sürece sezonu açtım ben :) haftada ya da 10 günde bir iyidir.. Az gene bana ama, idare edicez :) :eek:

az deilsin fasülyem..maşallah.ama bak olan var olmayan var bize yasak meselananiknanik.zaten eşim öldürsen istemiyo korkuyomuş bende ösledim valla:1rolleyes::eek:
bu arada kıslar pizzayı ben kendimde yapabiliyorum.güzel oluyo..tavsiye ederim...

ay kızlar merak ediyorum karınlar ne zaman büyümeye başladı hamiş olduğunuz anlaşılıyormu..? cinsiyetler bellimi?

akşam karnım büyük sabah geri iniyor.yalnız bu hafta eski pantolonlarımın sıktığını hissettim.sanırım artık büyüyor.tabii hamilelikten bu yana aldığım iki kiloda var

cinsiyeti belli olan 4-5 arkadaş var sanırım bunlardan biride benim.14+1 günlükken erkek olduğunu söyledi doktorum.

:KK66:ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ :KK66:

1,babymom........kız.............................. ……………….......…….1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. ……………….......……. 2,petrik......................erkek
3,aftabru............kız............................ …………………....….... .3,başak3....................erkek
4,defnedamla.....kız............................................................. ...4,desdona..................erkek
5,perlin..............kız........................................................ ....... 5,lalece......................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................................................... .6,norraa.....................erkek
7,comely_08......kız............................................................... .7,esrako....................erkek
8,eftalya66.........kız.......................................................... ..... 8,nilüfersahh..............erkek
…………………………............................................................ 9,aidaa……………......erkek
…………………………………………………………….…..............10,figenn………….…...erkek
……………………………………………………….………..............11,kayra42……….…...erkek
.................................................. ..........................................12,başak35................erkek
.................................................. ..........................................13,pinky42.................erkek
.................................................. ……………………................14,gizze.....................erkek

:KK66:DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ :KK66:

GİZZE………………………………….……….KIZkaydirigubbakcemile2
DİDE……………………………………………ERKEKgamyoncuiremsu
EFTALYA66………………………………...…ERKEKgamyoncuiremsu
HELİN HİVDA…………………………………
FİGENN………………………………………...ERKEKgamyoncuiremsu
KEOPS35………………………………………ERKEKgamyoncuiremsu

kızlar eklemedıklerım yazsınlar çin takvimine göre cınsıyetlerı bende buraya eklıyeyım :KK70:

canım çin takvimine göre kızdı ama doktorum erkek dedi

:KK66:ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ :KK66:

1,babymom........kız.............................. …………………….1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. ……………………. 2,petrik......................erkek
3,aftabru..........kız............................ ……………………... .3,başak3....................erkek
4,defnedamla...kız........................................................ ...4,desdona..................erkek
5,perlin..............kız.................................................... .... 5,lalece.....................erkek
6,gamze_hlm.....kız........................................................ .6,norraa.....................erkek
7,comely_08......kız..........................................................7,esrako....................erkek
8,eftalya66........kız.......................................................... 8,nilüfersahh..............erkek
9.tazafasulye…..kız…...................................................... 9,aidaa…………….....erkek
…………………………………………………………….….......10,figenn……………....erkek
……………………………………………………….……….......11,kayra42…………....erkek
.................................................. ...................................12,başak35................erkek
.................................................. ...................................13,pinky42.................erkek
.................................................. …………………............14,gizze.....................erkek
……………………………………………………………....…….15irem34……………...erkek

:KK66:DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ :KK66:

GİZZE………………………………….……….KIZkaydirigubbakcemile2
DİDE……………………………………………ERKEKgamyoncuiremsu
EFTALYA66………………………………...…ERKEKgamyoncuiremsu
HELİN HİVDA…………………………………
FİGENN………………………………………...ERKEKgamyoncuiremsu
KEOPS35………………………………………ERKEKgamyoncuiremsu

kızlar eklemedıklerım yazsınlar çin takvimine göre yada dr. tahmin :)cınsıyetlerı bende buraya eklıyeyım :KK70:

canım kayrayıda ekle.doktor onada erkek demiş

kızlar ya...ben 2li test yaptımda karnım acayip açtı...
saat 2 yi geçiyodu yemek yememiştim...sonuçları etkilemez demi...sonuçlar normal demişti dr.
bide kan testi yapın diyolar ben kan testi yaptırmadım 2 li teste kan aldılar ama bcgh die bişe yazmıyo.
ben şuanda 14+2 haftalık hamileyim...:emir_bebek::emir_bebek:
1 hafta önce dr cinsiyetine baktı...ama kordon bacagının arasından geçiyodu..
inşallah bidaha gidişimde belli olur..bebeyimi kzım yada oğlum die sevmek sevmek istiyorum artık....:CüvCüv:

canım ikilide mutlaka free yada serbest beta hcg diye bir değer olmalı.o değere göre risk belirlenir

Tekrar merhaba kızlar,
Bu saat oldu, daha yeni bitirdim yazdıklarınızı beynim döndü vallakafamçokkarıştı

Bebişlerini görüp cinsiyetini öğrenip sevinen arkadaşların gözü aydın. İnşallah hep böyle güzel haberler alırız hepimiz.

