2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burkommm yaa seni okudukça ben o günleri yaşadımmı acaba diyorum
ne kadar anormal bi durum değilmi nerdeyse unutucam o koca göbekli halimi
bide rüya görüyorsun yaa unuttum ben rüya görmeyi rüya görecek kadar uyumak kısmet olmuyo :umursamaz:

Lohusalık unutkanlık yaparmışyerimsenibenBurada biri demişti. E yaşadın tabii, leylek getirmedi ya bu oğlanıdelikafadulden

burkommm yaa seni okudukça ben o günleri yaşadımmı acaba diyorum
ne kadar anormal bi durum değilmi nerdeyse unutucam o koca göbekli halimi
bide rüya görüyorsun yaa unuttum ben rüya görmeyi rüya görecek kadar uyumak kısmet olmuyo :umursamaz:

canım yaa sen biraz daha koyverırısen kendını loğusalık psikolojisine fena saplancan.kuzu azcık silkelen kendıne gel.nerde bıcır bıcır esraaa huuuu.....
vaslla suan annelıge alısma sürecı cabuk atlatırsın umarım ve bu tempoya alısırsın canım enkısa zmaanda inşalah.yalnız kalmak sana yaramadı.dogal olarak daha bı haftalıksın.neyse gececek inşallah bunlar,sırada bız varız sonra sız bızı tesellı edeceksınız galıba :sinifsinif:

Onur'la konuştum. Araya başka hastalar girmiş, Burcu'yu alamamışlar daha. O içerde biz dışarda bekliyoruz diyor. Allah sabır versin vallahi

Arkadaslarım.. Kuzey ın bır kac fotosunu koyuyorum.. hepınızı cok cok ozluyorum.. bır an once tekrar yıne bır arada olacagımız zamanları ıple cekıyorum.

s7301558.jpg

s7301578.jpg

maşallah evrişim ikinizede ne kadra güzel görünüyorsunuz annelikte ayrı bir güzellik katmış canım ya bende kaç gündür perişanım ama okuyabildiğim kadarıyla ağrın varmış inşallah daha iyisindir

Onur'la konuştum. Araya başka hastalar girmiş, Burcu'yu alamamışlar daha. O içerde biz dışarda bekliyoruz diyor. Allah sabır versin vallahi
yaa tüh,burcu iyice stres olmustur yalnız yalnız beklemekten.Allah yardımcısı olsun
oğluş kucağımda ve hiç durmuyor şimdilik çıkıyorum kızlar

ayy yerım ben senın durmayan oğlusunu.amanın bizde anne olunca bölemı olcaz.anne olan sırra kadem basıyor.eylul 15den önce toparlanmaz bu tpik fallaaaa.... 20sınden sonra bayram zaten falan derken bız eskıye ekımden önce dönemıcez sanırım :bbo:

slm kızlar sabahdan beri giremedm siteye sürekli data base error verip durdu tabee bende uyus oldum. burcudan hala haber yok. nevinde bana mj göndercekdi ama ondan da hala haber yok. bekliyorum tlf yanı başımda...

seçildende inş. bugun haber gelirde sagsalim kavuşur oda bebişine.:)

evriiiiim ayy ne güzel resimler bunlar.maşallah kuzeye..:)

deryacım yakışıklı yusufumuzun gaz problemimi var?o yuzdenmi durmuyor annesi..

hakkımızda hayırlısı bakalım biz ne zmana kavuşcas neler yaşıcas..:)
rüyamda oglumu gördüm ayynı babası junior aydın diye seviyorduk. mis kokuluydu yakışıklıydı Allahım sagsalim kavuştur bizide..sanırım ben bu haftasonuna kadar dogururum.içime öyle doguyor hep hayırlısı bakalım.

bugun bebek görmeye gidicem..mevlüdüne çagırmışlardıda o kadar kalabalıgın içine giremem diye gitmemiştim de..
öncesinde magazaya gitmem gerek hediye almalıyım.:)çıkmışken pazraa bi ugrarım bugun hava serin bunaltıcı bi hava yok..

Selamlar herkese
petrik az kaldı canım.doğurunca geçiyor.başta çekiyorsun sıkıntı ama hamileliktan daha rahat lohusalık dönemi.malum uvzumu gördüm aylardan sonra mesela
kaydirigubbakcemile3 son haftalar zormuş Dido sağlıkla gelsin yavrum , sizin kuzuları gördükçe sabırsızlanıyorum...ağrım sancım az sancı bekliyorum dört gözler : ))

