2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Arkadaşlar, helin bugün cinsiyet mi öğrenecekti? Haftasonu okumadığım için yanlış hatırlıyor olabilirim.

amin canım hepimizin meleklerini korusun.

evris saka gibi dimi ama ben inanıyorum, nekadar mutlu stressiz bir hamilelik okadar mutlu bir bebek

Kizlar sagolun moral verdiniz ama bende comely gibi suan bilgisayar basinda agliyorum bi yandan okurken yazilanlari..Ya bu nasil bir mantik biz cancer degiliz, hasta degiliz sadece hamileyiz, ama dogum sonrasi alinacak 3 ay izinde maas odemek zor geliyor..Maddi olarak okadar kasilmayiz ama benim kizdigim yapilan haksizlik, cok agrima gitti...

kızlar ya millet işimi kaybediyorum die üzülüyo benim durumum daha kötü çünkü işsizim ama evde dinlendiğim için biraz daha şanslıyım artık bebiş olcak die işlerde bakamıyorum. napcaz bakalım bir yıl allah herkese sabır versin valla çok zor işsiz olmak. comely keşke rapor verseydi dr sana o zaman patron bişi söyleyemezdi.

comely canım moralini bozma bak.bebeğine hemen öle bişey olmaz cok deli gibi sancın falan yoksa korkma.benim haftasonu deli gibi kanamam oldu.şakır şakır maşallah.hastahanede yattık serum falan yedim.10 gün öncede olmuştu biraz.korkma aklına kötü şeyler getirme hep bebişinle konuş.iyi şeyler düşün.bebeğin seni yanlız bırakmaz emin ol.ama uzanıp dinlenmem lazım.bencede eve git.çok kötüyse moralin git gör bebeğini rahatla bizde öle yapmıştık.ama seni çok ii anlıyorum duygularını ama iyi şeyler düşün olurmu...

ben ceviz yiyemiorum hamileligin basında deli gibi yiyodum ama simdi tiksindim
napsamda bi formul bulsam acaba yemek icin
sute buldum ama cevize bulamadım
robottan gecirip sutemi katsam

babay sanirim senin teoriye gore benim bebeis bu kadar strese nasil dayanicak bilmiyorum, kaynana problemi, is problemi, birir bitiyor biri basliyor, dun aldigim habere gore 2 hafta sonra kayannam ve gorumcemde 1 ayligina kalmaya geliyorlarmis, tam senlik yani, bizim cocuk psikopat olucak bu kadar strese...

pnbay başın sağolsun Allahım daha kötü acılar yaşatmaasın.
comely dikkat et kendine,telaş yapmamaya calış sakın ol stres daha kötu etkileyecektir bebeğini.

comely maalesef haksızlık yapıolar cok ama cok haklısın canım. bizlerin durumuda senden farksız deil bak yurtdısına calısmaya geldik ama bebis olunca izne cıksamda yerime cok ucuz azeri bir isci bulacaklar ve beni belki geri istemeyecekler. gerci ben calısmak istemiorum cocuguma bi muddet kendim bakmak istiyorum ve tr ye gidince calısmak istiyorum . bakalım nasip kısmet

Canim carte dorun cevizli dondurmasini denesen, hem ceviz hem calcium alirsin...cok lezzetli..

kızlar bugun bir drun yazısını okudum. diyorki bir anne dogum yaptı bebek siddetle emmeyi reddetti baska anneye verdik hemen emdi. arastırdık annede herhangi bir rahatsızlık vs cıkmadı . ama sonradan ogrendikki anne bebegi istememis o sebeptende bebek hep o hisle buyumus ve reddetmis memeyi .tuylerim urperdi. lutfen dusuncelerimize cok dikkat edelim

aaayyy tüylerim diken diken oldu valla.istememek ne demek yaa.benim içim titriyo daha olmadan yavrum diye.allah insanlara akıl fikir versinn.:eek:klava:

norra üzülme diyeceğim ama bu insanlarböyle işte hmileliğin bi rahatsızlık değilde yaşam biçimi olduğunu algılayamıyorlar.

seerni, boşver çalışma bende çalışmıyorum fındığım sağlıkla dünyaya gelsinde daha 2 sene çalışmaya hiiiiiiiçççççç niyetim yok.kendi işimiz olduğu halde umrumda bile değil.yalnız mart,nisan,mayıs,haziran aylarında gitmek zorundayım benim yerime alınan kişi askere gidecek allahtan kısa dönem yapacak.bebeşim olduğu sıralarda gelecek.

