2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar pinky ve kendşmden haber vermek için girdim,duramayacağım. 10-15 dakikada bir gelen ve vücudumu ikiye bölen sancılarım var. hastaneden eve gönderdiler. sıklaşınca geri gideceğim.

pinky sezeryan bekliyormuş.bebişi suni sancıyla bile doğamayacak pozisyondaymış

dualarınızı bekliyoruz kızlar

ilk eylül bebeği hayırlı olsun.bekleyen arkadaslarda bugün bebişlerinizi kucaklarsınız inşallah

Allah yardımcınız olsunn..durdunuz durdunuz üçünüz aynı gün doğuruyosunuz şansa bak:))

oh hayirlisi olsun.

hadi tatlim dualarimiz sizinle..hayirlisiyla gelsin bebisleriniz...

ay dilekde dogum yapmıss gozu aydın olsun

burko sen mi kaldın birtek bugun gulistan sezaryanmı olacak allahım son kisilersiniz hadi diger topige bekliyoruzzz burayı kullanmayacagız artık doumlar gerceklestikten sonra oyle degilmi,?=

burko ve pinkyden haber yok mu yaaaaa!!!!

maviş gözün aydın canım

kızlar ne yaptınız ya durdunuz durdunuz üçünüz aynı anda hay maşallah şu anda emiminm hepinizde kuzularınıza kavuşmuşsunuzdur HAYIRLI OLSUN BEBEKLERİMİZ

dualarımız sizinle eylül anneleri olacaksınız artık

gözü aydın olsun Dilek in
maşallah oğluna

Burkocum, Pinkycim ne durumdasınız kızlar? Hayırlısıyla elinize almışsınızdır inşallah bebişlerinizi.

Ne mutlu size ,umarım herşey yolunda ve sağlıklı güzel bebekleriniz olmuştur.Allah'a emanet olun !

Ben çocukluğumdan beri bu hastaneye gidiyorum ama bunca senelik tecrübemi sorarsan doktorlar çok iyi fakat alt kadro ve personel bazen çok sinir bozucu olabiliyo.benim doktorum aylin hanım.nilgün hanımıda çok iyi tanırım.oda süper bi doktor bende önceden ona gidiyodum ama bi bebeğim 1.5 aylıkken karnımda öldü kürtajımı nilgün hanım yaptı.kötü hatıralarım var onunla ilgili o yüzden ona gitmiyorum artık bana çok donuk ve soğuk geliyo.annemin ve yengeminde doktoru aynı zamanda.benim doktorum güler yüzlü konuşkan çok sevimli bi kadın.personelle yaşaycağın sorunların dışında doktorunla ilgili bi sıkıntın olmasın.ben epidural sezeryan oldum ameliyathane personeli gayet iyi fakat kaldığım 3 gün boyunca bikaç hemşireden ve çömez nöbetçi doktorlardan pek haz etmedim.ama doğma büyüme ankaralıyım burdaki biçak hastaneyi iyi biliyorum.benim dikkat ettiğim konularda alternatifi yok ve doktorumu sevdiğim ve ona güvendiğim için tercih ettim.doktorun dışında muhattap olacağın kişilere fazla takılmazsan sende memnun kalırsın.şimdiden hayırlı doğumlar:)

Busecik doğmuş , normal doğumla dünyaya gelmiş, biraz uğraştırmış sanırım! Saatlerdir uyuyormuş sıpaa =)) Az önce mesajı geldi... Bir tek Gülistanım kaldı haber alamadığımız herhalde? ınşallah onlar da iyilerdir.

tazefasülyeden alıntıdır...

topiğin üç atlısı da doğurmuş hayırlı olsun.gözümüz aydın.gülistan da doğurmuştur ama haber yok.

hepsi 1 eylül mü? şaka gibi

Hosgelmıs busemızz gulıstandan haber hala yokmu kızlar ya kımsey azmamıss

Allahım ınanamıyorum su anda lıstemız bıttımı artık dogurcak kalmadı herkes dogurdumu vayy beee tuylerım dıken dıken oldu bunları yazarken bıle aylardır bu anları beklıyonrduk hepımız kurtuldukk Çok sukurr

Gülistanla konuştum şimdi sesi çok güzel geliyordu çıtır : )

3020 gr 48 cm doğmuş Mehmet Akif
yan durdugu için suni sancı denemedim dedi genel anesteziyle sezeryan olmuş
selamı var sizlere
[/B]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…