2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

minik kelebek canım sen yaptırdınmı 2 li testi yoksa pazartesimi yapılcak ben yarın yaptırıcam sonuçlar ne zaman çıkar bilmiyorum ama içimi bir heycan kapladı şimdiden

canım cok şüküürr.gözünaydın.geçmiş olsun.okurken ağladım inan seni cok iyi anlıyorum bitanem.hafta sonu bende kötü şeyler yasadım o korkunu anlayabiliyorum.benimde deli gibi kanamam oldu hiç durmadı serum falan taktılar.sonra ultrasona aldılar bebeğimin kalbi atıyodu.o ana dünyalara bedel.ama benim hep düşündüğüm benim meleğim bizi asla yanlız bırakmıcak,o çok güçlü diyorum.sende aynısı düşün ve allah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamızı nasip etsin seni çook öpüyorum..:1hug:

eşin bak seni düşünmüş minik kelebek ne kadar güzel insanın eşiyle ilgilenmesi kimbilir cinsiyeti belli olunca minige neler alır babası valla bizim bebekler çok şanslı olucaklar

o toptancının adını alabilir miyim başak?bende izmirde hamile olanlardanım yardımcı olursan çok sevinirim.şimdiden teşekkürler :))))

BAŞAKIMMM :) Fotografını bekliyorum sabırsızlıkla.. bir de evet evet bizimle de paylaş toptancıyı.. hatta git bak istersen.. ondan sonra gel paylaş.. nasıl arzu edersen.. kafamızda fikir edinmiş oluruz.

basakcım evet tatlım süper olur valla adresini verirsen.bende izmirliyim ailemin yanına gidiyorum.alıım bende..

kıslar herkese ii gecele bebişin uykusuuu geldii :)))))) görüşmek üzere.

Evet başak, evet :) Ben de istiyorum gecelik, pijama, babaanne donu :)

helin evet haklısın canım.. Ama benden 2 hafta önde gidiyorsunuz ya, hep sizi örnek alıyorum. 2 hafta sonra sen de bunları yaşayacaksın diye..Şimdi cinsiyeti taktım kafaya :))

GUNAYDINNN
donmeceli dolanmacalı yine uykusuz bir gecenin sabahından merhaba :))))
dun aksam felaket gazım oldu karnım davul gibiydi ama simdi iim cok sukur
guzel haberlerle dolu bir gun olsun insss

GUNAYDINNN
donmeceli dolanmacalı yine uykusuz bir gecenin sabahından merhaba :))))
dun aksam felaket gazım oldu karnım davul gibiydi ama simdi iim cok sukur
guzel haberlerle dolu bir gun olsun insss
günaydın canım geçmiş olsun :) nedeyelim artık doğuma kadar böle:)

günaydın arkadaşlar....

yine bu sabah çok kötüyüm zaten gribi tam olarak atlamamıştım ve gece hiç uyuyamadım habire çok afedersiniz ama ögürtüm oldu sabah kalktım yine öyle şuan işteyim ama kendimi hiç iyi hissetmiyorum hala midem bulanıyor naneli şeker yiyiyorum ama oda fayda etmedi aksi gibi bugün işlerde yoğun....

bulantınız olmadıgı zamanlarda gun icinde ogun aralarında cok acıkıyormusunuz
bunu nasıl bastırıyosunuz
ben genelde meyve yıyorum acıkınca ama daha saglıklı bir yolu varsa onu deneyelim
baby ben beyaz leblebi atıstırıyorum hem çok kalorili değil midemi bastırıyor

cnm tuzlu ayran içtim biraz yükseldi ama ateşim hala var başımda çok dönüyo

atesin onemli daknes bana hep dr lar 38 e kdar muhim değil ama 38 ustu onemli dusumek gerek demislerdi ve ben belli saat aralıkları ile minoset kullanmıstım sayet atesin devam ediyorsa minoset içmeyeyim diye aktesli gezme o daha kotu imis

Elevit ve demir hapı verdi bana Esra.. kafan çok karışmış.. yakınlarında sorabileceğin başka bir dr var mı? Bir bilirkişiye daha sorarsan sanırım için rahatlar..

