2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bende bugün bebeğimi kollarıma alacağım inş.bugün doğum yapacak herkese hayırlı ve koay doğumlar versin rabbim.

günaydın yine tek başımayım topikde. misafir okuyucu bile yokk..

sanırım oglum yine eski pozisyonuna döndü kızlar. poposunu dayayıp ayaklarıyla kaburgama tepinmeye başladı dün geceden beri.artık çok acıtıyor benim sıpam ya. ciddi ciddi.

hakkımızda hayırlısı bakalım pazartesi ye kadar dogmazsa dogum şeklimiz belli olacak.sancılarım sıklaştı ama düzenli değil yani bi saat 2 dfa oluyo sonra 5 saat yok gibi....

bugun bebeğine kavuşacak arkadaşlarım sizin için bolbol dua ediyorum sagsalim kavuşun bebişlerinize. rüzgar bebeklerimizdegeliyor hayırlısıyla bugun..:
ve son ecemizde geliyor Canan ın
eftelya ve guliz. haberlerinizi beklices..

darısı biz bekliyenlerin başına.
hakkaten ya kaçkişi kaldık

nesrin ben dilek melek burkom burucm aaayyyy çok heycanlı

Konuyu Toplam 1 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
pinky_42

yalnızlıgımın belgesi...

günün ilk bebegi doguştur. hayırlı olsun...

Ça Ça Ça Ayça dan haber var sabah 8,55de Rüzgar bebek 3500 gr 48 cm boyun da sagsalim annesine kavuşmuştur...

pervin 14.30 da hastanede olucam cok korkuyorum spinal anestezi olacak senin gibi y a heyecanıma yenik düşersem diye ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. iğne canını yaktı mı, birde kolay yapabildiler mi canım sana. doktorum ameliyattan sonra 6 saat acı hissetmiceksin dedi sanırım uyuşukluk devam edecek. 8. saat yürümeye başlıcaksın dedi

pinky nin teli yok bende şimdi şarj etti kafam, bana özelden mesaj atan biri olursa cok sevinirim mesaj yollarım

Hoşgelmiş Rüzgar bebekalkisalkisalkisMaşallah maşallahDarısı bekleyen diğerlerinin başına

glzcim korkma ben heycanlandıgımın hic farkında deildim canım o sebepten anlamadım bana ne oldu ne bitti. zaten seni hazırlarlarken bakakalıosun anlamıosun bisey. ignede hic acıtmıyor canım sakın korkma. ben ne igneden ne biseyden korktum.

pinky ve burko bakın buradayım sizi yalnız bırakmıyorum..uykusuzum aslında ama uyursam daha fena olurum.

dığuma giderken acıklı acıklı yazan olursa bir daha vurabilirim ona göre.

rüzgar gelmiş vuuu vuuuu diyerekten hayırlı olsun ça ça çam ayçam

pinky ve burko bakın buradayım sizi yalnız bırakmıyorum..uykusuzum aslında ama uyursam daha fena olurum.

ayyy zaten ben demirbaşı oldumtopiğin malum yapacak iş yok.dışarıda çıkamaıyorum gidiyorum ama ya sabah erkenden yada akşam 6 dan sonra çıkıyorum eee gun içerisinde evdeyim tv izlemyi sevmem.dua ediyorum kuran okuyorum ve topiği ayakda tutuyorum...

dığuma giderken acıklı acıklı yazan olursa bir daha vurabilirim ona göre.

rüzgar gelmiş vuuu vuuuu diyerekten hayırlı olsun ça ça çam ayçam
eger ben normal dogum yaparsam malum ne zmana olacagı belli olmadıgı için yazamama öyle şeyler ama planlı sezeryan olursa bende yazarım herhal. lakin hiiç beceremem öle şeyleri benim eşimö uzmandır süsülü sözlerle cümleler kurma konusunda.
valla evrimin Kuzeyin dogumunu mujdeleyen mjından sonra yapıştım eşimin yakasına şööle güzel etkileyeici bir mj istedim bakalım nasıl bi sonuç çıkacak?CADIARZU

gözümüz aydın oldun birer birer gelmeye devam ediyo bebişlerr
minişim ayçam gözünüz aydın olsun kuzularrr

ay altta hep iki kişi sabit
burko ve pinky kaydirigubbakcemile2
yirim ben sizi

Pinkymin dediği gibi; evdeki işler bitti. Ufak tefek şeyleri zaten annem yapıyor. Dışarı çıkamıyoruz, e naapalım, bütün gün buralardayız:gitme:

Yeme bisi aplaaaaakafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…