2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Hayırlısı olsun canım. Tansiyon strestendir büyük ihtimal ama kaşıntıları bilemeyeceğim. Stres dışı bir nedeni olabilir. Kızın sinyal veriyor ben geliyorum diye. Sağ salim gelsin kuzucuk:Saruboceq:

selam kızlar bakıyorum bi çoğumuz doğumunu yapmış.kuzularımızın fotolarına baktım da hepsi de birbirinden tatlı maşallah. burko sen bekliyormusun hala

HELİİİİNhihoyyytNe güzel adını altta görmekalkisalkisalkisHoşgeldiiin, e anlat nasıl annelik? Kuzun nasıl?

selam kızlar bakıyorum bi çoğumuz doğumunu yapmış.kuzularımızın fotolarına baktım da hepsi de birbirinden tatlı maşallah. burko sen bekliyormusun hala

Bekliyorum canım. Yeni topik açtılar herkes oraya kaçtı. Bizi bıraktılar buralardasenağlamaNeyse ki vefalı birkaç kişi uğruyor da unutulmadığımızı anlıyoruz. Ben listenin en sonuyum malum, daha buralardayım

ya ben ne zaman gelsem boş burası yaaa
tadını çıakrın rahatlığınızın
bırakın yapsınlar benim öyle bi şansım olmadı gebişliğimde
hoş lohusalığımdada olamadı evimin işini gücünü yapmaya devam pehhh
yarın annezademiz geliyomu 3 gün kalıp gidicek malum ramazan ya yemek yapması gerekmiş evde biz eşşek başıyız burda lohusa değiliz nasılsa
Allahtan minnoşum uysal bana rahat veriyo işimi gücümü görüyorummm
hatta buralarda bilem takılıyorummmm

kiyamam ben sana, az kaldi kuzum..biraz daha sabir, gelick prensesin, o zaman sikilmayi birak 5 dk bos vakit isticeksin, ben annem var diye rahatim,tibet de izinde, yoksa yanmistim..sagolsun arada o aliyor nobetlesede nefes aliyorum biraz

Senin durumuna yorum yapmaktan kaçınıyorum zaten canım. Hiç hoş şeyler geçmiyor içimden çünkükötükedihüsoAllahtan kuzucuğun anlıyor seni o minicik haliyle. Yerim ben onuopuyorumnanaktan
kiyamam ben sana, az kaldi kuzum..biraz daha sabir, gelick prensesin, o zaman sikilmayi birak 5 dk bos vakit isticeksin, ben annem var diye rahatim,tibet de izinde, yoksa yanmistim..sagolsun arada o aliyor nobetlesede nefes aliyorum biraz

Canımmsın sen benimŞenizBaldan tatlı dünürümopuyorumnanaktanGeçecek canım. İlk bir ay genelde uyum sorunu olurmuş. Sonra uykular, emişmeler, dinlenmeler yavaş yavaş düzene girermiş. Teoyla birbirinize yeni alışıyorsunuz

furkommmmm göbek şova göbişini koysanaaa
malum siz hala göbişlisiniz son hallerinize bakalımmm
doğurmayan hatunlar sizde koyunnn

Kızlar başka bir topikte şöyle bir yazı buldum. Acayip motive etti benialkisalkisalkis:

Üstümdeki elbiseyle çekilmeyeyim şimdi. Gün içinde yediğim herşeyden birer damla var üzerinde:roflol:

canım sakin ol Nihal hanım doğumda gayet güleryüzlü
hayırlısı olsun doğum için
yarın olur belki doğumun
öpüyorumm

Ben gayet iyi anlıyorum canım. Bugün sırf kendimi "normal" hissdeyim diye yalvar yakar annemin elinden bezi alıp toz aldım:1shok:Toz almak bile lüks oldusenağlamaHayret ya
eşimle dışarı çıktık iyi geldi moralim düzeldi
kayınvalidem bugün gitti, daha az baskı olur üstümde kendi annemle daha iyi vakitgeçiriyorum
doğum geçse lahusa dönemide bittince "normal" olucaz inş.

kıyamam biliyorum nasıl deli gibi kaşınıyor.. umarım biran önce geçer
çatı muanesini haftaya yaparım dedi bakalım çarşamba günü gidicem

canım benim sen becerikli hatunsun bak üstesinden geliyorsun maşallah
kızlarda gelmiyorlarmı yanına çok ilginç insanlar eşinde kızmıyormu onlara ??

Kızlar başka bir topikte şöyle bir yazı buldum. Acayip motive etti benialkisalkisalkis:

alkisalkisalkis sağol Burcu çok güzel moral oldu sonuna kadar normal doğumu denicem Allah'ın izniyle normal doğururuz inşallah

eftelyaaaaa gözünaydın olsun canım

nesrinim maminin zoru ile arıyo onları felan geliyolar işte gün içinde ihtiyacın varmı bişeye diye bende yok diyorum ortaokul öğrencisinden ne isticem temizlkmi yap dicem boşverdim artık zaten ben böyle mutluyum oğlumla başbaşaaa karışan yok görüşen yokkk keyfimize göre herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…