2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kız seçil gelmiş...nerdesn hatun sen dogurdun diye düşünmeyey başlamıştık

esra cnaım yanlız kalmışssın ah ah ben çok iyi anlıyorum seni üzülme be kuzu yakın olsaydım berabrecenek bakardık benimki ağlar seninki ağlar bizde onlarla ağlar sen iyi ben anlarım heralde insan da moral kalmıyor zaten işlk günler çocuk gibi ilgi istiyoruz vucüt yorgun uykususuz birde senin tecrübesizlik eklendi ama canını sıkma abinler anlayış gösterrir gelir annenen kaynanaı söylemiyorum benimkide gitti gideli aramadı bile ne yaptınız diye delü karı bu kaynanalar
gerçekten yakın olsam gelirdim çok şükür iyiyim evimi süpürdüm kuzumu yıkadım
geçende iki kusuyu yıkadım oğluş uyurken bende duş alayım dedim saçımı yıkadım tam duruladım yaygarayı bastı vucuduma sadece su tutup çıktım üstümü bile giymeye fırastım olmadı bornozla efendiyi emzirp sakinleştirdim duş almışken süt iner diye azcık kanduruk oldu o sütle uyudu ama yarım yamalak duş aldım ya gülermisin ağlarmısın

esra cnaım yanlız kalmışssın ah ah ben çok iyi anlıyorum seni üzülme be kuzu yakın olsaydım berabrecenek bakardık benimki ağlar seninki ağlar bizde onlarla ağlar sen iyi ben anlarım heralde insan da moral kalmıyor zaten işlk günler çocuk gibi ilgi istiyoruz vucüt yorgun uykususuz birde senin tecrübesizlik eklendi ama canını sıkma abinler anlayış gösterrir gelir annenen kaynanaı söylemiyorum benimkide gitti gideli aramadı bile ne yaptınız diye delü karı bu kaynanalar
gerçekten yakın olsam gelirdim çok şükür iyiyim evimi süpürdüm kuzumu yıkadım
geçende iki kusuyu yıkadım oğluş uyurken bende duş alayım dedim saçımı yıkadım tam duruladım yaygarayı bastı vucuduma sadece su tutup çıktım üstümü bile giymeye fırastım olmadı bornozla efendiyi emzirp sakinleştirdim duş almışken süt iner diye azcık kanduruk oldu o sütle uyudu ama yarım yamalak duş aldım ya gülermisin ağlarmısın

Yaygarasını yerim ben onun... Arada mamaya devam mı?? Ayy senin oğlun da kocaman olmuştur. Malum ilk gözağrılarımız onlar..

milkshake napıyo acaba?şöle listeye bı bakınca farkettımkı kızı 3 gun sonra 1 aylık oluyor :1shok: maşşalah ne cabuk gectı zaman.bayadırda ugramadı,kızı cok yoruyor galıba annesını
efet efete bizde 25 günlük olduk birde süt sorununu çözsem uykumuzda az bi değişiklik var ama genelde jkucakta ve viyak viyak bağırıyor yusufcuk çok gazımız var ve doymuyoruz süt yetmiyor
nevinden haber var...

Mert Efemiz bu sabaha 9.23 de spinal anestezi ile 3600 gr olarak dunyaya gelmiştir. ikiside saglıklılarmış herkese çok selamı var.
maşallah gözümüz aydın olsun hoş geldin Mert Efe a.s.:teytey::nazar:
yaa tüh,burcu iyice stres olmustur yalnız yalnız beklemekten.Allah yardımcısı olsun

ayy yerım ben senın durmayan oğlusunu.amanın bizde anne olunca bölemı olcaz.anne olan sırra kadem basıyor.eylul 15den önce toparlanmaz bu tpik fallaaaa.... 20sınden sonra bayram zaten falan derken bız eskıye ekımden önce dönemıcez sanırım :bbo:
herkescikler doğursunda toplanırız biz alkisalkisalkis:lepi:
tazem burcudan haber vaaaaaaarr

Dorukumuz dünyaya gelmiş.50cm 3500gr.aslan parçası. ikiside çok saglıklıymış kardeşi Gözde aradı beni şimdi. burcuyu henuz görmemişler ama bebek yumuk yumuk diyor. akşama resm göndercem dedi..

çok şükür bugunki bebeklerimiz sagsalim kavuştu aileleirne. darısı bizim başımıza..:)

maşallah tazecikde doğurmuş Doruk beyde hoş geldi a.s.:teytey::nazar:
BÜTÜN BEBEKLERİMİZE KOCAMAN MAŞALLAH :nazar:
DARISI GERİDE KALAN ARKADAŞLARIMIZA a.s

25 günlük olmuş Yusufçuk:1shok:Oyy maşallah kuzuya. Daha dün gibi Deryam yasenağlamaBir de sana sormak lazım tabii:kedi:

nevinden haber var...

