2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nevincim masallah bebisine ya cok seker gercekten

nazarboncugu seninde gozunaydın sagselamet atlatmıssın

lalcim masallah sizede cok guzel gecmis sezercik. sanırım en agrılı evrisle benim oldu herkes hemen ayaklandı ama ben daha anca bugun kendimi ii hissedip duzgun ustbas giyinebildim makyaj yapabildim

bende burko gibi tekmil vereyim :)
sevinchim ankara doğuramadım...

işin esprisi buda kızlar ne yazıkki 40+5 olmama rağmen sancılarım başlamadğndan sorunlar yaşıyorrum. bebişiminde kalp atılarında bozukluk çıkıyor nst de. dün sezercik yapalım dedi artık doktorum ama ben braz daha beklemekte ısrar ettim. çarşamba son günümüz artık bi şekilde doğucak yavrm. inş. minik kali o güne kdara dayanabilir.bize dua edin kızlar lütfen.....

Üzüldüm canım:teselli:İnşallah dediğin gibi kalbi dayanacak kuzunun annesi. Durum çok riskli olsaydı doktorun beklemene izin vermez, acil sezeryana alırdı zaten. İçini ferah tut

esra bayıldım bayıldımmm face ine.. ece ninde grubu var sana davetiye yollayım uye ol tum fotolarını ora ekliorum

off ya kimseler yok ne gunlere kaldık hadi dogurun gelin yada doguranlar gelsin 2 muhabbetin belini kıralım:)

günaydın herkese bende daha doğuramadımm bu gece belki diye umutluydum ama tık yok. ya sezeryan olmak istemiyorum hadi yavrucuğum gel artık....

ben de dün doğumuhn eşiğinden dömndüm..nst de sancı çıktı e tansiyonda çıkınca dr tedirgin oldu omasa bugün serumla doğum olcak dedi..biraz daha dinlen tekrar nst,tansiyon ölçelim bakalım nolcak
2 saat dinlendikten sonra nst ye girdim sancı çıkıtı yine ..ama tansiyon çok şükür normle döndü..istem dışı stres yapıyorum dr görünce....bide benim bu kaşıntılrım stresten oluyo..işte böle bugün yine gitcem nst ye..yarında.....

hadi hayırlısı tuanacım inş. bi sorun çıkmaz bende yarın doktora gidicem kontrolüm var bakalım bebiş ne alemde belki çatı muayneside yapar

kizlar bende dogum yaptim!!!! 07.08.09 saat 19:03 de
gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

Maşallah size Lal umarım sütün düzene girer, paşanın resimlerini bekliyoruzz

Nevin resmi göremedim eminim çok güzeldir, maşallah kuzuna

Melek geçmiş olsun kaşıntıların için bi çare söylemedimi doktorun, çok kaşımasan soğuk yada ılık duş alınca geçmiyormu ben öyle kurtuldum kaşıntılardan

39. haftam bitti yarın 40. haftadayım ne ağrım var nede sancım
göbeğin aşağıya inmiş diyorlar ama bana göre halen aynı
moralim bozuk evde hiçbirşey yapmadan oturmaktan çok sıkıldım 2 anne hiç bişi yaptırmıyorlar, saçmalama ne güzel işte dediğinizi duyar gibiyim ama çok bunaldım eski hayatıma dönmek istiyorum tek yenilik oğlum olsun...

Ben gayet iyi anlıyorum canım. Bugün sırf kendimi "normal" hissdeyim diye yalvar yakar annemin elinden bezi alıp toz aldım:1shok:Toz almak bile lüks oldusenağlamaHayret ya

Eeee, pinky yokCADIARZUAma annesi gelecekti değil mi:uhm:Hasret gideriyorlardır:1hug:

maşallah son ecemize.foto bekliyoz

İşte halim budur arkadaşlarmafoldumben
he he ben de çok yaşadım bunları alışırson güzelimm
ayyy çok sevindim seçilim gözün aydın yavrum
aynı gün aynı saatlerde doğurmuşuz.çok geçmiş olsun.Allah sağlık versin.
kizlar bende dogum yaptim!!!! 07.08.09 saat 19:03 de
gözün aydın canm.ekledim seni topiğe.foto yok ama:gitme:
Tekmil veriyorum:

Burko Burcu İzmir, doğurmadım komutanımnaniknanik
doğurmaya yakın iyice tatlı bişe oldun sen yaa
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/296761-2009-agustos-kuzulari-burada.html

yav geride kalan arkadaşlar nedir bu bir an önce doğurma muhabbeti.yapmayın gözünüzü sevemvalla tırstım sizden

dilek saol cnm..yarın hazırlıklı git çatı muanesini yapar büyük ihtimalle...
nesrin ne mümkün ya ne sıcak ne soğuk denemediğim şey kalmadı..soda biraz işe yarıyo ama habirede olmaski..gece kaşnıtı yüzünden uyku yok..dr cildiye git dedi..bende eczaneden ilaç aldım sürdüm ii geldi,,ama huzursuz işte vucudum kaşınmak istiyo...sen ne yaptın çatı muanesi olcaktın..yasdıysanda görmedim.

he he ben de çok yaşadım bunları alışırson güzelimm

Alıştım alıştım. Zevk almaya bakıyorum:jeyyar:

doğurmaya yakın iyice tatlı bişe oldun sen yaa
Can sıkıntısı insanın içindeki maymunu hortlatıyor sanırsamCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…