2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

oooof,biraz zor oldu,sayfayı da katlettim ama sonunda resim ekleyebildim. kafamçokkarıştı
boyutu ayarlamayı da sonra öğrenirim artık mirmirmirmir

oyy oyy maşllah mert efe ye çok şrin ya ben bayılıyrum şu kendinden geçmiş uyku fotolarına...

burkom yaaa kaynanmı bakıcak harbiden başka çözümü yokmu bu işin annen nerde izmirde değilmi?
ay bak şimdi ben gıcık oldum bu duruma yaaa
off çocuğa bişi yedirmese bari 6 aylık olmadan keşke bi sene dondurabilsen çalışmasan hiçmi mümkün değil (

ayy mert efemize bak yaaa süperr
tam efe gibi maşallah kocaman nevin sana benziyo sankim

bu arada demişsinz ya çatı muaynesinden bilmem kaç gün sonra doğum olurmuşşş
haha gülerim işte ben bunaaaa
malumunuz 37 haftalıkken 3 gün üst üste 3 farklı doktordan çeşitli boyutlarda parmak yedim
ancak 40+6 haftalık olmama rağmen velet kanala girmedi
tabii ben bi istisnada olabülürüm
ama bence çatı muaynesi ile alakası yok bu durumunn

biliyorum sıkıldınız sizde artık doğurmak istiyosunuz ama aceleniz ne daha zamanınz var sonuçta ben 39 haftamı doldurduktan sonra isyan bayrağımı dikmiştimmmm
durun bi hele bebişler ne kadar içnizde kalırsa o kadar iyi gelişip büyüyorlar

Merhaba kızlar, ay 2 ye bölündüm yaa.. iki farklı topik pek iyi olmamış kanımca. Keşke buradan devam edip, herkes doğurunca açsaydık diğerini... Ne orası oluyor tek başına ne burası... Neyse, NEvin sıpan çok tatlı maşallah =)

Burko, lütfen diğer topiğe girip yazdıklarımı okur musun? Allahtan benimki gidecek birkaç güne... Sen de ne yap yap, koy tavrını !

pinkym sohbetini özledim kız :) çıtırım benim...

Tek öğretmen maaşıyla nasıl geçineceğiz güzelim:gitme:Seneye kesin çalışacağım ama sonrasına Allah kerim. Semih özel dersin dibine vurursa bırakırım işi. O da zor görünüyor. Kayınpedere her fırsatta tembih ediyorum aman başını boş bırakma diye. O da sen merak etme ben onu kontrol ederim diyor ama bilmiyorum ki. Annem Ankara'da:sinifsinif:

40 haftanın içinde ve normal doğum olacaksa hiç problem değil de, bakıyorum 40ı geçenler hep zorunlu sezeryan oldu. O olasılık korkutuyor beni daha çok

Okudum canım okudum. Şimdi kuzudan halliceyim ama öyle bir sahnede panter kesileceğime en ufak bir şüphem yok. Semihi bile görmem, oyarım vallahikötükedihüso

eveeet benim bebisim de 07.08.2009 da bekledigimizden erken geldi yani..3400 gr 51 cm normal dogumla dünyaya geldi :)) dogumunu bekleyen arkadaslar Allah sizi de bir avazda kurtarir insallah!! benim dogumum cok kolay oldu 2 saatte hepsi oldu bitti...Hepinize hayirli dogumlar...sizlerin haberlerini de heyecanla bekliyorum...

akşam yürüyüşümü yaptım geldim..bugun biraz fasla yürüdük.. lokum falan baktık mevlüt için begendik yani. malum bebekden sonra ben begenmeye gidemem ee bizimkiler gidip kafalrına göre almasınlar. ben bizzat denyerek begendim. ama almadık tabiikide. bir iki gun öncesinde sipariş verices taze taze getircekler...

ben yokkenen annelerden gelenler olmuş topiğğimize..:)diğer topik iyi oldu bence çünkü burda arada kaynardı sorunlar ve cevapları malum biz canımız ıskıldıkça otu..b....u yazıyoruz ya ondan dedim yane...

ayy ayy arayıpda bulamadıgımızsın. demek normal dogum oldu..

anlatsana biras
bizde normal dogumu bekleyenlerdenizde. sancılar nasıl tarif edebilirmisin ayhh bide nasıl oldu yaa nolur yaz bişeyler
cesraetlendir bizi...sancılar kaç dk ya düşünce başladı açılman falan filann

burcuu baksana nazarboncuguda normal dogum yapmışşşşşş.

ama çıkmış şimdi yooooook

burcuu baksana nazarboncuguda normal dogum yapmışşşşşş.

ama çıkmış şimdi yooooook

Evet ben de büyük bir hevesle soracaktım ama hemen çıktı. Ama 2 saatte bitmiş baksanadelikafaduldenMaşallah yaBizim de öyle olur inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Oyyy maşallah kuzuyaTopaç gibiopuyorumnanaktan

oyy oyy maşllah mert efe ye çok şrin ya ben bayılıyrum şu kendinden geçmiş uyku fotolarına...

ayy mert efemize bak yaaa süperr
tam efe gibi maşallah kocaman nevin sana benziyo sankim

NEvin sıpan çok tatlı maşallah =)

ay masallah kuzuna cok tatli, allah nazrlardan korusun..

hepinize çok teşekkür ederiz teyzeler...
olduğundan daha tombik görünüyoruz bu fotoğrafta ,şu fotoğraf yükleme sorununu çözeyim,daha güzel fotoğraflarımız gelecek.
bana benzeme konusuna gelince;yavrum anne-baba ortak yapımı olmuş resmen,ağız birinden,burun birinden...ortaya karışık.ama burun kesinlikle benden olduğu ve yüzüne bakanın ilk dikkatini çeken burnu olduğu için babaya olan benzerlik gözden kaçıyor.
kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…