2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

COMELY; canım yaa çok üzüldüm...ama sonuca çok sevindim..lütfen kendine ve bebeğine dikkat et...senin için şu an o'ndan daha değerli başka bişey olmasın..ne iş ne başka bişey...çok dikkatli olmalısın...allah bağışlasın...

Canıııım yaşadıkların çok üzücüü ama sonu çok güzel.. Senin ve bebeğinin ii olmasına çok sevindiim Comely İnşallah bir daha böyle bi sıkıntı yaşamazsın, gelmiş geçmiş olsun canım :teselli:

cok teşekkür ederım buranın en güzel yanı bu işde acı tatlı hersey var burada ve kımse kımseyı yanlız bırakmıyor rabbim hepimize kucagımıza almayı nasıp ederde ondan sonrada yok uyumuyo yok cok ağlıyo gıbı yakınmayı nasıp etsın onlar cok tatlı olucak sanırım lütfen erkek veya kız ne ıstersenız ısteyın ama yoğunlaşmayın ben dersımı fena aldım ama zuzum hala bnmleeeeeee

ya benimde şimdi ilk defa oturup kalkarken kasıklarım sanki batıyor gibi acıyor gibi oluyor sanki zor oturup kalkıyorum bir ağırlık var gibi hissediyorum bu normalmi ki acaba?

comely canım senin ve bebeğinin iyi olmasına çok sevindim rabbim kimseye böyle birşey yaşatmasın.... çok geçmiş olsun... kendine iyi bak...

arkadaşlar yaa bişey sorcam benim az önce çok kötü başım döndü burnum kanadı gözlerim karardı şuanda da ateşim var geçer mi napayım bana bi yardım edin yaa tansiyonumda 8e6
Canıım hamilelikte ara ara böyle şeylerin olduğunu duydum, burun kanaması tansiyonun yüzünden ama sen gene de hemen bir doktorunu ara haberdar et durumdan canım.. Çok geçmiş olsun umarım ciddi bir durum yoktur

comely canııım ya geçmiş olsun ve şükürler olsunki bebegin sennle cok dua ettim senn için .. çünkü ben ilk bebegimi 5 haftalıkken düşük yapmıştım Allah kimseye yaşatmasın.. inş. hepimiz bebişlerimize saglılı sıhhatli bi şekilde kavusuruz..

Comely canim cok gecmis olsun, okurken gozlerim doldu, rabbim hepimizin bebklerini bize bagislasin...

COMELY, neler yaşamışsın sen öyle? çoook geçmiş olsun, lütfen kendine dikkat et. çok korkutucu....

helin cim sen ekşili turşulu şeyler mi yiyebiliyodun? ben mi yanlış hatırlıyorum acaba? şu ekşi-ayşe meselesini de bi çürütelim diyodum..:)

merhaba arkadaslar..öncelikle Comelye gecmis olsun demek istiyorum..a.s.lütfen bundan sonra daha dikkatli ol ve sadece bebegini düsün annesi...o bu denli sevildigini bildigi sürece hic birsey olmaz... gel gelelim bana..teyzeleri bugün bebisimi gördüm ve onu taniyamadim..en son gördügüm halinden en az 3-4 misli daha büyümüs kocaman bir canavar olmustu..gamyoncuiremsu her sey allaha sükür yolundaymis..hatta azda iriymis ama normal ölcülerde..cinsiyetine gelince görmek icin cok ugrastik ama beceremedik..ilk önce erkek gibi düsündü doktor ama pipisini göremedi..bu yüzden kizda olabilir dedi..kaydirigubbakcemile2 daha kücük oldugu icin yanilmak istemem dedi..ama ben pipi mipi görmedim..bakalim..zaten bacaklarini sürekli kapattigi icin secemedik..bakalim birdahaki sefere nasipse..

sağol cnm benımde ılk bebişim daha evlenelı 1 sene oldu yaşımda 21 eylülde 22 olucam cok mutluydum hamisliğimden genc yasta bebişim olucaktı arkadas gıbı olucaktık dıye dun cok seyler düşündüm ve benımle işde meleğim:CüvCüv::ecrin_bebek:

comelly çok kötü şeyler yaşamışsın ama allaha çok şükür sonu mutlulukla bitmiş.canım kendini bir daha üzme ne kaynana ne iş hiç biri bebeğinden önemli olmasın.kusma geldiğinde uzan atlatmaya tuzlu şeylerle bastırmaya çalış ve asla susuz kalma

kızlar şu migde bulantılarına bir çare bulanınız varmı acaba ben hiçbirşey yiyemiyorum sabah geç kahvaltı yaptım iştahsızlıgım devam ediyor sonra kızım kahvaltısını ederken başladı yine bulantı dogru banyoya mahfoldum öglende bir parça ekmek arası yaptım yedim zorla sonra kızımla dışarı çıktık işim vardı yarı yoldan geri döndüm kendimi zor attım banyoya o kadar zorlamışımki kendimi bir baktım burnum kanıyor ne yapıcagımı şaşırdım üzülüyorum bebegim gelişmiyecek diye ben birşey yemiyorumki oda beslensin içimde

helin cim sen ekşili turşulu şeyler mi yiyebiliyodun? ben mi yanlış hatırlıyorum acaba? şu ekşi-ayşe meselesini de bi çürütelim diyodum..:)

canım hamile kaldığımdan bu yana ağzıma tatlı hiç bir şey koymadım.eşim çok güzel tatlılar çikolatalar alıyordu ama ben ağzıma sürmüyordum.sadece ekşi ve tuzlu yiyecekler yedim.özellikle ekşiye hastaydım.hergün limon yiyordum.eşim eve limon yetiştiremiyordu.kısırı çok yiyordum ve hergün marulun üzerine limon ve tuz ekleyip yiyordum.bugün bile bir sürü limon yedim

kızlar normal yaşantımda da tuzu çok severdim.tadına bakmadan yemeğe tuz atanlardanım.şimdide çok tuzlu yememe rağmen tansiyonum düşük çıkıyor bazen.her zaman değil ama çoğu kontrolde düşük çıkıyor.ya 9 a 6 yada 8 e 6 oluyor.ben hamileyim diye tuzu azaltmayı düşünüyordum ama bu kadar tuzlu yemeye rağmen tansiyonum düşüyorsa tuzu kesmemeliyim değilmi
bende de bazen burun kanaması görüyorum ama çok az bir kan pıhtısı geliyor burnumdan

Canım çok geçmiş olsun Allah bi daha böyle bi şey yaşatmasın inşallah.

Sarmaşık gözün aydın canım, çok sevindim herşeyin yolunda olmasına Bir daha ki sefere de cinsiyetini öğrenirsin inşallah yerimseniben

helin sen yiğnede tuzu azalt vucutta su tutma ve odeme yol acar tansiyon dısında. hem bebisede zararlı

sarmasık gozun aydın

basakcım portakal yemeni tavsiye ederim o cok bastırıyo mideyi
salatalık tuzla bu tip seyler olabilir
cantanda acil durum poseti tası

sagol iremcim...önemli olan saglikli olmasiydi..ben oglumuda zaten bes aylikken ögrenmistim..o yüzden acele etmemem gerektigini biliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…