2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ebrar zordur ayrılık çok iyi bilirim bir de hamilesin.Allah kavuştursun hem eşine hem yavruna sağlıkla esenlikle

amin canım saol. zor ne demek. şükürler olsun ki az kaldı. hele de bebeğimizi onsuz kucağıma alma fikri daha zor.

pervin biz doğurduk burdayız bu hatunlarda iş yok.ben nevayı emzirdim bir yandan

yeter bu kadar monolog bu günlük..yarın güzel haberler ve fotolar bekliyorum.öperim herkesi

minikim tugbadan haber varrr

,15,30 itibariyle Şevlla 3900 gr 50cm boyunda prenses kıvamında dünya güzeli bir kız olarak dunyaya gelmiştir.. anne kız ikiside saglıklı çok şükür..:)herkese selamı var...

süper bi haber..kavuştu kuzusuna nihayet..maşallah maşallah..burdan dr.una terruklarımı iletiyorum..3900 demişti..öyle de doğmuş..hayırlı uğurlu olsun şevval anne ve babasına..

merhabalar bebeğini kucağına alan arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum allah analı babalı büyütsün meleklerinizi sağlıklarını hiç eksik etmesin....benim doğumum allah izin verirse 20 ağustosta olucak normal doğumla inşallahh ama ayın 19unda dr um burda olmuycak yurtdışına çıkıyorr dua edin kızlarrr dr um burda ikennn bebeğimi alıyım kucağıma:Saruboceq: .başka dr a emanet edilmek istemiyorum mafoldumben

herşey gönlünce olsun...

merhaba arkaadşlar ben de ağustos annesiyim. ilk başlarda giriyordum ama sonra eşim askere gitti başka şeyler çıktı derken takip edemedim. bebkler çok tatlı maşallah. ben de hayırlısıyla kızımı kucağıma alırım inş. bizde 39 haftalık olduk bakalım. normal istiyoruz ama ağustoslular normal gelmeye pek niyetli değil galiba. babası taa şırnakta çok kötüyüm kaç aydır. 1 ayı kaldı şükür ki. bebeğimi kucağıma almak istiyorum artık.

aynen..ağustosluların keyfi yerinde genelde..sağ salim alırsın inşallah canım..allah kavuştursun..zordur ayrılık iyi bilirim.

minik kelebeğimmde kavuşmuşş kuzusuna sonunda ne güzel allah analı babalı büyütsün cabucak iyileşsin minikte...

15:30 itibariyle Şevlla 3900 gr 50cm boyunda prenses kıvamında dünya güzeli bir kız olarak dunyaya gelmiştir.. anne kız ikiside saglıklı çok şükür..:)herkese selamı var...
Ay hadi kelebeğimizde kurtuldu demek..hihoyyyt Hoşgeldin Şevval bebek :nazar:
furkooo doğurmayan kaç kişi kaldık diye bir topik açın bence he ne dersin:))
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

,15,30 itibariyle Şevlla 3900 gr 50cm boyunda prenses kıvamında dünya güzeli bir kız olarak dunyaya gelmiştir.. anne kız ikiside saglıklı çok şükür..:)herkese selamı var...
Çok şükür Şevvalimiz de geldi sağ salim. Gözün aydın minikimzemuszemus

ooooooo yarına çok bebiş var gelecek.çok duygulandım Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun.

furkooo doğurmayan kaç kişi kaldık diye bir topik açın bence he ne dersin:))
Bir de sen vur zalim, zaten Allah vurdumafoldumben

yalnızım diye zırlayıp kaçtınz alacağınız olsun be

E sıkıldık yalnızlıktan yürüyüşe çıktık ne yapalım:umursamaz:

kkliste.png

buarada annneler dogum sonrasi kendinizi muhakkak koruyun, corap, sal, sicak micak demeyin..dun gece bana bi usume titreme geld oluyorum sandim, bizimkiler yaniyor, ben battaniye corap, esofman sarindim..annem lohusa sitmasi bu dedi, 20 gun terlesende heryerini sicak tutucaksin dedi, aman dikkat...

