2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evris yabancı dil ayrı bir olay zaten yada kuran. Kuran hocası bir arkadasım var hamileyken hep kadınlara duaları kuranı ogretmis. simdi oglu tek seferde ezberlio duaları cok ilginc.
bende rusca kursuna baslıycaktım ama sırf bu sebepten baslamıycam bide aksamları cok yorgun oluyorum cocugum rusca ogrenip o kulture yatkın olsun istemem:) hic hazetmiorum bu insanlardan cunku

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 13+2 günlük hamileyim aranızda progestan kullanan yada hamileliğin başında kanaması olan varmı?

hoşgeldin...aynı durumda olan arkadaşlar vardı..eminim cevap verirler sana..ben ilk hamileliğim de yaşamıştım aynı şeyleri ama tatsız anılar..hiç girmeyeyim

yahu oku oku anca bitirdim ya.bir de göbek topiğimizi okuduk haliyle..cıvıl cıvıl olmuş ortalık..süpresiniz yaa..burası huzura erdiğim yer....iyiki varsınız kızlar...

ayyy BABYMOM çok komiksin, demek rusça öğrenmekten vazgeçtin....
benim eşim de elektro gitar çalıyor amatör olarak, hep çok gürültülü şeyler çalıyor. diyorum arasıra da bebek için bişeyler çalsan şöyle soft soft.... neyse onun için daha vakit var, şimdilik duymuyormuş

çokkkk kötüyümmmmmmmmmmm ya yazmıcaktım ama buraya öyle alıştımki mıdem yanıyodu yemek yıyeyımde yanmam gider dedım herkez pıde yıyınce bende yedım ama 10dk. Sonra gözlerim karardı lavoboya zor gıttım kendimi alamadım mıdenız bulanmasın detaya gırmıyım ama bi yandanda ağlayınca sesıme mali müşavirimiz seçkin abla koştu cok fena oldum kendımı cok zorladım sanırım kanamam oldu dr. Aradık korkma bol su iç hemen yat bacaklarını kendıne cekık vazıyette dedı ama zafer by. Izin vermedı eve gıtmeme cok korktum bebişime bi şey olmaz dimi azdı ama cok kırmızı bı kan vardı iç çamaşırımda ne yapayım bı sandalye cektım bacaklarımı uzattım oturuyorum
ve hayatımda yaşadığım ennnnnnnnnnnnnnn iğrenç gündü kendimi çok yalnız hissediyorum

comely cim dikkat et kendine...ne ruhsuz adam o öyle..bilmiyomu hamile olduğunu?..bence bi yolunu bul ve eve gidip yat...bebeğine bişey olsa geri getirecekmi o pis adam??...nefret ediyorum böyle vurdumduymaz insanlardan...........

comelly canım ya.ben çok üzüldüm şimdi..niye izin vermediki patronun ne yapıyorsun şimdi? normalmiymiş bu durum..eşini falan çağırsan çıkarsın seni oradan..

yaa dikkat et kendine kanaman devam ederse doktora git eşini çağır yada durumunu anlat alsın seni ordan şu patronunada sinir oldum düşüncesiz şey

kızlar sizlere bişey söylemek istiyorum..aklınıza tekrar getirmiş olcam ama içim rahat etmiycek , söylemesem de vicdan azabı duycam...cumartesi akşam hale gittim...balık alayım bebişime diye...ordaki manavlara malum meyvayı sordum varmı diye..var dediler ama istek üzerine çıkartıyoruz..ne kadar diye sordum sadece ve sadece 5 tanesi 20 tl..tek olarak satmıyolarmış...5 li satıyolarmış..benim canım çekmediği için almadım...biraz daha bekleyebilirim sonuçta...ama taze gibi olduğunu söylediler...canı çok isteyen, dayanamayan olursa yardımcı olmaya çalışırım....

COMELY lütfen sakin ol, umarım kötü bişey yoktur. izin filan da bekleme bence hemen git bi doktoruna görün ki için rahat etsin. yalnız da değilsin ayrıca, bizler varız... kötü bişey olmayacak. hadi sen tekrar izin almaya çalış.

ya dr. eve gıt yat bol su iç eger kanaman gelirse hemen gel hastaneye dedı evede gıdemıyorum eşimde toplantıda arayamıyorum kaynıma dedım sinirlendı atla taksıye gel başlatma dedi patronuna yiğenım sen daha önemlisiniz dedi ama bırakamamkı benım yerıme bakıcak kımse yok vede izin vermedı mırın kırın ettı cok ağrım var resmen özelbölgem zonkluyo ya korkuyorum cok

şimdi mali müşavirimiz sandalye ve şal getirdi sandalye ayaklarımın altına şalı ayaklarıma sardı oturuyorum ve ağlamamaya çalışıyorum bebğimle konuşuyorum beni bırakmasın dıye onu cok seviyorum çünkü ne yapayım ya ister istemez gözlerım süzülüyo boğazım düğümleniyo of ya ona bi şey olucaksa bende ölmek isterım ya

patronunla aran iyi değil midir comely? yani durumu izah etsen göndermez mi? belki adam anlamamıştır tam olarak durumu?

merhaba,
pbinay başınız sağolsun.
merilay aramıza hoşgeldin.
comely,geçmiş olsun.aklına kötü şeyler getirme.
herkese sevgiler...

patronla aram cok ıyı ama iş konusunda biraz katı patronum vadesı gelen çekler var ve ödenmedi onlar ararlar kım konusacak konusamazlarsada avukata verırler hemen dıye cıkartmıyo açıklama yapmak için buradayım telefon için yani bu günde işimde yokdu yanı aslında maillerı ve telı için hiçe sayıyo benı ve durumumu

comely canım geçmiş olsun sakin olmaya çalış ama işde boş ver ya sana yada bebege birşey olursa işin ve patronun saglıgını geri verebilicekmi senin sen içinde bir can taşıyorsun o bebekten sen sorumlusun biraz sert oldu ama canm kusurabakma insanız nitekimde bebklerimize birşey olsun istemiyorum inşallah önemli birşey degildir ama tedbirli ol canım

canım iş telefonunu cebine kodlasanda evde cevaplasan telefonları hem uzanırsın hemde herkese cevap verirsin benimki sadece bir fikir ama aklıma başka birşey gelmiyor

canım ya az önce burdan bir bayandan duydum. jımer ahmet beye gidiyormuş geçen muayenesinde medıcale geçeceğini söylemiş. ben cuma günü gidicem eğer ayrılıcam derse medıcalin fiyatlarını araştırırım. senin bilgin varmı araştırdın mı hiç??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…