2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

AYÇA ve MERCıMEK, yarın için ikinize de allah kolaylık versin. sezeryan olduğunuz gün muhakkak kalkıp yürüyün. dolaşın hatta. gazı mutlaka aynı gün çıkarmaya çalışın. ben çok çektim. epüdral yüzünden yürüyemedim iki gün, sonra da geç olmuştu....

Ve arkadaşlarım,

Keseden bebeğe uzanan bir yolculuğun sonuna gelmiş bulunmaktayım. Çok gergin, heyecanlı ve endişeliyim. Kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama olmuyor...

Kısmetse bu akşam ya da yarın sabah oğlumu kucağıma almak üzere aranızdan kısa bir süreliğine ayrılıyorum. Size haber vermeye çalışcam, Finkicik yoluyla..

Ne diyeyim bilmiyorum. Bu süreçte iyi ki yanımda vardınız. Şu an tek dileğim benim ve geride kalanlarımızın sağlıkla bebeklerini kucağına almaları.. Sona kalmak da zormuş.

Taze anneler aranıza katılmak üzere şimdilik gidiyorum...Hepinizi öpüyorum..

senağlamaAy ben niye bu kadar sulugöz oldum yaaasenağlamaİnşallah sağ salim kavuşursun kuzuna canım:Saruboceq:

ulen ça ça ça ne biçim yaptın beni zaten hormonlar coşuk..seçil ve sana kolaylıklar diliyorum.hadi bakam alın gelin rüzgarları rüzgar gibi geçsin herşey.

angel bebişin tam tatar balası maşallah

buarada annneler dogum sonrasi kendinizi muhakkak koruyun, corap, sal, sicak micak demeyin..dun gece bana bi usume titreme geld oluyorum sandim, bizimkiler yaniyor, ben battaniye corap, esofman sarindim..annem lohusa sitmasi bu dedi, 20 gun terlesende heryerini sicak tutucaksin dedi, aman dikkat...

Bende heycan dorukta - biraz ev işi yaptım bugün zaman geçsin diye - yarını beklemek çok uzak geliyo bana - ki taaa öğleden sonra 14.00 de gidicez ve saat 16.00 gibi alıcam Ecemi kucağıma
ah ah nekadar heycanlı alkisalkisalkisalkisalkisalkis - haftasonuna denk geliyo acaba kaç gece tutacaklar :uhm: - umarım herşey yolunda gider de evime gelirim - hiç sevmem hastaneleri :KK43:

aaa sende mi sezerciğe döndün...saat 8 gibi dr.a gidiyoruz, müsaitse bu akşam alıcak, olmazsa yarın sabah..valla aynı anda bile doğabilir rüzgar bebekler:))

lal de mi doğum yaptı...allah bağışlasın

evet herşey olabiliyo hayatta..:))

ayçam seçilim büyük ana az kaldı demekki rabbim yardımcınız olsun dularım sizinle
miniş ne yaptı güllü haber yokmu tuğbadan?
lalcim gözünaydın olsun hoşgeldi karan bebek

AYÇA ve MERCİMEK, yarın için ikinize de allah kolaylık versin. sezeryan olduğunuz gün muhakkak kalkıp yürüyün. dolaşın hatta. gazı mutlaka aynı gün çıkarmaya çalışın. ben çok çektim. epüdral yüzünden yürüyemedim iki gün, sonra da geç olmuştu....

ulen ça ça ça ne biçim yaptın beni zaten hormonlar coşuk..seçil ve sana kolaylıklar diliyorum.hadi bakam alın gelin rüzgarları rüzgar gibi geçsin herşey.

angel bebişin tam tatar balası maşallah

allah sizlerden tüm topik arkadaşlarımdan binler kere razı olsun..iyiki varsınız..iyiki tanıdım sizleri..belki kendimi çok ifade edemedim ama hepiniz yüreğimdesiniz..bu yolda yakınımdaki insanlardan daha fazla destek oldunuz bana..
yarından itibaren hayatımda yepyeni bir sayfa açılıyor..inşallah tertemiz sayfaları sizlerden kopmadan, aynı heyecanla, yeni umutlarla, hep birlikte doldururuz..
çok edebiyat parçalayamam, sözün özü hepinizi çok seviyorum....coming soon...

Ayça....Canan..allah yardımcınız olsun kızlar...sağ salim evlatlarınıza kavuşursunuz inşallah..

Bende heycan dorukta - biraz ev işi yaptım bugün zaman geçsin diye - yarını beklemek çok uzak geliyo bana - ki taaa öğleden sonra 14.00 de gidicez ve saat 16.00 gibi alıcam Ecemi kucağıma
ah ah nekadar heycanlı alkisalkisalkisalkisalkisalkis - haftasonuna denk geliyo acaba kaç gece tutacaklar :uhm: - umarım herşey yolunda gider de evime gelirim - hiç sevmem hastaneleri :KK43:

canim benim insallah hersey yolunda gider, hadi bakalim az kaldi:))

yarın için

jenny Canan
mercimekim vee
ça ça Ayça

Allah yardımcınız olsun inş. sagsalim kavuşun bebişlerinize sizleri enkısa zamnda bebiş resimleriyle aramızda görmek ümidiyle.. agrınız az sütünüz bol olsun.....

minikim tugbam kendisii haber verecegini söylediği içni aramadım rahatsız etmemek adına. ama aklımda hep onda. bu saat oldu hala haber vermedi cadı kız. ya buldu şevvali unuttu bizi...

Yarına tam 5 sezeryan görünüyor

Canan, Seçil, Ayça, Güliz, Eftelya hepiniz için dua edeceğiz kızlar. İnşallah bir avazda, sağlıkla, az ağrıyla alırsınız kuzularınızı kollarınıza. Bizim için de dua edin olur mu:1hug:

kkliste.png

kızlar hepinize hayırlı doğumlar diliyorum sezeryan olçaklara rabbim yardımcınız olsun kızlar kendinizi üzüp kasmayın ki daha sonra ağrı sızınız az olsun
bide muhakkak anestezi olman once uyandıgınızda hiç agrı hissetmek istemedignizi söyleyin böyle bi cihaz var biraz pahalı ama uyanınca melek gıbı oluryorsunuz hemen bebeısınızı kucagınıza alırsınız ben dogum yaptıkdan 2 saatsonra bebegımı gordum ve hala gözlerım bulanık gorunuyordu Eftalya benım arkadasımdır nelerçektigimi iyi biliyor doguma girerken beyninizdekibütün sorulara cevap bulun dilerim herşey iyi olur hepiniz için mevlam yardımcınız olsun dualarım sizinleee hayırlı dogumlarr..

ay hangi topiğe yazıcamı şaşırdım heee

canannn sendemi yarın doğuruyosunnn güliz ve eftelyada var demek Allah kurtarsın kızlarrr sağsalim alın bebişleri kucaklarınızaaa

ee geriye kim kim kalıyo furkoooo ve güllüümüüüü
anam sizde gelin öbür tarafa orda yazışalım beynim döndü haaa bi o tpik bi bu topik
ama burayı bırakmak istemiyoırum yaaa ne bilim sanki diğer tarafa geçince hamilelik günlerime ihanet edicekmişim geliyor yine foşur foşur oldum kızlar yaa bu lohusalık anormal bişi hep ağlyosun paso ağlıyosun

aman allahım yarınki doğumlardan sonra 10 kişi falan kalacak doğumu bekleyen ne kadar azaldık yahu

X