2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

maşallah kızey bebeğe çok tatlı inşallah allah bizede böyle fotograflar koymayı nasip eder bir an önce

Dikkat, biraz günlük niteliğindedir :)

Merhaba kızlar, sabah annemler kahvaltı ederken tekrar girmeyi planlıyorum ama, giremezsem de merak etmeyin. Gözde'ye bütün talimatları verdim. Ben de çıktıktan sonra pinky'yi arayacak. Akşama da foto koyacak bir terslik olmazsa. Güzelce anlattım, zeki kızdır, kolay anlar :)

Annem, Gözde ve Onur sağ olsun bütün işleri yaptılar akşam. Limonata hazırladık, komposto tamam, ev temiz, çantalar hazır :) Tek sıkıntım yarın akşamı nasıl geçireceğimi bilmiyor olmam. Hiç biriniz yoğun bakımda bir gece geçirmediniz. Bakalım benimki nasıl olacak. Gerçi bir tanıdığmdan aldım bazı bilgileri ama, gene de tam anlayamadığım yerler var. "Hocam, şurayı tekrar anlatır mısınız" diyeceğim biri de yok. Bekleyip göreceğiz.

Tek sıkıntım 'yarın gece' dediysem de, çok inanmayın. Bir sıkıntım daha var, ben iğneden bile korkardım eskiden :) Öyle çok bir tıbbi müdahale içeren geçmişim de yok. Bir kaç kan aldırma, bir endoskopi, bir de genel anestezili kürtaj ! Hani bir yerim kesilmiş de, dikilmiş falan değilim. Bu nedenle bu kesme - biçme olayına canlı şahitlik yapma fikri beni biraz geriyor. Ama Doruk'u hemen görememe fikri de (genel anestezi yani) hiç mi hiç cazip gelmiyor. Bunu yaptıran ilk kişi ben olmayacağım ve doktoruma da çok güveniyorum. Bu kısmı rahatlatır gibi olsa da, gene de geriliyorum, elimde değil.

Acaba Doruk kime benziyor, bunu da çok merak ediyorum... :)

Ben kaçar kızlar, bir kaç yudum su içip yatacağım. Aslında yasak ama, gene de içicem canım, sabah kadar o - hoooooo !!!

Bu arada gerek telefonla arayarak, gerek buradan bize kolaylıklar dileyen tüm arkadaşlarımı öpüyorum, kokluyorum. Esrako, telefonuna gerçekten çok sevindim, teşekkür ederim :)

Nevincim, gerçi bugün konuştuk ama, gene de buraya da yazmak istedim.Muhtemelen aynı saatlerde kesiliyor olacağız. Sana da kolaylıklar diliyorum. Dilerim her şey yolunda gider. Keşke aynı ünide olabilseydik Çok daha rahat ederdim. Neyse, hayırlısı artık =)

Bize şimdilik müsade, birkaç gün sonra görüşmek üzere ! Hepinizi öpüyorum...

Canım sana hayırlı doğumlar - Allah kolaylık versin - biran önce Doruğu kucağına al kokal :) opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ay çok romantik
Kalbimiz seninle kuzum

dualarımız seninle olacak:Saruboceq::Saruboceq: allah yardım edecektir ne güzel sonunda sende bebişini kucaklayacaksın

mercimek canım sancın falan varmı ne alemdesin bende de bu gece kasılmalar oluyo ve bebişim kıpır kıpır
ah şu mide yanması ve bulantı olmasa

Mavişim bu bulantıyla ilgili 1-2 hafta önce birinde olmuştu ve Evrim çok tedirgin olmuştu - dokorunu ara mutlaka demişti - ben bulantıyı pek ciddiye almıyorum çünkü herkesin miğdesi ara sıra rahatsız olabilir ama ciddi bişey de olabilir bu son dönemlerde
bugün okudum da sende sabahtan beri devam ediyo - yarın bi doktorunua tel açsan da söylesen nasıl olur?

herkese günaydın.... ay bu saat olmuş daha kimse yazmamış.bu gün doğum yapacak arkadaşlara allah yardımcı olsun. ama sonunda bebişinize kavuşacaksunuz ne güzel.

Günaydın kızlar
Evrim'den sonra Burcu ve Nevin'i de -rüyamda- doğurtmuş bulunuyorum, hayırlı uğurlu osssuuunalkisalkisalkisGecenin kalan kısmında da Neva'yı mıncıkladımopuyorumnanaktanŞu topik amma etkiliyor hayatımızı hayretdelikafadulden

Ay bizim kızlar girmiştir şimdi:1shok:Allah yardımcıları olsun:Saruboceq:

ayy canım yaa,neguzel.bunlar güzel yoygunluklar.yeterkı saglık olsun gerısı teferruat.cimcimenı içine ceke ceke kokla emi benım yerıme.tam bır citlenbıktı.anası gıbı hoş hatun olacak zemuszemus yalnı8z bu tavsiyeler herkez tarafından yapılıyor senı cok iyi anlıyorum ama ınan bende artık kucagıma almak istiyorum.halimden inşallah şikayet etmem.ama dedıgın gıbı alısma sürecı zorlu olacak onun dısında kolay atlatıtrız herseyı inşalah
kaydirigubbakcemile2 ohh senınde geldı nişanın.ya ben nurdana dıodum benımde gelıyo dıe ama onunkı baya yogunmustu.suan senınde öle galıuba.hadı bakalı belkıde bugun hayırlı haberlerını alırız bellımı olur
ayy ayy ayyy yerım ben onu yerıımmm.nasılda yatıyor öylee.saclara bak yaa.oğlusun cok tatlııııı cook maşişalah ona maşşalah
Arkadaslarım.. Kuzey ın bır kac fotosunu koyuyorum.. hepınızı cok cok ozluyorum.. bır an once tekrar yıne bır arada olacagımız zamanları ıple cekıyorum.

Allah ım hayırlısıyla kucagına aldın darısı ben ve bekleyenlerın basına.evrısım annelık cook ama cook yakısmıs.ikinizede kocaman bı maşşalah diyorum

canım sende kucagına alıyorsun bugun hayırlısıyla bakalım. en az acı ve sancıyla atlatırsın bu operasyonu inşallah.gözdeden haberlerı ve aksama resımlerı beklıyoruz inşallah

Off hastanede beklemek daha eğlenceliydi yaa, evde çok sıkıcı oluyorBurcu'ya ulaşmaya çalışıyorum ama anlaşılan ortalık curcuna. Telefonu açan yok:çok üzgünüm:

tazem nevinim inşallah sağlıkla bebişlerinizi alırsınız kucağınıza

evrimim o ne güzel gülmek öyleee çok tatlıııı kuzeyimizzz daha iyisindir umarım aramak istiyorum ama rahatsız etmekten korkuyorum çünkü uyku saatimiz emişme saatimiz vs hiçbişey belli olmadığından

burkommm yaa seni okudukça ben o günleri yaşadımmı acaba diyorum
ne kadar anormal bi durum değilmi nerdeyse unutucam o koca göbekli halimi
bide rüya görüyorsun yaa unuttum ben rüya görmeyi rüya görecek kadar uyumak kısmet olmuyo :umursamaz:

İçimden bir ses bugün mercimekin haberini alacağız diyor. Hadi hayırlısı:Saruboceq:

evroşun bebişe bittim yaaaa benim oğluma benzettim nedense birazzz tabee benimki daha karaaa zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…