2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hayırdır cnm neyin vardı???????

gozun aydin canim...

hadi hayırlısı hayatım...ben bu topikteki sinerjiye inanıyorum...

Çok sevindim norraacım. İyi bak, ne güzel, durgun olduğunda "neyin var" diyen bir patronun var.. Bizim müdürler ve yardımcıları moralimiz yüksekse bozmaya çalışırlar genelde..

Çok sevindim norraacım. İyi bak, ne güzel, durgun olduğunda "neyin var" diyen bir patronun var.. Bizim müdürler ve yardımcıları moralimiz yüksekse bozmaya çalışırlar genelde..

orasi oyle ama gecengunde kontratini yenileyemicez diye lonk diye yuzume soyledi, 2 gun krize girdim onun yuzunden, dun yuzune bile bakmadim, vicdani elvermedi heralde, bakalim,, ay sonuna belli olucakmis, amaaan bugun bebisimi gordum ya gerisi bos, olmazsa dogumdan sonra yenilerler.....:lepi:

Canııım hadi gelmiş geçmiş olsun. Birşey olmazdı ama gene de muayene olman iyi olmuş. İçin rahatladı en azından yerimseniben

hıh tamam işte daha yeni buldum. boyuna laf edecektim senin bıldırcının o yüzden alıntı yapmaya çalıştım. boyu çok uzun değl mi yahu 12+6 için? ben 13+4 ken gittiğimde 7,5 cm ydi. bir haftada büyüye büyüye 7 mm mi büyüyor yani bu mübarekler? 1,7mm ense kalınlığıysa erkek olma ihtimali yüksek. erkeklerinki daha kalın olurmuş genelde. benimki 0,9 mm civarında çıkmıştı hep, 1mm nin altında olunca da çok ince diye şüphe edip tekrar tekrar ölçüyorlar. ama sonra bir yerde okumuştum, ense inceyse kız olma ihtimali daha yüksek oluyomuş diye.

bende bı bıraktım ders calısmayı az ara verım dedımkı ooooohhoooooohhhhoh yanı takılı kaldım buraya ya dersler özetler ezberler hernekadar ezber ıyı olmasada işde ne yaparsın ya ben ticaret matematiğinden ne yapıcam kızlar ya bıde anne karnında bebiş eğitimi konusuda dayanayım ecük şimdi ben ders çalışıyomya devamlı hiç balık yiyemememe rağmen zuzum zeki olurmu sizce?

evet ya, darknessfire, keşke biri bana toy dese. Havalara uçarım valla, en gencimiz sensin ya o yüzden öle yazmıştım. Saol norraacım bozulmadığın için, birbirimize takılmayınca keyfi kalmıyor ki.... Ne yani öyle dedim diye ben senin doktorluğundan mı şüphe ediyorum , böyle anlamadığına sevindim norraacım.
şaka yollu taş atayım dedim ama benim kafama döndü taş, olsun sorun değil.

Canim benimde 12+4 sun dedi, 6.3 cm cikti boyu, ki ben 12 diye biliyordum kendimi, bide 4 gun atti sipa??

Canim benimde 12+4 sun dedi, 6.3 cm cikti boyu, ki ben 12 diye biliyordum kendimi, bide 4 gun atti sipa??

e tabi sen de fasulye de uzunsunuz, bebekler de uzun olacak tabi.
iyi ya işte ne güzel 4 gün kazanmışsın. ben de bir hafta kazandığımda önce anlamamıştım sonra da hoşuma gitmişti.

e tabi sen de fasulye de uzunsunuz, bebekler de uzun olacak tabi.
iyi ya işte ne güzel 4 gün kazanmışsın. ben de bir hafta kazandığımda önce anlamamıştım sonra da hoşuma gitmişti.

yok canim ya ben okadar uzun degilim esim 178cm ben 163cm, bizde boydan ziyade en var:))))

bende simdi onu hesaplıodum her gittigimde biraz biraz kazanıyorum belki 15-20 gun once kavusurum melegime.

ama benimki minik boylu galiba 12+3 te 58,8 mm di. sut icemiodum ondandır basladım simdi sute cok sukur

ben 1,60 ım. eşim de 1,75. bizimkinin çok uzun olma ihtimali yok. ya düşündükçe bi tuhaf oluyorum, içmde bir canlı gitgide büyüyor inanamıyorum. çok tuhaf bir his.

hayırdır ızlarya kubralıya ne olduki
Canıım yürürken sokakta oynayan çocukların topu gelmiş tam karnına. Bir anlık olduğundan koruyamamış kendini.. O yüzden korktu bebişine bişey olur mu diye ama sağlık ocağında muayene oldu,, herşey yolunda çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…