Ya ben hamilelikte misafirliğe gelen akrabaları anlamakta ciddi zorluk cekiyorum.. bende mi var bir problem?? Zaten kendine bakmaya mecalin yok, millet ne diye gelir, seni iyice huzursuz eder.. Birde ne rahat ınsanlar.. ben kendi yatagımdan baska bı yerde yatmaktan mutlu olmam, insanlar bir aylıgına falan gelıyorlar.. hiç mi yok düzenin falan?? Neyse susayımm..

YouTube - 13 Hafta Gebe 4 boyut Ultrason görüntüsü 13 Weeks pregnancy

Bu 13 haftalık bır bebegın dört boyutlu ultrason görüntüleri... akmak isteyeniniz olursa diye linkini koydum.

Artı işsizlik artık korkunç derecelerde.. Allah yardımcımız olsun.

norracım üzme kendine sanada bebişinede yazık.hamilelikte sakin olmak cok önemli.bebişinde sakin olur.sende evde bebeğine bakarsın.

NORRAAA, madem ontrat da yenilemiyorlar, sen en iyisi evi kayınvalidene ve görümcene bırak izmire git. annenle oturursunuz bir ay. böylece hem stresten uzak durursun hem de annen sana bebek gibi bakar.
buarada ben en çok bu tür şeylerin avrupada da oluyor olmasına şaşırdım. insan haklarına çok önem veriyorlar diye biliyordum. sırf hamilesin diye ..... cık cık cık.....

kızlar sizlere bişey söylemek istiyorum..aklınıza tekrar getirmiş olcam ama içim rahat etmiycek , söylemesem de vicdan azabı duycam...cumartesi akşam hale gittim...balık alayım bebişime diye...ordaki manavlara malum meyvayı sordum varmı diye..var dediler ama istek üzerine çıkartıyoruz..ne kadar diye sordum sadece ve sadece 5 tanesi 20 tl..tek olarak satmıyolarmış...5 li satıyolarmış..benim canım çekmediği için almadım...biraz daha bekleyebilirim sonuçta...ama taze gibi olduğunu söylediler...canı çok isteyen, dayanamayan olursa yardımcı olmaya çalışırım....

canım ya benim canım bugün biraz istedi gibi resmini gördüm geçen gün şimdi onun yerine başka meyveler yiyorum. bende antalyalıyım biliyorum orda daha ucuz oluyo burda sorsam daha pahalı neyse 2 ay sonra falan çıkar idare etcez antalyada biraz daha erken çıkar ordan göndertirim artık

evriss supersin canım. sırf bu muzik icin bile bu sayfa acılır muthis goruntulerde muzikte. fransız muzıklerine bayılırım. dugun muzigimizide oyle secmistim ne dedigini anlamıodum ama cok romantikti .:)

