2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esracım bilmiom ic dikislerden sebep demis olabilir .. yuruyus yaparım bende kızımı alır gunde 1 saat yururum napayım

minisim habere cok sevindim hadi gozumuz aydın olsun

evriminde allah yardımcısı olsun

noraaa canım evine hoşgeldin
minik kelebek hayırlı doğumlar sanada dualarımız seninle
hiroshima paylaşımlar daha yeni başlıyor aramıza hoşgeldin

Benim ağrılar baştaki kadar şiddetli olmasa da devam ediyor aralıklarla. Daha önce de adet sancım oldu ama hiç bugünkü kadar rahatsızlık vermemişti. Resmen "kesin kanadım" diyerek tuvalete taşındım gün boyu. Bu arada kasılmalarım zaten 26. haftadan beri var. Gittikçe şiddetleri ve gün içinde olma sayıları artıyor. Bana da doğuma hazırlık gibi görünüyor tüm bunlar. Zaten Semih'le konuştuk, benim şu 1. deniz jübilesini gerçek bir jübile olarak kabul etmeye karar verdikyerimseniben Gittiğim her yere de çantamı götürdüm içinde en acil ihtiyaçlarım olan sağlık karnem ve fotoğraf makinem ilesırnaşık şey

Minikim dualarımız seninle canım. İnşallah sağ salim, hayırlısıyla kavuşacaksın kuzuna:Saruboceq:

Hiroshima adını altta her gördüğümde dilime Zülfü Livaneli'nin o muhteşem şarkısı dolanıyordu. Çok şükür tanıştık. Beni Arı Kolejinden değil ama Ankara'dan tanıyor olabilirsin çünkü hayatımın ilk 23 senesi orada geçtidelikafadulden

Nurdanıııım, canııım çok özledim seniopuyorumnanaktanBugün yine aklımdan geçmiştin ne yaptı bu kız diye. E ne zaman göstereceksin damadımı bana? Çok mu çirkin yoksaaaopuyorumnanaktan

:nazar:.aman alllaahıııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmm bu Teoman tam artistmiş yawf...çok fırlama gözüküyo çoookk....yerim ben onun gamzelerini...maşallah maşallah maşallah..allahım nazarlardan korusun..Nurdan'ım allah yavrunuzu size bağışlasın...:nazar:

Nurdan maşallah Teoya - o göbeyin hakkını vermiş hakkaten tosuncuk gibi - Allah analı babalı büğütsün:nazar::nazar:

Bakar mısınız benim yakışıklı damadımaopuyorumnanaktanAy maşallah maşallah çok tatlı bu Nurdanım, bayıldım:nazar:

Nurdan ayaklarını ısırcam diyodun kıyabiliyomusun?

Taze annemiz Burcu gelmiş..nasılsın? Doruk nasıl?

Selam kıslaaar, bis geldiiikkk =)))

Herrrr şey yolunda, yolunda olmayanlar da girecek. Ben inanıyorum. Berbat bir yoğun bakım gecesi geçirdim ama ertesi gün hepsini unuttum diyebilirim. Yanlış anlaşılmasın, sağlık açısından her şey yolundaydı, ben sıkıldım biraz yoğun bakımda. Neyse, Doruk çoookk şeker oldu, yeni fotoları ekleyeceğim en kısa sürede. Kimse kusura bakmasın, topiğin ennnnn güzeli benim oğlum :dilcikar:

Spinal ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım :nazar: sadece bugün Gözde ve Onur espri kousunda bombaydılar, bir kaç defa kahkahalarla güldüm. Sadece bu değil, taburcu olduk, eve geldik, duş aldım derken biraz yoruldum, fazla dinlenemedim. Azcık kanama ve pembe renkli hafif bir şişlik tespit ettim dikişimde. Umarım dinlenince geçer de, başka müdahalelere gerek kalmaz.

Emme konusunda bugün çözdüm oğlumu =) Sütüm de çok güzel geliyor maşallah :nazar: Yani, bugün iyi gelmeye başladı. İyi ki pompayı almışım. İyi ki silikon meme uçlarını da almışım. Çok işe yaradı..

