2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bulantınız olmadıgı zamanlarda gun icinde ogun aralarında cok acıkıyormusunuz
bunu nasıl bastırıyosunuz
ben genelde meyve yıyorum acıkınca ama daha saglıklı bir yolu varsa onu deneyelim

Sarmaşık; iyi haberlerine sevindim canım...sağlıklı olduğunu bilmen en güzeli..cinsiyet nasılsa öğrenilecek...

benim bulantılarım da devam ediyor başak. dün mesela hem sabah kustum hem de akşam. midem doluyken değil ama, boşken bulanıyor. böylece sadece mide asidimi boşaltıyorum. o da yemek borusuna ve dişlere zarar veriyormuş.

kızlar bugün benim ilk defa sırtım ağrıyor. hani böle yaşlı kadınlar bellerine yastık koyar ya, öyle oturmak istiyorum. işyerinde allahtan rahatım.

boyle zamanlarda bel ile koltuk arasına destekleyici koymak gerekiomus. atkını tortop edip koyabilirsin yada evden ufak yastıkta olur. ama bos kalmasın ozaman rahatlıyor kaslar bana cok oluyo oyle yapıyorum

bulantınız olmadıgı zamanlarda gun icinde ogun aralarında cok acıkıyormusunuz
bunu nasıl bastırıyosunuz
ben genelde meyve yıyorum acıkınca ama daha saglıklı bir yolu varsa onu deneyelim

canım ben kuru üzüm ve incir arası ceviz atıştırıyorum..arada da meyva güzel oluyor...

arkadaşlar yaa bişey sorcam benim az önce çok kötü başım döndü burnum kanadı gözlerim karardı şuanda da ateşim var geçer mi napayım bana bi yardım edin yaa tansiyonumda 8e6

darknes hemen tuzlu ayran falan iç tansıyon dusmesi ile burun kanaması yasanıyor sanırım bugunlerde ogrendim bunuda sizlerin yazdıklarından

evet kızlar ben hamile kaldııgımdan beri dişlerim sızlıyor hatta bir tanesi çok agrıyor hiç agrısı geçmiyor çekilmesi gerek zannedersem ama bebekten dolayı çekiniyorum halbuki diş dr çok yakın arkadaşım bir yol gösterir ama korkuyorum birşey olmasından yeterince kalsiyum alamıyorum bebekten benden aldıgı için dişlerim zayıfladı.
dıaşarı çıkarken genelde migdemin boş olmasını tercih ediyorum bulantım olsa bile çıkarıcak birşey olamyınca derin derin nefes alıyorum fazla kalabalık ortamlarada girmiyorm her türlü kokuya karşı hasasiyetimiz uzunca bir süre devam edecek gibi görünüyor kızlar yolun üçte birini atlattık sayılır.

sagol iremcim...önemli olan saglikli olmasiydi..ben oglumuda zaten bes aylikken ögrenmistim..o yüzden acele etmemem gerektigini biliyorum...
Tabiki de canım en önemlisi sağlıklı olması.. Birde erken yapılan tahminlerde genellikle yanılma payı çok oluyor. kız diyorlar erkek çıkıyo, erkek diyorlar kız çıkıyor.. o yüzden geç olsun güç olmasın (doğru olsun) yerimseniben

buarada daha erken ama doguma hazırlık için neler almayı düşünüyorsunuz kızlar bugün annemle konuştum çarşıya gidip 2 takım pijama almayı düşünüyorum hastane için ve çıkınca giymek için gecelikde alıcam hani şu şortlu yada taytlı olanlarından .
genelde hastanede önü dügmeli gecelik daha kullanışlı oluyor malum pansuman yapılırken kolaylık oluyor şimdi başak erken diyeceksiniz ama bir yerden başlamak gerekiyor

basak daha cok eken simdiden hicbisey yapmayı dusunmuyorum zaman yaklastıkca ancak.

İnsan çok hevesleniyor fakat nazar değer diyorlar hep o yüzden bende 5 aydan önce hiçbir hazırlık yapmayı düşünmüyorum açıkcası

canim osorun bendede var..dislerim cok sizliyor ve sanirim bir dolgumda hasar görmüs..bu yüzden soguk bir sey ictigimde acayip sizliyor..hamileyken dolguda yaptirilmazmi arkadaslar???

hayatim daha cok erken..ayrica ne kadar kilo alip sisecegimi bilmedigim icin bu gün alsam belki yarin dötümden gecmez ama cinsiyetini bilsem bebegime alirim..:roflol:

Başak doktor kalsiyum takviyesi vermedi mi? Ben de süt ve yoğurt alamıyorum, bir vitamin verdi doktorum.

Comely yaşadıklarına çok üzüldüm. Büyük geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın böyle şeyler. Şimdi iyisin ya önemli olan bu.

Ya.. nası kötü oldum bak şimdi.. ah be kızımm.. senin işin bebeğin.. üzme kendini.. istemeyerek te olsa, bilmeyerek te olsa ben de seni üzdüm.. hele bunları okuyunca daha da bı içim ezildi.. Dikkat et kendine.. kayınvalideni falan da boğdurtma bize şimdi.. en kıymetli şey bebeğin.. gerisi fasa fiso..

Ağlatma bir daha bizi burada.. Allaha emanet olun bebeğinizle inşallah.. İyi bak bebişine..

arkadaslar daha evelde yazdım gozden kacmıs olabilir pek kimse yanıt yazmadı tekrar sorayım dedim bende

beni dr um bu gidisimde artık folik asit içmeyeceğimi soyledi yeni vitamin recetesi yazdı
o anda bakmadım soracagım ilk gittgimde elevit vermis herkese veriliyor ve ayrıca kalsiyum sandoz-vitamin c vermis
son uç ayda veriliyor genelde diye okudum
ve hepsinden onemlisi tum vitaminler gebelik kullanım kategorisi A iken bunun C yazıyor yani gebelikte kullanılmasa iyi olur bunu da anlayamadım kafam çok karıstı.
sizlere elevit disinda birsey verdimi dr larınız ? ???
yanıt yazarsanız çok sevinrimi

boyle zamanlarda bel ile koltuk arasına destekleyici koymak gerekiomus. atkını tortop edip koyabilirsin yada evden ufak yastıkta olur. ama bos kalmasın ozaman rahatlıyor kaslar bana cok oluyo oyle yapıyorum

SAOL baby, aynen öyle yaptım. iki şalı tostoparlak yapıp koydum belime

cnm tuzlu ayran içtim biraz yükseldi ama ateşim hala var başımda çok dönüyo

Dark.. dümdüz uzan, ayagının altına falan bir şey koyma.. bir de bol su iç.. ve de doktorunu ara lütfen.. tuzlu ayrana falan da çok yüklenme, birden de cıkmasın yukarı tansiyon, ayranı bır kere ıc yeter.. kan akışı tüm vucuduna aynı derecede dağılsın.. dümdüz uzan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…