2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

betülcüm maşallah ogluna duduakları ne tatlı ya köfte dudak..gözler çekik çekik bayılıyorum böyle bebeklere...

ablasıda en kısa zamanda kardeşinn varlıgına alışırda kıskançlıgı çok sürmez umarım..seninde bebişinde iyi olmasına çok sevindim..

dr.kontrolüm...
kızlar yarın sabah 7.30 da hastanedeyiz..epidural sezercik oluyoruz..dr.alttan muayene etti gene..yok dedi olmıycak çok zorlanacaksın..kanala girmemiş ne rahimde açılma ne de yumuşama var dedi..beklemek istiyosan bekle ama boşuna olur, bebeği riske atmayalım artık alalım dedi..biz de siz bilirsiniz dedik ve çıktık..yarın doğum var işte böle..yarın için dualarınızı bekliyorum..allah doğum yapıcak herkese yardım etsin..çok heyecanlıyım..
hayırlısı olsun sende kavusuyosun bebişşine.. yarın 2 Rüzgar bebkde geliyor sanırım dime... ayçada cuma demişti tam emin değilim ama..Rabbim sagsalim kavuştursun senide..

darısı biz kalanların başına..

hayırlı haberlerini beklices. sen bana ben foruma inş.:)

Mercimekim sonunda sen de kavuşuyorsun bebişine. Gözün aydın. Çabucak ağrısız atlatırsın inşallah

minikim tugbamdan mj var sabah 10 gibi mj gönderdi. yatışı yapuılmış hastaneye ama sezeryna akaçta gircem bilmiyorum demiş. artık ben kendime gelince herşey olup bittikden sonra haber veririm demiş. dua istiyor

minikimin haberlerini bekliyorum heyecanla...şevval hanım sağ salim gelsin aramıza..

Lal ece den haber vaaaaaaarrr

Karan bebişimiz dunyay gelmiş. şimdi kendisi aradı beni..
3200 gr 48 cm boyunda yakışılı ve aç oldugu için sinirli bir bebekmiş.
ikisininde saglıgı yerindeymiş.sadece ecenin dikiş agrıları varmış malum..agrıkesici igne yaptılar dedi. herkese çok çok selamı varr

hoşgelmiş dünyaya karan bebek...gözün aydın Lal'cim..evladın hayırlı olsun..sen de en kısa zamanda düzelirsin inşallah..

hayırlısı olsun sende kavusuyosun bebişşine.. yarın 2 Rüzgar bebkde geliyor sanırım dime... ayçada cuma demişti tam emin değilim ama..Rabbim sagsalim kavuştursun senide..

darısı biz kalanların başına..

hayırlı haberlerini beklices. sen bana ben foruma inş.:)

haber veririm mutlaka...ayça perşembe akşamı felan dedi ama cumaya kalır gibi bişey de dedi sanırım..doğum günleri de aynı olursa hiç şaşırmam..isimleri aynı-pusetleri aynı..şimdi de doğum tarihleri aynı olcak sanırım..bakalım..

dr.kontrolüm...
kızlar yarın sabah 7.30 da hastanedeyiz..epidural sezercik oluyoruz..dr.alttan muayene etti gene..yok dedi olmıycak çok zorlanacaksın..kanala girmemiş ne rahimde açılma ne de yumuşama var dedi..beklemek istiyosan bekle ama boşuna olur, bebeği riske atmayalım artık alalım dedi..biz de siz bilirsiniz dedik ve çıktık..yarın doğum var işte böle..yarın için dualarınızı bekliyorum..allah doğum yapıcak herkese yardım etsin..çok heyecanlıyım..
canim benim hayirli dogumlar, sende dunyanin en guzel duygusunu yasiycaksin yain insallah..umarim hersey yolunda gider, dualarim seninle..hersey cok cabuk olup bitiyor, hic endiselenme..

Yfrog - dsc01161f
yukardaki olmadı sanırım bakalım bu olcakmı..

masallah cok seker, allah bagislasin..

lalcimin gözü aydın olsun
mercimek canım hayırlısı ile inş. kurtulacaksın sende
pinky senin numaran yok bende bişey olursa nsl haberleşicez

oooo maşallah, aramıza yeni katılanlar var.
ANGELEYES, 41 kere maşallah oğluna. çok tatlı canım yaaaa.... bütün bebeklerimiz gibi.. çok masum.sizde tatrlık filan var mıydı canım? gözler ne kadar çekik öle? dudaklar köfte, hem de duble köfte...
LALECEnin KARAN ına da allahtan uzun ve sağlıklı ömür diliyor, anne ve babasına uğur getirmesini temenni ediyorum.

diğer topiğimiz çok öksüz, şimdi oraya bi göz attım da, sayfalar çok ilerlememiş. eee tabi doğuranlar doğumu bekleyenler kadar sık girip yazamıyor.

MERCıMEK senin durumun da benimkinin aynı canım. ben de aynı şeyleri yaşadım. gerçi sen benden şanslısın ki suni sancıya maruz kalmayacaksın. ben o stepi de atlamak istemedim, bir şans daha vermek istemiştim bizimkine ama olmadı, suni sancıya rağmen kanala girmedi. saatlerce sancı çektikten sonra sezeryan oldum epüdralli. dolayısıyla hem normal doğumun sancısını hem de sezeryanın ağrılarını çekmiş oldum. gerçekten zor oldu benim için. üstelik de doğumun randevusuz plansız olmuş oldu. hoş buna rağmen hastane ziyaretçiyle doldu taştı, iyi ki tarih önceden belli değilmiş, valla allah razı olsun gelenlerden ama trafik pek yoğundu.....