Arayan tüm arkadaşlarım, hepinizden haberim var, çok çok çoook teşekkür ederim. Yoğun bakım sizinle iletişime geçmemi biraz erteledi. Kusura bakmayın =)

Uygun bir zamanda daha ayrıntılı yazacağım. Şimdilik bunlarla idare edin =))

doruk5.jpg

doruk6.jpg

Allah'ım şu fotolara bakdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3delikafaduldenDoruk'u topiğin en eğlenceli bebişi ilan ediyorum. Çoook tatlı yaaaaopuyorumnanaktan:nazar:

Adaşçığım hoşgelmişsiniz evinize. İşlerin iyi olmasına sevindim. Devamını diliyoruz

Tazeeee tebrikler canım hakkaten Doruk çok ilginç bir bebek - yüz hatları nekadar belirgin bebek demeyeceksin 1 yaşında çocuk maşallah :nazar: büyümüş te küçüklmüş sanki çok şeker ya - daha resim isteriiiiik

Allah'ım şu fotolara bakdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3delikafaduldenDoruk'u topiğin en eğlenceli bebişi ilan ediyorum. Çoook tatlı yaaaaopuyorumnanaktan:nazar:

Adaşçığım hoşgelmişsiniz evinize. İşlerin iyi olmasına sevindim. Devamını diliyoruz

Çok teşekkürler. Ayrıca ziyaretiniz için de çok teşekkürler. Çok mutlu oldum. İnşallah sen de kolayca, sorunsuz bir şekilde atlatıverirsin...

Tazeeee tebrikler canım hakkaten Doruk çok ilginç bir bebek - yüz hatları nekadar belirgin bebek demeyeceksin 1 yaşında çocuk maşallah :nazar: büyümüş te küçüklmüş sanki çok şeker ya - daha resim isteriiiiik

Çok teşekkürler Canancım. ekleyeceğim zamanla, hakkaten çok ilginç bir tipi var =) Capon çizgi film karakteri sankim =)

delikafadulden haha alemsin valla
bakalım bizimki ne çıkacak cuma günü - bizimki kesin çok tüylü olur - çünkü hepimizde biraz normalden fazla var sırnaşık şey

kizlar gecmisi okumaya dalmisim, arada da minnosu emzirdim..
iyi dilekte bulunan herkese cok tesekkur ederim...
dikislarim benime halen cok aciyor...
birde ameliyat sirasinda ufak bir sorun yasadik, kordon oynumuza dolanmis, ayaklarda aagi kaymis, kalca 10-12 cmlik kesiden cikamadi, boydan boya bir kesim var sanirim 17 cm falan vardir, once planladiklari yerden daha fala kestiler, o yuzden dikislerim dehset aciyor malesef:KK43:(alllahtan 5 gunu hastanede gecirdim, hala tam yuruyemiyorum, umarim cabucak gecer..

BEN HASTANEYE GıDıYORUM AMA SANCIM YOKKK KASILMALAR DEVAM EDıO BANA ŞANS DıLEYıN KIZLAR... BUGÜN HASTANEYE GıDECEK AARKADAŞLARADA ALLAH KOLAYLIK VERSıN ... GELıYOOOLARR :emir_bebek:

Çok teşekkürler Canancım. ekleyeceğim zamanla, hakkaten çok ilginç bir tipi var =) Capon çizgi film karakteri sankim =)
kaydirigubbakcemile3Semih de aynı yorumu yaptıkaydirigubbakcemile3
kizlar gecmisi okumaya dalmisim, arada da minnosu emzirdim..
iyi dilekte bulunan herkese cok tesekkur ederim...
dikislarim benime halen cok aciyor...
birde ameliyat sirasinda ufak bir sorun yasadik, kordon oynumuza dolanmis, ayaklarda aagi kaymis, kalca 10-12 cmlik kesiden cikamadi, boydan boya bir kesim var sanirim 17 cm falan vardir, once planladiklari yerden daha fala kestiler, o yuzden dikislerim dehset aciyor malesef:KK43:(alllahtan 5 gunu hastanede gecirdim, hala tam yuruyemiyorum, umarim cabucak gecer..
Ah canıım:1shok:Geçmiş olsun:teselli:İnşallah bir an önce geçer ağrıların:Saruboceq:
BEN HASTANEYE GİDİYORUM AMA SANCIM YOKKK KASILMALAR DEVAM EDİO BANA ŞANS DİLEYİN KIZLAR... BUGÜN HASTANEYE GİDECEK AARKADAŞLARADA ALLAH KOLAYLIK VERSİN ... GELİYOOOLARR :emir_bebek:

İyi şanslar canım. Umarım gönlünden geçtiği gibi olur herşey. Çabucak, sağ salim atlatırsın:Saruboceq:

Bu arada, herkese günaydına.s.

Dün kuzucuğumun kalan son ihtiyacı olan travel sistemimizi de aldıkzemuszemusArtık ne zaman isterse gelebilir kızım.

Zor bir gece geçirdim. Gaz sancısına benzeyen ama tam adlandıramadığım ağrılarım oldu. Adet sancılarım da görünüşe göre devam ediyor. Bakalım, hayırlısıCADIARZU

X