Selam kızlar
Özlemin yanına gittim - Özde bebeği gördüm doyamadım seyretmeye - 3 saat önce doğmuştu :) kilosu 3750 - ultrasondan 3500 demelerine rağmen daha fazla doğmuş
İkisinin de keyfi çok iyi - özellikle Özlemi görmeliydniz hiç 3 saat önce doğum yapmış birine benzemiyodu - çok sevindim onu öyle görmeye içim okadar rahatladı ki - haftaya o aynı yatakta ben yatacam :ecrin_bebek: Epidural anestezi ile doğum yapmış hiç birşey hissetmemiş - zaten doğum toplam 7 dk sürmüş Sütü gelmeye çalışıyo mama vermişler bebeğe ağlamasın diye acıkmış yavrucak :)
Uzun lafın kısası ikisi de çok iyi çok güzel duygularla ayrıldım hastaneden
Birkaç resim çektim sizinle paylaşayım

sonunda görüşebildiniz canan : )
n e şirin kuzu öyle esmer güzeli annesi gibi maşallah sağlıkla büyüsün

kızlar selam herkes iyidir umarım
biraz geçmişi okuyayım dedim ama toparlayamıyorum kafamı bi türlü
moralim sıfır
dün abimler geldi yurtdışndan annemde eve gitmek zorunda kaldı bi başıma kaldım sürekli ağladım sinirden bırakıp gitti beni
oda haklı kendince 2 hafta kalıp gidicekler ve ikide torunu geldi onlarada hasret zaten kaç senede bi geliyolar
Allahım bu nasıl aksiliktir gelen giden oluyor ben bi yandan bebişe bakıyorum bi yandan gelene
bugün mami evde yarn ve diğer günler ne yapıcam offf offf ağlamaktan helak oldum sinirlerim iyice boşaldı
girip yazmak istemiyorum ağzımdan hiç hayırlı bşi çıkmıyoki geride bekleyenleride herhangi bi şekilde etkilemek istemiyorum :KK43:((

canım benim ağlama üzme kendini bebeğini düşün, üstesinden gelirsin sen
eşin işinden bi kaçgünlüğüne izin alsa olmuyormu öyle

kızlar Nurdan'ın olduğu gibi jel şeklinde, şeffaf 1 top akıntı geldi az önce....daha önce hiç olmamıştı böle..Nurdan'ınkine nişan dedikleri için ben de nişan olarak adlediyorum..bakalım nolcak..
hadi hayırlısı doğumdamısın şimdi acaba
güzel haberlerini alırız inş.

Arkadaslarım.. Kuzey ın bır kac fotosunu koyuyorum.. hepınızı cok cok ozluyorum.. bır an once tekrar yıne bır arada olacagımız zamanları ıple cekıyorum.

s7301558.jpg

s7301578.jpg

yavrum ne kdar güzel maşallah büyümüş biraz
iyi olmana sevindim eviş ağrıların tamamen geçer inş.

Dikkat, biraz günlük niteliğindedir :)
Merhaba kızlar, sabah annemler kahvaltı ederken tekrar girmeyi planlıyorum ama, giremezsem de merak etmeyin. Gözde'ye bütün talimatları verdim. Ben de çıktıktan sonra pinky'yi arayacak. Akşama da foto koyacak bir terslik olmazsa. Güzelce anlattım, zeki kızdır, kolay anlar :)
Acaba Doruk kime benziyor, bunu da çok merak ediyorum... :)...........
Bize şimdilik müsade, birkaç gün sonra görüşmek üzere ! Hepinizi öpüyorum...

Taze sağlıkla kucağına alırsınsın inş. Doruk'u belkide şimdi doğmuştur kuzun Allah yardımcın olsun

Nevin seninde güzel haberlerini alırız inş. Allah yardımcınız olsun

bol sütler az ağrılar : )

38. haftam bitti 39 dan gün aldık çok şükür
sağlıkla gelsin oğlum çok sabırsızlanıyorum, hiç sancım yok
hevesle sancı bekleyeceğim aklıma gelmezdi kaydirigubbakcemile3

kayınvalidem benden heyecanlı günde 3 kez arıyor eee doğuma gitmiyormuyuz diyor çok tatlı
birde oğluma mevlüt kıyafeti almış sağolsun damatlık aldım diyor, kaydirigubbakcemile3 damatlıgınıda görürüz inş.

gypsym esram kıyamam ben sana üzülme ya sıkma canını Allah kolaylık veriri. abinlerde tam gelecek zamanı bulmuşlar ya. umarım kısa zmanda kendini toplarsın. gelenlerle ilgilenmek konusunda çokda kasma herkes biliyor sen lohusasın. bebeğinle ilgilenmen gerek. gelenlere kusura bakmayın de halini ifade et. kayınvaliden ko nusunda da bence eşine söyle o annesine söyleisn..gelsin ilgilensin biraz ya el insaf minel vicdan yani.

arkadaşlar merhaba,
herkesi çok özledim ve çok merak ediyorum. özellikle meleklerin fotolarına bakmak için sabırsızlanıyorum. daha yeni yeni düzene girmeye başladı günlerimiz. belki bugünden itibaren günde bir saat de olsa girebilirim.
deneyimlerimi ve duygularımı sizinle paylaşmak için gerçekten çok sabırsızlanıyorum.
birazdan gelirim.

X