2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay altta hep iki kişi sabit
burko ve pinky kaydirigubbakcemile2
yirim ben sizi
evet ya sabit demir baş olduk valla..

ama anlıyorum yavrusuna kavuşan annaleri çünküm bende ilk 10 gun bu kadar faal olamam sanırım heme çok yogun misAfirlerimiz olur hemde bebeişle düzen oturtana kadar malum...

ayyy dün nazanla tlf da konuşurken Ceren bastı yaygarayı tlf da bile hayatımız onlara endeksli artık ..
ahh kuzucum sagsalim gelsede bende hayatımı onun uykusuna emmesine göre düzenlesem. :asigim::1hug:

teşekkürler pinkyima.s.anladın sen onu
rüzgar bebek dünyaya gözlerini açmış çok şükür

Selam kızlar. Doktordan geliyorum. 3400 gr. olmuşuz. 5 günümüz kaldı. Sıcak duş ve yürüyüş süreci hızlandırır diye tiyo verdi doktorumuz kaydirigubbakcemile5 Adet sancısına benzer sancım var ama doğum sancısına dönüşmüyor bir türlü. 5 gündür giremedim neler oldu acep topikte :uhm:

Ben de seni merak etmiştim. Haber çıkmadığına göre doğurdu herhalde demiştim. Hayırlısı olsun canım. Ağrı bekleye bekleye sapıtacağız herhaldekafamçokkarıştıEskiden adet sancısından kurtulmanın yolunu arardık, şimdi azıcık ağrı olsa hevesleniyoruzdelikafaduldenİnsanoğlu ne garip:1closedeyes:

aidaa ya senden haber alamyınca ben sende dogum yaptın zannettim dmeek sona kalanlardan sende varsın..Allah sagsalim kavuştursun hepimizi. yürüyüş konusunda kesinlikle katılıyorum ben sabah akşam düzenli yürümeye başladıgımdan beri göbeğim iyice aşagı indi...iimdide içerde dönüp duruyor benim sıpam. aslında usluca kafası aşagıda çıkışa yönelmesi gerekir ama bakalım bekliyoruz inş. dogum pozisyonuna döner..

adet sancıları bende de var ama ani saplanmalr şeklinde de oluyor. fakat düzenli değil düzenli oldugu zaman dogum sancısıymış.. benm sabah olursa akşama kadar tık yok. akşam olursa sabah kadar tık yok öyle yani sancılarımın mesaisi çok çeşitli...

Petrik görünmüyor bu aralarCADIARZUHayırdır inşallahopuyorumnanaktan

sende bizdensin aidaacım bizde bekliyoruz bakalım benim en büyük korkum bekleyip bekleyip normal doğuramamak gerçi kısmetimizde ne varsa hayırlısı neyse o olsun
bu arada bendede sırt ağrıları var bugün hayırlısı bakalım

yok canım etmemiştirCADIARZU etmişmidirdelikafadulden petrik bikaç gün giremem falan diyodu sanki ama aklımda öyle kalmış pinkde numarası varsa bi öğrensin bakalım
dün akşam topiğe ugramış asayiş berkemal yani..kardeşi oldugu için nesrine pek fırsat kalmıyor bilgisayar konusunda...

eşim bu cuma için çok umutluydu ogluyla öyle konuşup anlaşma yapıyordu. bugunde geçti nerdeyse bakalım..
tam cuma saati Rabbim duyalarımızı kabul eylesin.dogum zamanını bekleyen bizleri bugun dogum yapacak arkadaşlarımızıda hayırlıısıyla sagsalim kavuştursun evlatlarımıza...
hakkımızda nasıl hayırlıysa öyle olsun inş. sezeryan yada normAL DOGUM BEBEĞıMıZ VE BıZıM ıÇıN EN HAYIRLISI HANGıSıYSE O OLSUN..

yarın annem geliyor yani yarın gece binecek pazar sbaahı geliyor inş.

bu sabah aklıma ne geldi 35.ci haftaydı sanırım beni bir gece üşüme titreme ateş ishal kusma tutmuştuda bende 37+ lı haftalara kadar dayansa oglum diyordum şükürler olsun 38+ lardayım. hayırlısıyla kavuşalaım inş.

Amin canım. Sen de sağ salim kavuş annene inşallah:Saruboceq:

ne güzel pinkyim annenede kavuşuyorsun belki bebişin anneannesini bekliyor gelmek için

evet canım inşallah
Allah gönlüne göre versin
kesinlikle emme düzenine göre ayarlıyorsun kendini

helali hoş olsun canım

Dün ağrılar geldikçe sevinmiştim kuzumun gelmesine az kaldı diye:a015:Şımardı bak geri kaçtımafoldumben

gelir annesi üzmez seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…