NAZAN NAZAN NAZAN

ya hani sana birileri bebek tersse emekleyin kafa aşagı pozisyonunu alır dmeişler ya
ayy bend denesemmi.
malum Mehmet Akif dün kafası yukarıdaydı ve eger pazartesiye kadar dönmezse sezeryan olmama gerekecek..ne dersin denesemmi?
gerçi şuan yan yatıyor inişe hazırlanmış gibi.

NAZAN NAZAN NAZAN

ya hani sana birileri bebek tersse emekleyin kafa aşagı pozisyonunu alır dmeişler ya
ayy bend denesemmi.
malum Mehmet Akif dün kafası yukarıdaydı ve eger pazartesiye kadar dönmezse sezeryan olmama gerekecek..ne dersin denesemmi?
bu saatten sonra olur mu hiç PİNKY? deli olma. benim o söylediğim ne kadar işe yarar zaten bilmiyorum ama bu haftalarda yaramayacağı kesin. 33. hafta civarında belki işe yarıyordur. sen galiba sezeryan olacaksın cicim.

haber veririm mutlaka...ayça perşembe akşamı felan dedi ama cumaya kalır gibi bişey de dedi sanırım..doğum günleri de aynı olursa hiç şaşırmam..isimleri aynı-pusetleri aynı..şimdi de doğum tarihleri aynı olcak sanırım..bakalım..

aaa sende mi sezerciğe döndün...saat 8 gibi dr.a gidiyoruz, müsaitse bu akşam alıcak, olmazsa yarın sabah..valla aynı anda bile doğabilir rüzgar bebekler:))

NAZAN NAZAN NAZAN

ayy bend denesemmi.

Pinky senin doğum pozisyonunu almamış mıydı, ters mi döndü geçmişi okuyamadım evde koşuşturma var malum...umutsuzluğa kaptırmak istemem ama bu vakitten sonra artık dönmez diyo doktorlar..varsın olsun hayırlısı neyse..sezeryan olursan nolcak ki..

lal de mi doğum yaptı...allah bağışlasın

Ve arkadaşlarım,

Keseden bebeğe uzanan bir yolculuğun sonuna gelmiş bulunmaktayım. Çok gergin, heyecanlı ve endişeliyim. Kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama olmuyor...

Kısmetse bu akşam ya da yarın sabah oğlumu kucağıma almak üzere aranızdan kısa bir süreliğine ayrılıyorum. Size haber vermeye çalışcam, Finkicik yoluyla..

Ne diyeyim bilmiyorum. Bu süreçte iyi ki yanımda vardınız. Şu an tek dileğim benim ve geride kalanlarımızın sağlıkla bebeklerini kucağına almaları.. Sona kalmak da zormuş.

Taze anneler aranıza katılmak üzere şimdilik gidiyorum...Hepinizi öpüyorum..

telkırma canım hayırlı doğumlar nasip etsin allah sana inş. hayırlısıyla bebişine kavuşucaksın

bu saatten sonra olur mu hiç PİNKY? deli olma. benim o söylediğim ne kadar işe yarar zaten bilmiyorum ama bu haftalarda yaramayacağı kesin. 33. hafta civarında belki işe yarıyordur. sen galiba sezeryan olacaksın cicim.
hmmm ayy aklıma sürekli bişeyler geliyor sezeryan fikri birden şok olmama neden olduda. aynen senin o karar anındaki yımılmış resmin gibi oldum resmen.. ama kısmet bakalım..

Pinky senin doğum pozisyonunu almamış mıydı, ters mi döndü geçmişi okuyamadım evde koşuşturma var malum...umutsuzluğa kaptırmak istemem ama bu vakitten sonra artık dönmez diyo doktorlar..varsın olsun hayırlısı neyse..sezeryan olursan nolcak ki..
evet canım ya dün doktorda şok olduk kafası yukarda poposu aşagıda ayaklar tam pıtışımın üstündeydi. ve bu haftalarda olmaması gereken bi durum dedi doktorumda şaşırdı ama kısmet bakalım pazartesiye kadar beklices. eger hala dönmemişse haftaiçi sezeryan yolları banada göründü...

Ve arkadaşlarım,

Keseden bebeğe uzanan bir yolculuğun sonuna gelmiş bulunmaktayım. Çok gergin, heyecanlı ve endişeliyim. Kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama olmuyor...

Kısmetse bu akşam ya da yarın sabah oğlumu kucağıma almak üzere aranızdan kısa bir süreliğine ayrılıyorum. Size haber vermeye çalışcam, Finkicik yoluyla..

Ne diyeyim bilmiyorum. Bu süreçte iyi ki yanımda vardınız. Şu an tek dileğim benim ve geride kalanlarımızın sağlıkla bebeklerini kucağına almaları.. Sona kalmak da zormuş.

Taze anneler aranıza katılmak üzere şimdilik gidiyorum...Hepinizi öpüyorum..

canııım sende sagsalim kavuşcaksın inş. bebeişine. hayırlısıyla. özelden tlf mu yazdım sana haber beklicem..

yarın mercimek ve senden haber beklices inş.

ayçam seçilim büyük ana az kaldı demekki rabbim yardımcınız olsun dularım sizinle
miniş ne yaptı güllü haber yokmu tuğbadan?
lalcim gözünaydın olsun hoşgeldi karan bebek

X