ya evet karıstı karısmasının asıl nedeni vitaminin içinde gebelik kategorisi C olması nasi yani ddim vitamin bu gebelikte kullanım dozu emzirme donemi kullanım dozu yazyıor ama C kategori yani kullanılmasa iyi olur kategorisi. orayı anlayamadım netten bir dr a soru olarak sordum ben tek elevit veriyorum yeetterli buluyorum demis. bende simdi gun asırı içiyorum kalsiyum un fazla depolanmasıda iyi değil e madem sizlerede ek verilmemis diyerekten.

yanıt yazan tum arkadaslara çok tesekkurler

fasulye benimde ense 1,7 cıktı. dr pes pese olcmedi bir kere olcum yaptı dikkat ettigim kadarı ile . 3 ve uzeri sakıncalı diye biliyordum 2,5 muymus o ??
valla bnim bebek de ultrason kagıdında bakıyorum hep bir hafta ilerde ama dr benim gebelik tarihimi değistirmiyor bilgilerinizdenmi değistiriroyr tarihini mesela senin ? yani ultrasonda gorunenmi baz alınıyor aslolan sat deilmi?

kuzu hosgeldin aramıza benimde ikinci çocugum olacak bu 8,5 yasında bir oglum var.

pinky kibarca bir sekil izah etmek gerek yoksa boyle si sana azap . ben normalde bile rahatsız olurum kokulardan hassasım yani. bir sekil ortaya falan konusma yapabilirsin msela . sabanh sunu kızarttım ustume kokusu sindi çıkmadı tum gun midemi bulandırdı diye kızım sana soyluyorum hesabı kibarca hani bilmiyorumki zor durum ya

ESRAKO, ben apikobal, folbiol kulanıyordum, iki gündür de osteocare almaya başladım. demir desteğim yok yani henüz. osteocare calcium magnezyum ve çinko içinmiş.

demek kalsiyum vs de ek veren var demir veren var bolca bizimkide demir vermedi:) enteresan dr lar ne kadar cesit cesit ya. benim yıllar onceki hamilelikte elevit yerine materna idi bas vitamin:) her hamile materna kullanırdı:) simdi elevite geçis yapılmıs:)

esrako sanırım herkes elevit kullanıyor ama benim dr.um bana megadyn verdi bende onu kullanıyorum sabahları günde 1 tane.....başkada birşey kullanmıyorum folik asiti bıraktık, progestanıda günde bir taneye düşürdüm bugün yarın onuda bırakıcam şimdilik bu kadar arkadaşım....

gunaydınlar herkese,

somestr oldugu için ogulm annemlerde kalıyor ve bizde her aksam oraya gidip yemek yiyip 22,30 gibi eve donuyoruz o saette ben hemen içmem gereken yarım kilo sut u yemem gereken meyvaları ve bir bardak su içine atılan kalsiyum ilacını içmem gerekiyor bir saat içinde yatmadan. dun bunları pes pese yapınca ve tam dolu mide ile yatınca 4 de bir mide agrısı ile uyandım karnım tas gibi artık gaz mı yaptı nedir tuvalete zor attım kendimi. deliksiz uyurdum ilk kez uykumdan uyandım. o yuzden sersem gibiyim uyku bolunmesi çok kotu.

esrako yapma bidaha oyle
gecmis olsun canım
yuklenme midene ozelliklede gece yatmadan once
ben su icmeye bile korkuyorum ama dayanamıyorum
sutude gece icmiorum cunku gece yogurt yiyorum
sabah icine azbisey kakao katıp icebiliorum dunde ceviz gecirdim robottan sute kattım oda ise yaradı

günaydın herkese a.s.
çok yorgun uyandım, belim de çok ağrıyor
uykusuzum, keyifsizim

günaydın ağustosun en güzel anne adayları;
kızlar dün akşam şu yukarda reklamı yapılan mağazaya gittim ve 2 tane hastane için gecelik aldım. hele bir tanesi ev elbisesi tarzında, robadan...doğumdan sonra evde de giyebilirim..ikisine 40 ytl ödedim...bana çok çok ekonomik geldi..bi bakmanızı tavsiye ederim..acayip indirim yapılmış...

çok geçmiş olsun comely kabus gibiymiş kendine dikkat et sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…