2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

30 ağustos da geldi ve ben hala buralardayım. Kızımın 2.ismini Nazlı mı koysam:uhm:

30 ağustos da geldi ve ben hala buralardayım. Kızımın 2.ismini Nazlı mı koysam:uhm:
bende burdayım

agustosda doguramayanlar topiğine sıcak bakmaya başladım desem..:roflol:

senin kzın göbek ismi nazlıolabilerde biz ne koysak..bu gidişle bayram olacak göbek ismi...:roflol:delikafadulden

kaldı son 2 gun.çok heycanlyım.

:roflol::roflol::roflol:

melek canım gözün aydın normal doğum yapmışsın daha bugün öğrendim çünkü nete giremiyordum kaç gündür
Allah analı babalı büyütsün

gözün aydın ve geçmiş olsun canım

delikafadulden

Eftelya maşallah oğluna çok şeker..

ara ara girip yoklama alıyorum kızlar...bakalım yarın ağustosun son günü.. sizden performans bekliyorum..allah yardımcınız olsun, çok sıkıldınız bu durumdan biliyorum.. sağlıkla gelsin yavrularınız..

günaydıınnnn.. zemuszemus mawişi takip ediym derken burkoyla pinkynin de derdine düştüm.. kaydirigubbakcemile3 bana noluyosa 9 doğurdum kaç günden beri kaydirigubbakcemile3 gece 12ye kadar waktiniz war kuzum doğurdunuz doğurdunuz,doğuramadınız dooğğğru eylül topicine:)) şaka bi yana 3ünüzde artık alırsınız iişallah yawrularınızı kucağınıza,çok nazlandılar:) bi doğsunlar popolarından ısıra ısıra sorarsınız hesabını,tabi accık büyüyüncek:))

İyi dedin arkadaşım:hooray:Hele bir çıksın şu sıpa, ben ona yapacağımı biliyorumHmm du bakayım, belki de başına gelecekleri bildiği için çıkmıyorCADIARZU

Kızlaaaar neredesiniz?:çok üzgünüm:Beni yalnız mı bıraktınız yoksa buralarda:sinifsinif:

Kızlaaaar neredesiniz?:çok üzgünüm:Beni yalnız mı bıraktınız yoksa buralarda:sinifsinif:
geldim canıımhiç yalnız bırakırmıyım seni. ben hala burdayım.agustos annesi olmak için hala umudum var..

demek vakti zamanı varmış bizim bebişlerin napalım yahu.

gülistan hadi bebeğini bekliyoruz
aman sakın stres yapma
bende hamileyken egzama çıktı kolumda sanırım stres kaynaklı ve ilaç kullanamıyorum malum emziriyorum
polyannacılık şart dimi ama!!!!!

kıslar aklım hep sizde...noldu acaba varmı bişi ..bebişler nazlı olcak..zati vakti var skıntı yapmayın..allahın izniyle sağlıkla rahat bi doğum yapcaksınız..inşallah aminnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…