Mert Efemiz bu sabaha 9.23 de spinal anestezi ile 3600 gr olarak dunyaya gelmiştir. ikiside saglıklılarmış herkese çok selamı var.

Doruk'umuz doğmuşzemuszemus3500 gr ve 50 cm. Anne de bebiş de iyiymiş. MAŞALLAH ONLARA:nazar:

maşalllahh mert efeyede doruk bebeğede annelere geçmiş olsun
kızlar muhabbetleri çok özledim ama çok yorgunum gece nerdeyse uyumuyoruz
bide pek gircek zamanım olmuyo su an oğlum ağlıyo herkese hayırlı doğumlar öpüyorum

Kızlar geldim bende tık yok hala...kardeşime de tembihledim o da haber vercek bişey olursa...sizi herhalukarda haberdar ederim..sancı yok bişi yok bende..pinky nin nosu var mutlaka ararım merak etmeyin..

Doruk'umuz ve Mert Efe'miz dünyaya gelmiş....gözümüz aydın..allah onları annelerine babalarına bağışlasın...Burcu ve Nevin'i tebrik ediyorum..darısı başımıza..bi de biz atlatsaydık sağ salim çok iyi olacak.

kızlar giremiorum fazla cunku agrılarım oluyo hala. bugun 7.gundu kontrole gittik 77 den 66 ya dusmusum dr cok ii dedi .biraz gobus kaldı zaten baskada ic dikislerim agrıo dedim bir hafta daha agrır dedi oyle yani.aklım hep sizde

Kuzey'imiz ne tatlı olmuş öle..siması değişmiş sanki..ama o yumuk yumuk yatışına bittim resmen..tam ısırmalık..

Yaygarasını yerim ben onun... Arada mamaya devam mı?? Ayy senin oğlun da kocaman olmuştur. Malum ilk gözağrılarımız onlar..

MALESEF MAMAYA DEVAM YOKSA ASLA UYUMUYOR KUZUCUK
BUDA EN YAKIN ÇEKİLEN RESİMLERİMİZ MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN
hfatya pazaretside ilk aşımızı vurulacağız bakalım nekadar büymüşüz
:nazar::nazar:
picture.php
picture.php

25 günlük olmuş Yusufçuk:1shok:Oyy maşallah kuzuya. Daha dün gibi Deryam yasenağlamaBir de sana sormak lazım tabii:kedi:

çabuk geçiyor bende anlamadım dün gece saat başı yerine 2 saate bir kalktık ya dinlenmiş gibiyim ya oy ağlıyor paşam sonra körüşürük

maşallah deryacım bu ne yakışıklılıkkkk..:nazar: allah nazarlardan saklasın.

evrişim bebeğin çok güsel bayıldım tüm bebeklere. tüm bebekler ağlamama sebep oluor. nassıl gü
seller yaaa.. allah kurtarmış snei de darısı başımıza.

tazecim doruğuna, nevincim mert efesine kavuşmuş. allah bağışlasın bebelerinizi. nazarlardan korusun analı babalı büyütsün inşallah.

yerim yerim ben bu Yusuf'u da annesi..müsadenle..kocaman olmuş..bizimkilerin abisi olcak artık..maşallah..allah nazarlardan saklasın..

Sakaleyn çok tatlı MAŞALLLAH MAŞALLAH... Bu bebeklerin hepsini topalayacksın koyacaksın bi odaya, bi birini ısıracaksın, bi ötekini..Ağlayanı ısıracaksın ısıracaksın...ayyy saykoluğum depreşti yine...

esra seni nie yalnız bırakıolar daha 1 haftalık lohusasın. yahyan napıor alıştınız mı birbirinize. neler yapıorsunuz. kızlar... doğuran annelerrrr... süt nassı getirticezzzz.... pompamızı ne zamanlarda kullanıcazzz. nolur bu konuda bilgi verin

kızlar giremiorum fazla cunku agrılarım oluyo hala. bugun 7.gundu kontrole gittik 77 den 66 ya dusmusum dr cok ii dedi .biraz gobus kaldı zaten baskada ic dikislerim agrıo dedim bir hafta daha agrır dedi oyle yani.aklım hep sizde

herkes seni bekliyo, hepimiz görevimizi tamamlayalım, zayıflama topiği açacaksın:)))

X