2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar benimde eşim rahatsızlandı işten dr gitmiş şimdi eve geldi onu yatırdım yemek hazırlayıp ilaçlarını içireyim sizlere iyi günler ben kaçtım

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 13+2 günlük hamileyim aranızda progestan kullanan yada hamileliğin başında kanaması olan varmı?

merilya hosgeldin
aramızda pek çok arkadas erken hamilelik doneminde lekelenme kanama yasadı
ben dahil
kahverengi idi benimkiler ve bir hafta surdu evde raporlu yattım progeston vermedi benim dr um ve geçti 8. hafta civarı idi sanırım

comely anlamadım kustun diye kanamanmı oldu kusarken zorlandın diyemi oldu ?
ya nası yani patronun izin vermedi anlamadım ?? hamile olduun bilmiyormu ? hey alllahım yaaa
sakin ol bak biz burdayız yanlız hissediyorum deme oyle yahuu

canım geçmiş olsun çok üzüldüm:çok üzgünüm: ama kokulcak bişey yok merak etme patronuna acilen dr gitmen gerektigini falan söylesen ne bilim bişeyler uydur enazından :uhm: aaaa kızdım herife haa klava: aklınada kötü şeyler getirmee kendinide üzme bebişinide:teselli:

comely ne yaptın? çok meraklandım...doktora gidince haber ver

aftabru geldim canim, bugun ancak girebildim, inanilmaz moralim bozuk, gizzeye hak verdim is yerinden saklama sonunda..
bugun ogrendim, hamile oldugum icin kontratimi yenilemiyorlar benim, bizim kontrat her sene yenileniyordu proje uzerindzn..Yeni projede bana kontrat yapmiyorlar, s

sap gibi kaldim ortada, moralim asiri derecede bozuk, napicam bilmiyorum, cok zamansiz bi donemde geldi bu bebis

sap gibi kaldim ortada, moralim asiri derecede bozuk, napicam bilmiyorum, cok zamansiz bi donemde geldi bu bebis

noracım sakınnn morali bozma herşeyde bi hayır aramaak lazım öle zamansız falan deme bak zoruna gider Allah korusun canım öle şeylerde söleme

NORRACIM oyle dusunme uzersin bebisi bak yazı eklemistim onu oku. bosver bebegine bakarsın evde .canını sıkma simdiden .

kızlar bugun bir drun yazısını okudum. diyorki bir anne dogum yaptı bebek siddetle emmeyi reddetti baska anneye verdik hemen emdi. arastırdık annede herhangi bir rahatsızlık vs cıkmadı . ama sonradan ogrendikki anne bebegi istememis o sebeptende bebek hep o hisle buyumus ve reddetmis memeyi .tuylerim urperdi. lutfen dusuncelerimize cok dikkat edelim

comely simdi okudum cok gecmis olsun
lutfen dikkat et ii dusun hicbisey olmayacak
yudum yudum su ic ama bol olsun
izin almanın yoluna bak. ayaklarını uzat masanın altından

Resmennnn bir yaşıma daha girdim, yok artık ya.. tamam herseyı anlıyor algılıyorlar ama bu kadarı da inanılmazz baby...:1shok:

Comely.. mali musavır arkadasın patronunla aracılık yapsın aranda.. patronun erkekse anlamasını beklemek zaten zor.. ama şartları zorla, sandalyeye ayak koymakla olmaz o iş.. muhakkak eve gıdıp tamamen uzanmalısın.. moralini de yuksek tut, bir sey olmayacak..

Norra nın sanırım maddesel olarak tasarladıkları aksayacak.. onun uzuntusuyle boyle yazmıstır, o da bebegın ıyılıgıne dayanıyor,rahat etmesıne dayanıyor.. yoksa onun bebegıne ne kadar duskun oldugunu hepımız biliyoruz.. isteyerek dememiştir.. sinir anıyla yazmıstır.

comely geçmiş olsun dikkat et kendine, kusarkenmi kanaman oldu anlamadım
geçtimi şimdi nasılsın ?

nora öyle deme bebişine herşeyde bir hayır vardır
bende daha işyerime söylemedim, nasıl olsa işten çıkacak deyip zam yapmayabilirler diye düşünüyorum

çoğumuz aynıyız sanırım.ben de henüz işyerime söylemedim..daha önce doğum yapan arkadaşları çıkarttılar..sıra bana geliyo...ama ben istiyorum öyle olsun, çünkü çok bunalttılar...

çok üzüldüm NORRAA. bütün işlerde aynı şey olur, hamileysen gözden çıkarılacak ilk kişisindir. randımanın yarı yarıya düşer çünkü. ama boşver sen şimdi bunları, bebeğin ele avuca geldikten sonra yeniden kendini gösterir, yeni bir kontrat imzalarsın inşallah. bir sene ara vermek çok zarar verir mi size? yani maddi olarak?

Kızlar merhaba,
1 hafta ayrılıktan sonra çok şükür iyileşip hem işime hem de aranıza geri döndüm. Nolur kendinize çok dikkat edin arkadaşlar, ilaç da alamadığımız için çok zor geçiyor nezle grip..
Yazdıklarınızı fazla takip edemedim, pnbay basin sagolsun canım, comely sana da gecmis olsun canım, Norraacım herşey gönlünce olsun.. Sakın canını sıkma, işten ayrılırsanda vardır bi hayır de geç, hiç birşey bebeğinden önemli değil ya yerimseniben

sağolun kızlar başım çatlıyo zor okuyorum yazılarınızıda ağlıyorum devamlı tutamıyorum kendımı ama bebeğime bi şey olursa tek sorumlusu kaynnam eşimi bile yerı gelınce doldurmayı başaran o kaynana odan nefret edıyorum şimdi biraz daha iyiyim uykum var sımdı masaya az basımı koyayımda uyumaya calısayım kapımıda kapattım bırı gelırse kapı tıkına uyanırım artıık HEPİNİZİN DESTEKLERI İÇİN COKKK MUTLUYUM COK SAĞOLUN RABBİM MELEKLERIMIZI KORUSUN

comely böyle durumlarda en önemli şey moral dir sen moralini yüksek tut bende 6. haftadan 9.haftaya kadar kanama lekenlenme değil resmen kanamalı geçirdim şükür kanamam geçti şimdi 13 haftalık hamileyim ve bebeğimde hiçç bi problem yok ama banada doktor sürekli istirat etmem gerektiğini sadece tuvalete kalkmam gerektiğini söyledi ben sürekli uzanarak atlattım umarım böyle durumlarda en iyi tedavi dinlenmek ve fiziksel aktivite azaltmaktır dedi doktorum sende bol bol dinlen inş bi problem olmaz
geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…