Hasta olanlara acil şifalar diliyorum. Mide bulantısına karşı bana en çok yarayan şey şu ana kadar ayva oldu. Ama hiç de öyle çıkaracak derecede bulantım olmadığı için tecrübesiz sayılabilirim.

Dün televizyonda evde sosis yapımını anlattılar. Ben hayatta marketten almam, ama ileride bebişim benden isterse bu tarife göre yapabilirim diyorum:
ozgursef.com | EVDE SOSİS YAPIMI

Bu arada salı günü 10+1'ken doktora gittim. Ondan 15 gün önce gittiğimde 1,76 cm'di, bu gidişimde 3,6 cm olmuştu:1shok:Gözlerime inanamadım. Maşallah bebişime 2 haftada 2ye katlamış neredeyse. Bir de hıçkırır gibi yerinde zıpladı, çok güldürdü bizikaydirigubbakcemile3

kayra canım sen mi yazmışsın kalp atışları 140 üzerindeyse kız diye? Benimki ilk ölçümde 180, ikinci ölçümde 173 çıktı. Güvenilir midir ki bu kalp atışı olayıCADIARZU

Benim ticker yine gitmiş ama bugün 10+4'üz biz. Geçen hafta bulantıdan kafamı kaldıramamaıştım, bu hafta (doktora gitmenin sevinci de etkilemiş olsa gerek:) bulantım pek yok, bol bol gazım var.

EVEEEETTT İZMİR'DEKİ HERKESLE GÖRÜŞELİİİM. BİZ FASULYEMLE GÖBÜŞ TOKUŞTURUCAZ:içelim:

gözünaydın canım bebişini görmüşsün.kalp atış 140 üzeri ise kız deniliyor.seninki bayağı yüksek.kız olma ihtimalide yüksek gibi.ben hiç kalp atış hızını sormadım.her zaman kalp atışları güzel diyordu sadece doktorum

ayyhhhoku oku bitmiyor yahu .. bagımlı oldu butun işlerim kalıyor KK yuzunden yemek desen hep son dakkaya sıkıştırıyorum.nasıl olsa bahanem hazır bulantım vardı ancak girdim mutfaga diyorum.. ama herakşam kocacıma forumda şöle şöle bi şey konustuk gibi bahsednce adamcagız çaktı benm bulantılı olupda mutfaga girmememi!!!!...

herkese iyi akşamlar.. birbirmize dua edelim saglıklı bebişlerimiz olsun .. bu arad ruyasında cinsiyet gören varmı ayhh benm kaç defa oldu ya..kendimi koşullandırmak istemiyorum ama hep benzer ruya görüyorum eşimde öle görüyo.. bakalım...

rüyalarımda hep erkek çocuk görüyordum.eşime benim kızım olacak diyordum sabah kalkıp rüyamda erkek çocuk gördüm diyordum.üç defa gördüm erkek çocuk.doğurmuşum ve kucağıma veriyorlar görüyordum ve cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendim pazartesi

gözünaydın canım bu seni bi iki ay daha idare eder:teytey:

mercimekim inşallah güzel haberlerle geleceksin canım

ya kızlar hep ben yazıyorum ne zamandır.kimse yok sanırım.geçmişi okuyorum yazıyorum okuyorum yazıyorum.hadi bende kaçtım.iyi geceler herkese

tebrik ederim kısss,gözün aydın.doktoruna ne dedin de izin kopardın, 'tazeliğim geçti gitti.basbayağı kuru fasulye oldum' mu dedin? :mymeka:
eşinle hep böyle mutlu olun canım...

tebrik ederim kısss,gözün aydın.doktoruna ne dedin de izin kopardın, 'tazeliğim geçti gitti.basbayağı kuru fasulye oldum' mu dedin? :mymeka:
eşinle hep böyle mutlu olun canım...

:) Teşekkür ederim. Valla, progestanı kesti. Artık düşük riskin, herhangi bir hamileninki kadar, dedi. Ben izni kendim yazdım :))

X