2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

allah razı olsun canım..dua etmez olurmuyum hiç..hepimiz bir avazda kurtulalım inşallah..Güliz ve Eftelya da varmış yarın..kızlar sizler de sağ salim, bir avazda bebişlerinize kavuşursunuz inşallah..allah yardımcınız olsun..

ya esram sen niye bu kadar kendini hırpalıyorsun bak paşan yanında kucağında ohh ne güzel biz senin eski halini özlüyoz hadi silkelen biraz canlan bakalım

bence keşke henüz yeni bi topik açılmasaydı biraz daha burdan devam edilseydi en azından herkes doğurana kadar biz doğum yapan arkadaşlarımızında herşeyini paylaşırdık yani

Dün ağrılar geldikçe sevinmiştim kuzumun gelmesine az kaldı diye:a015:Şımardı bak geri kaçtımafoldumben

:çok üzgünüm:YALLL NIZIMMM DOSTLARIMMMM, YALNIZIM YAAALNIZZZZsenağlamaBu kadar zor geleceğini tahmin etmemiştim yav. Eylül annelerine mi takılsam neetsemnaniknanik

biz neciyiz burda burkom bende aynı senin gibiyim psikolojim berbat durumda biran önce doğurmak istiyorum

Gel bacım gir koluma birlikte söyleyelim:içelim:Yallllnızızz dostarımmmmm....

çekmediğim dertler çile kalmadı
feryatsız gündüzüm gecem olmadı
ağlamadık sokak köşe kalmadı
yalnızım dostlarım yalnızım yalllnızzzz
oldumu:içelim::teytey:

minikim tugbadan haber varrr

,15,30 itibariyle Şevlla 3900 gr 50cm boyunda prenses kıvamında dünya güzeli bir kız olarak dunyaya gelmiştir.. anne kız ikiside saglıklı çok şükür..:)herkese selamı var...

ooooooo yarına çok bebiş var gelecek.çok duygulandım Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun.

furkooo doğurmayan kaç kişi kaldık diye bir topik açın bence he ne dersin:))

şu an salifo nevanım emzikle oryantasyınunu sağlamaya çalşıyor.iki gündür sinirlerim harap oldu diye bana çiçek göndermiş..çok seviyom ben bu herifi yaa

ay ay ay minik de doğurmuş..ne güzel..eksi 1..sahi kaç kişi var doğurmayan

merhabalar bebeğini kucağına alan arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum allah analı babalı büyütsün meleklerinizi sağlıklarını hiç eksik etmesin....benim doğumum allah izin verirse 20 ağustosta olucak normal doğumla inşallahh ama ayın 19unda dr um burda olmuycak yurtdışına çıkıyorr dua edin kızlarrr dr um burda ikennn bebeğimi alıyım kucağıma:Saruboceq: .başka dr a emanet edilmek istemiyorum mafoldumben

merhaba arkaadşlar ben de ağustos annesiyim. ilk başlarda giriyordum ama sonra eşim askere gitti başka şeyler çıktı derken takip edemedim. bebkler çok tatlı maşallah. ben de hayırlısıyla kızımı kucağıma alırım inş. bizde 39 haftalık olduk bakalım. normal istiyoruz ama ağustoslular normal gelmeye pek niyetli değil galiba. babası taa şırnakta çok kötüyüm kaç aydır. 1 ayı kaldı şükür ki. bebeğimi kucağıma almak istiyorum artık.

masallah cok sevindim oda kurtardı sonunda..

canım aynı benim durum hic dert etme kısmeti boyleymis bebisin saglıgı icin ne hayırlı ise o oluyo emin ol. dualarımız seninle ins hersey cok guzel gececek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…