2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

eftelyaaaaa gözünaydın olsun canım

nesrinim maminin zoru ile arıyo onları felan geliyolar işte gün içinde ihtiyacın varmı bişeye diye bende yok diyorum ortaokul öğrencisinden ne isticem temizlkmi yap dicem boşverdim artık zaten ben böyle mutluyum oğlumla başbaşaaa karışan yok görüşen yokkk keyfimize göre herşey

tabi kapıdan uğruyorlarmış gibiyse sende haklısın bende olsam yok derdim
olsun yalnız olmak daha güzel dediğin gibi rahat rahat kafana göre büyüt oğlunu

ben tuz savaşı vericem resmen diğer topikte yazdıklarını okudum eğer benden gizli tuz koyarsanız bebeğin vucudunda bi tuaflık görürsem sorarım hesabını dedim ama bakalım ne olacak 1 tane değilki 2 taneler çok sabır lazım bana..

birde anneme sordum isilik olayını hergün yıkasın çok giydirmesin dedi isilik terden olurmuş, bebeklerin en çok boynu terler hem yıkasın hemde silsin dedi üzülme her bebekte olurmuş

diyet sayesinde çok kilo almadık en güzel kısmıda bu dimi Burcu son fotoya göre sadece göbeğin biraz daha büyümüş o kadar Maşallah size

bende bugün resim çekildim annemlerle birlikte yarın tek çekilip eklerim

eftelyaaaaa gözünaydın olsun canım

nesrinim maminin zoru ile arıyo onları felan geliyolar işte gün içinde ihtiyacın varmı bişeye diye bende yok diyorum ortaokul öğrencisinden ne isticem temizlkmi yap dicem boşverdim artık zaten ben böyle mutluyum oğlumla başbaşaaa karışan yok görüşen yokkk keyfimize göre herşey

vallahi maşallah sana
bana annem yardımcı oluyor bizde kalıyor özellikle geceleri uyanma emzirme ve gazını almada çok yardımı oluyor
uykusuzluğa da alıştım

yanlış birşey yaparım diye korku var üzerimde hala
Allah a emanet tüm bebekler

diyet sayesinde çok kilo almadık en güzel kısmıda bu dimi Burcu son fotoya göre sadece göbeğin biraz daha büyümüş o kadar Maşallah size

bende bugün resim çekildim annemlerle birlikte yarın tek çekilip eklerim

Şeker ilk çıktığında çok moralim bozulmuştu ama sonradan farkettim ki bu benim ve bebeğim için bir şanstı aslında. Gerekli gereksiz bin türlü şey yiyip hem boşuna kilo alacaktım hem de bebişimi şekere boğacaktım yok yere. İyi ki çıktı şeker düşününceyerimseniben

Şeker ilk çıktığında çok moralim bozulmuştu ama sonradan farkettim ki bu benim ve bebeğim için bir şanstı aslında. Gerekli gereksiz bin türlü şey yiyip hem boşuna kilo alacaktım hem de bebişimi şekere boğacaktım yok yere. İyi ki çıktı şeker düşününceyerimseniben

doğumdan sonra şeker eski haline geldimi bizden iyisi çok
ben diyete devam edicem özlediğim şeyleri az yerim ama : ) az kilo aldık ama 11 kiloyu da vermek lazım :1rolleyes:

vallahi maşallah sana
bana annem yardımcı oluyor bizde kalıyor özellikle geceleri uyanma emzirme ve gazını almada çok yardımı oluyor
uykusuzluğa da alıştım

yanlış birşey yaparım diye korku var üzerimde hala
Allah a emanet tüm bebekler

Allah bir şekilde ihtiyaç duyulan içgüdüyü bütün annelere veriyor canım. Korkunu atmaya çalış, rahatlat kendini

Merhaba kızlar
Kusura bakmayın daha önce sadece pinkyye haber verebildim ve giremedim siteye – imkanım olmadı – çok zormuş ilk günler hakikaten ama dünyanın en güzel duygu ile birlikte
Bizden haberler şöyle – Ece 14.08 saat 16.25 te dünyaya geldi – beklediğimiz kilonun üstündeydi 2900 doğdu ve 49 cm – Allahıma şükürler sağlığı yerinde. Bende iyi olmaya çalışıyorum – hala sancılarım oluyo ara sıra ve annem ağırı kesici yapıyo dayanılmaz olunca – idare ediyorum
Bizim bebiş çok uyuo – emzirmek için uyandırmaya çalışıyoruz neler çekiyoruz neler – zaten sütüm anca gelmeye başladı emmesi lazım ama o sürekli uykulu sersem gibi – günde sadece 1-2 defa bol bol emzirebiliyorum onun dışında tam bir eziyet - ama olacak inanıyorum
Ben daha sonra zamanım olunca girer daha detaylı hikayemi yazarım – şimdi birkaç resim de eklemek istiyorum

Hepinizi öpüyorum

İlk dakikalar :

Ve Ece 2 günlük evimizde :

doğumdan sonra şeker eski haline geldimi bizden iyisi çok
ben diyete devam edicem özlediğim şeyleri az yerim ama : ) az kilo aldık ama 11 kiloyu da vermek lazım :1rolleyes:

