2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hımmmmmmm...esracım varmış antalya' da bi bayiisi...bi bakayım bakayım....
saol hayatım....

canımcım ben alanya'da oturuyorum...ama firmanın antalya 5m migrosta mağazası var...bir de ben inşaat mühendisiyim..bi inşaat firmasında şantiyede görev yapıyorum...o yüzden biraz alakasız mesleklerdeniz.....sırnaşık şey

ya çok tatlısın evriş inan okurken çok guldum ama dün akşam bu konuyu eşime söyledim oda aynen benm kayınvalideme kendim söylemem gerektiğini söyledi bugun gelirse yine kokularla söylicem artık yasakkelime.. napalım

PİNKY, çok zor işin. allahtan bende henüz koku hassasiyeti başlamadı. bir arkadaşım da hamileyken eşinin kokusundan tiksinmişti, ki eşi pırıl pırıl tertemiz bir çocuktur. oluyor işte böle garip şeyler

LALECE gözünaydın, demek 2 gün kalacak sadece. süper haber. gerçi o seni iki günde de deli etme kapasitesine sahip bir kadın olmalı, ama sen sen ol iki gün sabret. sinirlerine hakim olmaya çalış. herşeye gül geç, bebeğin için.

hıım tamam tatlım.denetçi yazınca acaba muhasebe falan mı dedim onlarda da denetçi falan var.5m migrosu bi sölerim tesekkürler cnım..

ya kızlar bu 2913 pijamadunyası harika bi site..fiyatlar çook uygun..abimler ankarada oturuyor ben onlardan istiyyemde alsınlar barii..internetten hiç alışveriş yapadıgım için...

kıslar kısa bir araştırma yptım.lıhgt süt ve su prebiyotik yoğurtları rahatlıkla kullanabilirmişiz.hiçbir zararı okmuş sindirimi ve hazmı kolaylaştırıyomuşşş.

ben livaa ve gebbeden aldım..işyerinde giymek için kumaş pantolon aldım bir de şirin bir etek aldım..klasik şeyler ağırlıklı olsa da spor şeylerde vardı..bu markalar türkiye genelinde var bildiğim kadarıyla..

selam kızlar okumayı ancak bıtırebıldım LALECE süper valla adına cok sevındım DİDECİM göbişine bayıldım PİNKY canım ya o koku lanet bişi bendede var ama anlatamıyorumkı kımseye mutfaga gırmeyınce hemen 51 yasındakı kadın yapıyo sen oturuyosun dıye laf sokuşturuyolar sızde sadece kaynana var bende kaynımda allahtan kayınpederım buradada benı koruyo o gerco oda gıder artık mart nısanda amaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn bu gün içimde başka bı enerjı var valla kımsenın bozmasına ızın vermıcem helekı evrak kaybetmıs olmama ve zafer bey gelınce azar yıyecek oldugumu bılmeme rağmen ama mutluyum işde ya ne bılım bu gunkı pozıtıf enerjımı rabbım hepimize yaysınnnnnnnn bu arada SABAHTAN BERI INKILAP VE BİRO YÖNETIMI ÇALIŞMAKTAN GIREMEDIM AZ ara verım dedım sızlerı cok özledım dayanemadım ve gırdım

ben daha hamilelikle ilgili ya da bebekle ilgili hiçbişey almadım arkadaşlar. tatil için amerikaya gittiğimizde çok güzel bebek kıyafetleri almıştım, doğum yapan arkadaşlar filan oldukça hediye edrim diye. sonra tatilden döndükten bir ay sonra hamile kaldım, planlı değildi. buarada da doğum yapan birileri olmadı ki hediye götüreyim. zaten bi tanesine bayılmıştım, mavili bir takım, hastane çıkış takımı gibi bişey, oyuncağı bile var, çok şirin. galiba onu kendime saklarım kız da olsa erkek de olsa.... mavili gerçi ama olsun kız da olsa o takımı benim bebeğim giysin inşallah....

