2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sAGLIKLI GUNLEEDE KULLANIN ıNŞ. BURKOM BURCUM..

benim göğüslerim çok kaşınıyor kızlarrr.. ayyhh süt üretimim arttımı acaba. kaşıntının yanında uçlarıda biberon ucu gibi olmuş durumda

ben azcık uyucam kızlar...sabah erken kalkdım zaten sabah kadar rüyamda sürekli biyerlerimi kesip diktirip yapıştırdım. malum sezeryan olma şoku vardı ya dün bilinç altıma acaip işlemiş. rahat uyuyamadım. hazır mayışmışken azcık uyucam.

burko hayırlı olsun.biz ilkönce buna bakmıştık.dediğin gibi çok hafifti..

fırsat bu fırsat diyerek yeni fotolar ekledim albümüme..ben kaçar..çok sessiz buralar

selam kızlar ben geldim çok takip edemesemde yüzeysel olarak baktımda herkesler bebişlerini sorunsuz almış çok şükür kalan anne adaylarıda inşallah aynı şekilde alırlar... çoğunluk dogum yapmış gözüküyo az kaldı kızlar sizlerinde bu sevinci yaşamanıza bebeği olan herkesi tekrardan çook tebrik ediyorum benim için dua eden ve güzel dileklerde bulunan arkadaşlarada çok teşekkür ederim ... bizden havadis bebeişde bende iyiyiz ilk günler biraz sorunlarımız olsada şimdi daha iyiyiz ablamız biraz problem çıkarıyo inşallah onuda atlatıcaz bu yüzden forma girme şansım olmuyo bebeğin uyudugu saatlerde vaktimi kızıma yoğunlaştırmak durumunda kalıyorum ara girip bakıyorum ama cevap yazamadım kusuruma bakmayın bu yüzden okullar açıldıktan sonra dahada düzene gireriz inşallah...şimdilik benden bu kadar oğlumun resminide koyucam en kısa zamanda doğum hikayemi yazmayacagım kötü bir tecrübe yaşadım bu sefer o yüzden yapıcak arkadaşların keyfini ve aklını bulandırmak istemem burda hep güzel şeyler paylaşalım ...herkesler tekrardan tebrik ediyorum ...

Teşekkür ederiz teyzeleri:emir_bebek:Bütün bebişlerin günleri sağlıklı, mutlu olsun

Allah minisimizinde yardımcısı olsun saglıkla alsın kucagına insallah yavrusunu ...
listeye bakıorumda hepimiz sezercik demekki hakkımızdan hayırlısı buymus ne diyelim yeterki bebişler saglıklı olsun.ama agustos bebisleri tembel cıktı kendilerini riske etmiolar

dünyanın tüm monologları adına nerede bu millet..herkes bir doğursa hayırlısıyla.

bu arada nurdan toromanı da ekledim..tontiş nanaklarını yirim onun ben.nasıl da sırıtmış öyle gamzeleri var mı?
evet kocaman gamzelerimiz var tatlim, ama gozlerin rengi donermi bilmiyorum; annem yesile yada elaya doneilir diyor, saclar da kumral..:nazar::nazar:

doktora gidecek tum arkadaslara bol sans, iy haberler diliyorum...

minisim dualaim seninle...

Lal ece den haber vaaaaaaarrr

Karan bebişimiz dunyay gelmiş. şimdi kendisi aradı beni..
3200 gr 48 cm boyunda yakışılı ve aç oldugu için sinirli bir bebekmiş.
ikisininde saglıgı yerindeymiş.sadece ecenin dikiş agrıları varmış malum..agrıkesici igne yaptılar dedi. herkese çok çok selamı varr

dr.kontrolüm...
kızlar yarın sabah 7.30 da hastanedeyiz..epidural sezercik oluyoruz..dr.alttan muayene etti gene..yok dedi olmıycak çok zorlanacaksın..kanala girmemiş ne rahimde açılma ne de yumuşama var dedi..beklemek istiyosan bekle ama boşuna olur, bebeği riske atmayalım artık alalım dedi..biz de siz bilirsiniz dedik ve çıktık..yarın doğum var işte böle..yarın için dualarınızı bekliyorum..allah doğum yapıcak herkese yardım etsin..çok heyecanlıyım..

X