Ben 1-2 gün kendimi şımartmayı düşünüyorum. Sonrasında dediğin gibi diyete devam etmek en iyisi. Hiç olmazsa incir yiyebileceğim ama doya doyaalkisalkisalkis

Oyy maşallah Ececiğe çoook tatlıopuyorumnanaktanAllah uzun ve sağlıklı bir ömür versin birlikte. Ağrıların da inşallah en kısa zamanda geçer canım

Merhaba kızlar
Kusura bakmayın daha önce sadece pinkyye haber verebildim ve giremedim siteye – imkanım olmadı – çok zormuş ilk günler hakikaten ama dünyanın en güzel duygu ile birlikte
Bizden haberler şöyle – Ece 14.08 saat 16.25 te dünyaya geldi – beklediğimiz kilonun üstündeydi 2900 doğdu ve 49 cm – Allahıma şükürler sağlığı yerinde. Bende iyi olmaya çalışıyorum – hala sancılarım oluyo ara sıra ve annem ağırı kesici yapıyo dayanılmaz olunca – idare ediyorum
Bizim bebiş çok uyuo – emzirmek için uyandırmaya çalışıyoruz neler çekiyoruz neler – zaten sütüm anca gelmeye başladı emmesi lazım ama o sürekli uykulu sersem gibi – günde sadece 1-2 defa bol bol emzirebiliyorum onun dışında tam bir eziyet - ama olacak inanıyorum
Ben daha sonra zamanım olunca girer daha detaylı hikayemi yazarım – şimdi birkaç resim de eklemek istiyorum

Hepinizi öpüyorum

İlk dakikalar :

Canann maşallah kuzuna çok güzel aynı sen sana çok benziyor, nasılda aranıyor kuzum benim gözlerim doldu
iyi olmanıza sevindim sütünde düzene girere inşallah
maşallah suphanallah ne tatlı kızın Allahsağlıklı uzun ömür versin

topigimizin hali icler acısı. uykusuz gecelerin kahramanları olarak uykuya yenik dusuyoz artık uyumak cok guzelmis:)

Kızlar başka bir topikte şöyle bir yazı buldum. Acayip motive etti benialkisalkisalkis:

Bende dikkattli dikkatli okudum yazıyı ve acayip motive oldum dediğin gibi..saol valla bizimlede paylaştığın için...6 gün sonra 40. haftayı tamalıyoruz..bende 40 bitince gelmezse sezeryana dönüş yapamaya niyetliydim fakat bunu okuduktan sonra biraz daha beklemeye karar verdim..zaten normal doğum bebk içinde anne içinde kesinlikle daha sağlıklı biliyorum ama bu detaylarıda öğrenmek ayrıca güç verdi bana.tekrar saol canım...yerimseniben

kızlar ya yardım edin bana 1 haftadır kabızlık çekiyorum malum daha öncede söylemiştim bende hamilelik basuru çıktı ve şuan azmış durumda doğumu beklerken başıma birde bu çıktı ne yapmam lazım geçmesi için inanın bu halde normal doğum nsl yaparım bilmiyorum çok fena acıyor çoooook bebişim gelsin diye hep dua ederken şimdi bu illet biraz geçmeden gelmesin diye dua ediyorum çok canım yanıyoooooo

kızlar ya yardım edin bana 1 haftadır kabızlık çekiyorum malum daha öncede söylemiştim bende hamilelik basuru çıktı ve şuan azmış durumda doğumu beklerken başıma birde bu çıktı ne yapmam lazım geçmesi için inanın bu halde normal doğum nsl yaparım bilmiyorum çok fena acıyor çoooook bebişim gelsin diye hep dua ederken şimdi bu illet biraz geçmeden gelmesin diye dua ediyorum çok canım yanıyoooooo

Kabızlık için bilindik kayısı, vişne, erik vb meyvelerin üzerine su içmek işe yarayabilir. Her gün bir tane prebiyotik yoğurt yemek de iyi geliyor ama hemen bir günde etkisini göstermiyor. Basur için de küveti sıcak suyla doldurup içine oturmak yararlı olur canım. Geçmiş olsun

Herkese günaydın
Gece bir doğum paniği yaşadım:bbo:Saat 1.20'de başlayan adet sancıları, ortalama 5 dakikalık aralıklarla 3.30'a kadar sürdü. Tamam dedim, başlıyoruz. Bir sonraki ağrıda ev halkını uyandırayım artık diye düşünürken sızmışımkafamçokkarıştıŞu anda hafiiiif bir ağrı var. Bakalım bu hafta neler gösterecekCADIARZU

günaydın... hayırlısı ile bir doğsaydı şu kuzucukalr. bizlere heyecanı yaşatıp yaşatıpp durgunlaşıyorlar. hergün acaba bugünmü gelecek hissi yaşamak tuhaf oldu artıkk. sanırım bu gece gelemz dediğimiz bir anda süpriz yapacakalr bizlere....geçmiş olsun burko. hayırlısıyla gelsin kuzucuğun.

X