Anneciğim, sen daha varlığımdan haberdar değilken, ben nelerin farkındayım bir bilsen: Acını ve hüznünüzü paylaşırım. Sevincine ortak olur, hoşlandığım şeylere alışırım. Hayata küsüp beni istemediğin zaman sana gücenir, ümitsizliğe düşerim. Okşadığın ve iltifat ettiğin zaman sevinir, mutlu olurum. Bir şeyden korktuğun veya çok öfkelendiğin zaman benim minicik kalbim daha hızlı çarpmaya başlar. Eğer alıştırdığın saatte beni okşamazsan, kızgın bir halde tepinir, senden ilgi beklediğimi belli ederim. Bana ninni söylediğin veya hoş bir müzik dinlettiğin zaman yumuşak hareketlerle kımıldanır tempo tutarım. Belki inanmayacaksın ama rüya bile görürüm. Öyle ki; doğmadan önce gördüğüm rüyaların sayısı doğduktan sonra gördüğüm rüyalardan çok dah fazladır. Daha zeki ve daha başarılı bir çocuk olmamı istiyorsan; bana hamile kaldığın günden itibaren eğitimime başlamalısın. Seni duyduğumdan, sesini diğer insanların sesinden ayırdığımdan hiç şüphen olmasın. Çünkü senin sesinden daha güzel bir ses yok anneciğim.
ayy süper yaaa,ben zaten kesınlıkle ınanıyorum bebklerın bızı duyduguna cok fazla herseyı hissettıklerıne,oyyy canım bebegım benıde duyarmıs.Allah aşükür streslı bı gunum olmadı hergun mutluyum huzurluyumdelikafadulden
kızlar herkes diğer topiğe takılıyor galiba. acaba göbek fotoları buraya eklesek de kimse iki topiğe dağılmasa mı? ne dersiniz?
canım burda cok hızlı gıdıyo sayfalar,orda göbişlerimiz kalsın,zaten buraya kımse bırakmaz su gıbı akıyo burda sayfalar
çokkkk kötüyümmmmmmmmmmm ya yazmıcaktım ama buraya öyle alıştımki mıdem yanıyodu yemek yıyeyımde yanmam gider dedım herkez pıde yıyınce bende yedım ama 10dk. Sonra gözlerim karardı lavoboya zor gıttım kendimi alamadım mıdenız bulanmasın detaya gırmıyım ama bi yandanda ağlayınca sesıme mali müşavirimiz seçkin abla koştu cok fena oldum kendımı cok zorladım sanırım kanamam oldu dr. Aradık korkma bol su iç hemen yat bacaklarını kendıne cekık vazıyette dedı ama zafer by. Izin vermedı eve gıtmeme cok korktum bebişime bi şey olmaz dimi azdı ama cok kırmızı bı kan vardı iç çamaşırımda ne yapayım bı sandalye cektım bacaklarımı uzattım oturuyorum
ve hayatımda yaşadığım ennnnnnnnnnnnnnn iğrenç gündü kendimi çok yalnız hissediyorum
yaaa ınanmıyorum bu nebıcım bı yaratık böyleee yaaa.cok sınırlendım şimdi,neyse sen sıkma canını inşallah bebişine hiiç bişe olmıycak sımsıkı tutuncak annesıne.şuan nasılsın inşallah yoltur kanaman falan.işten cıkınca bence bı doktoruna gıdın eşinle.enazından bebegı görünce rahatlarsın yoksa sabaha kadar stresten uyuyamassın canım
kızlar bugun bir drun yazısını okudum. diyorki bir anne dogum yaptı bebek siddetle emmeyi reddetti baska anneye verdik hemen emdi. arastırdık annede herhangi bir rahatsızlık vs cıkmadı . ama sonradan ogrendikki anne bebegi istememis o sebeptende bebek hep o hisle buyumus ve reddetmis memeyi .tuylerim urperdi. lutfen dusuncelerimize cok dikkat edelim
suan benımde tüğlerim diken diken olduuuuu,ama ben kesınlıkle bebeklerın hıssettıklerıne ınanıyorum,hissetmeseler bılmeseler konusmayı ögrenene kadar hıcbıseye tepkı vermemelerı lazım.valla ınsan nekadar mutluy olursa bebek okadar mutlu oluyor.mutlu ailerin düzgün yaşantısı olan ailelerin cocukları istisna dısında cok normal ve mutlular.fakat diğerlerı ya içine kapanık ya cok dısa dönük veya hıcbıseden mutlu olmayan bıreyler oluyorlar. kızlar bebeklerımız için stres yok
yaa sorma ben bıaydır yıyemıyorum cevız.sankı agzımda buyuyor.gıtmıyo bogazımdan asagıya :çok üzgünüm:

noraa cım sende bianlık sinirle söylüyorsun ama yapma.bak kac kısı var aramızda ufak bı leke gelse bebegımı kaybedıcem dıe saatlerdır aglıyo ama senın bebegın sımsıkı tutunmusken sinir anında bıle deme nolur.herseyde bı hayır vardır.inan bebegın bereketıyle gelcek ve sen dogumdan sonra cok daha ıyı bır iş bulacaksın üzülme nolur.inan yeterkı saglık olsun huzur olsun gerısı sadece teferruat

ben kendime esime zor bakıp sofra hazırlıyorum misafirleri nasıl agırlayım ya gecmediki henuz bulantılarımız. gelenlerde kendi yemeklerini hizmetlerini kendileri yapsın bi zahmet yada gelirken getirsinler biseycikler

X