selam kızlar dr geldim ense ölçümü ve kan testi yapıldı haftaya çarşamba sonuçları alıcam.
ilk defa bebegimi bu kadar yakından gördüm yüzü koyun yatıyordu lk önce hareketsizdi biranda korktum acaba birşeymi oldu diye dr biraz ugraştı başladı hareketleri kollarını sallıyor bacaklarını oynatıyordu cinsiyetini göstermez görsek bile hep kız olarak yorumlarız dedi dr gelişimi iyi sorun yokmuş 3 4 sefer ölçüm yaptı sonra döndü bebek ben hep bacak arasına bakıyordum galiba kız olacak hiç fazlalık görmedim sonuçlarımda inşallah iyi çıkar dr yaşımdan dolayı amiyosentez önerirler belki dedi ama ben yaptırmak istemiyorum

selam kızlar, göğüslerimde acı ağrı sızı 1 haftadır yok denecek kadar azaldı, bu bir soruna işaret olabilir mi? cumartesi kontrolüm var içime bir kurt düştü.

selam kızlar, göğüslerimde acı ağrı sızı 1 haftadır yok denecek kadar azaldı, bu bir soruna işaret olabilir mi? cumartesi kontrolüm var içime bir kurt düştü.

yok be birtanem sırnaşık şey olurmu hiç öyle şey yavaş yavaş belirtilerimiz değişecek tabikide o nasıl söz bu arada ben fena acıktım ama ne yıcemkı yaaaaaaaaaaaaaa derslerede dönmek istemıyom ama mecburum ya hep burada kalıp sızle yazışmak ıstıyorum:icecream:ders çalışırken bıle atıstırıyorum koca bı dılım peynır yedımama cokkkk acıktım ne yesemkı acepcokacimcoookcokacimcoook

gunaydinn guzel hamisler ve kuzulariii, biz doktordan geldik simdi, universitede ikili icin usg ve kan tahlili yapildi.boyumuz 6.3cm olmus, 4 gun ilerde gorunuyor simdilik 12+4 olduk ama ozelde kendi doktorum degistirmedigi icin bende degistirmiycem dogum tarihini..Ensemiz 1.2cm gerci 3-4 olcum yapti. femur boyuna, kafa capina falan bakti, hickiriyordu bizim karata surekli:)))hersey normal dedi doktor amcamiz, ve nihayet karindan bakmaya basladilar..Kan tahlillerim haftaya belli olur, insallah onlarda iyidir..Sanki bacak arasinda bi kabarti gordum, testislerine benziyordu doktora sordum ama seni yaniltmak istemem biraz daha bekliyelim dedi, bana erkek gibi geldi ama haftaya kendi doktoruma gidince sorucam bi daha...Saglikli olsunda hic onemli degil minik kuzum...

Buarad ben pijama olayina karar veremedim, izmirdeki magazayi bende istiyorum nisan mayis gibi gelicem izmire, ozamana bedenim belli olur, alirim bende ama, dogumu burada yapacagim icin agustos burada hic belli olmuyor, cok sicak degil, hatta cogu zaman yagmurlu geciyor..o yuzden cok ince bisiye gerek yok, ama bellide olmaz kuresel isinma falan, sicak olacagi tutar, izmir gibi onceden kestiremiyorum...

Esrako gecmis olsun canim...

Lalece cok sevindim canim, insallah 2 gunde sorunsuz gecer, ben 2 haftadir hic aramiyorum kayinvalidem gittiginden beri, kafam cok rahat, oda beni ve torununu hic arayip sormuyor...

ne kadar güzel norraa cım bugün ikimizde görmüşüz bebişlerimizi benimki yüzükoyun yatıyordu kuzu gibi sonrada başladı hareketlerine onu öyle görünce bütün sorularımı unuttum gözümü ayrımadım minik kuzudan demek sana erkek gibi geldi ha banada kız gibi geldi benim bebegim gözüm bacak arasındaydı ama fazlalık yoktu saglıklı olsunda önemli degil

300 Spartalı diye bir film vardı bilir misiniz? Orada bir söz vardı.. "Sparta kadınları gercek erkek dogurur" diye

Ya sanırımm Norra yı da duyunca biz bunu kendimize şöyle güncelleştireceğiz.. Agustos kadınları erkek dogurur diyee kaydirigubbakcemile3

Nedir bu yaa... inanamıyorum.. Eylül annelerinde çoğu kadın kız bebek bekliyormuş, bu çin takvimelerinden, bilmem nelerden.. bizde görünütler de bile çıkıntı dolu kaydirigubbakcemile3

Ağustos annelerii... kimse tutamaz sizi sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…