Kesınlıkle katılıyorum.. bu yuzden ben bır de üşüttüm üstüne.. bakmadım ilk ıkı gun kendıme.. cıbıl dolastım, bır de onun sıkıntısını cekıyorum.. soguk soguk terlıyorum.. ama yıne de sımsıkı gıyınerek dolasıyorum.. aldım boyumun ölçüsünü.. aman arkadaslar.. cıddıye alın bu durumu..

arkadaşlarım
sonradan katıldım aranıza ama hepinizi cok sevdim. hepinizin cok emeği var üzerimde. 9 aylık sürecimiz yarın bitiyor ve spinal sezeryan ile sağ salim kavuşmayı nasip etsin Allah oğluma. yarın doğacak tüm bebeklerimize de inşallah. kalan arkadaşlarım yarın hepinize dua edeceğim. biliyorum hepinizin duaları benimle, benim dualarımda sizinle. bir süre giremem belki Allah size ve bebeklerinize bol bol sağlık versin, herşey cok kolay olsun inşallah. hakkınızı helal edin herşey gönlünüzce olsun...

arkadaşlarım
sonradan katıldım aranıza ama hepinizi cok sevdim. hepinizin cok emeği var üzerimde. 9 aylık sürecimiz yarın bitiyor ve spinal sezeryan ile sağ salim kavuşmayı nasip etsin Allah oğluma. yarın doğacak tüm bebeklerimize de inşallah. kalan arkadaşlarım yarın hepinize dua edeceğim. biliyorum hepinizin duaları benimle, benim dualarımda sizinle. bir süre giremem belki Allah size ve bebeklerinize bol bol sağlık versin, herşey cok kolay olsun inşallah. hakkınızı helal edin herşey gönlünüzce olsun...

canım hayırlı doğumlar nasip etsin allahım sanada :Saruboceq:

Son akşamımın bukadar yoğun olacağını hiç tahmin etmedim - bir kaçamak yapıp bir iki cümle yazmak istedim
Yaklaşık 7 aydır tanıyorum sizi kızlar - biraz geç katıldım - kaynaşmam aynı şekilde biraz ağır oldu - ama hepinizi öyle sevdim ki - hepiniz ailem komşum arkadaşım oldunuz çok güzel şeyler paylaştık - zaten ne olabilirdi ki dünyanın en güzel sürecini geçirdik hep beraber - ki bundan sonrası dahada renkli olacak
Nekadar çok şey öğrendim - her kafadan bir ses çıkması ne de yararlıymış meğerse
Uzatmicam - aslında hiçte beceremem içimdekilerini dile getirmeyi - hakkınızı helal edin - hakkaten çok hakkınız var - Allah hepimizi evlatlarımıza eşlerimize ailelerimize bağışlasın
Önümüzdeki günler girmeye çalışacam - olmadı kardeşim halletmeye çalışır resim olayını - ama mutlaka yarın doğumdan sonra biraz kendime gelince Finkiye mesaj atacam :)
Gülistancım doğum saat 16.00 - akşam üstü uçururum sana haber
Beni destekleyen herkese çok teşekür ederim
Dualaarınıza çok ihtiyacım olacak
ınşallah herşey yolunda geçer
Öpüyorum .....

gunaydınss canlarım bugun buyuk gun canan secil guliz bebislerine kavusacaklar allahın izniyle. ins guzel haberlerini alırız sagsalim

Son akşamımın bukadar yoğun olacağını hiç tahmin etmedim - bir kaçamak yapıp bir iki cümle yazmak istedim
Yaklaşık 7 aydır tanıyorum sizi kızlar - biraz geç katıldım - kaynaşmam aynı şekilde biraz ağır oldu - ama hepinizi öyle sevdim ki - hepiniz ailem komşum arkadaşım oldunuz çok güzel şeyler paylaştık - zaten ne olabilirdi ki dünyanın en güzel sürecini geçirdik hep beraber - ki bundan sonrası dahada renkli olacak
Nekadar çok şey öğrendim - her kafadan bir ses çıkması ne de yararlıymış meğerse
Uzatmicam - aslında hiçte beceremem içimdekilerini dile getirmeyi - hakkınızı helal edin - hakkaten çok hakkınız var - Allah hepimizi evlatlarımıza eşlerimize ailelerimize bağışlasın
Önümüzdeki günler girmeye çalışacam - olmadı kardeşim halletmeye çalışır resim olayını - ama mutlaka yarın doğumdan sonra biraz kendime gelince Finkiye mesaj atacam :)
Gülistancım doğum saat 16.00 - akşam üstü uçururum sana haber
Beni destekleyen herkese çok teşekür ederim
Dualaarınıza çok ihtiyacım olacak
İnşallah herşey yolunda geçer
Öpüyorum .....

dualarımız sizlerle:Saruboceq:

bugün doğum yapacaklar sağlıkla bebişlerini kucaklarına alırlkar inşallah...

ben çoooooooook fenayım böle bişi yok ya felaket kaşınıyorum...sadece göbek olsa bacaklar ,ayaklar heryerim yara içinde kaşınmaktan...siz ne durumdasınız...ne sürsem ii gelir..soda sürüyorum biraz ii gelir gibi oluyo sonra sil baştan..gece uyku yok kaşınmaktan..varmı bildiğiniz bi yöntem...

X