2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

3k1m canım benim duyduğum kadarıyla bakırköye acilden gidince direk almıyolarmış illaki 1 kerede olsa muayne olup kayıt olman gerekiyormuş ama yinede kesin bilmiyorum araştır sen onu istersen

minik kelebek bendede aynı senin söylediğin bulantı oluyor çıkarmak istiyorum tam olarak çıkaramıyorum böyle sadece acı su geliyor ağzımdan çok zor ya ben ilk zamanlar zaten 5 ay kustum artık kusmak istemiyorum

burkocum seninle günlerimiz hemen hemen yakın bendede hafif hafif ağrılar oluyor aynı dediğiniz gibi büyük abdestim var diye wcye gidiyorum tık yok göbeğimde epey aşağıya sarktı kafası çok baskı yapıyor o kadar çok çatladıki orası cayır cayır yanıyor resmen

bu arada kızlar size bişey sorucam hastane için aldığınız pijamalar önden düğmelimi ya benim bi kaç takımım var evde önden düğmeli değil yenide almak istemiyorum sorun olurmu acaba

hımm, tamam mavişim aklımda olsun... muayene olmaya vakit de kalmadı gerçi :)

bence önden düğmeli olsa süt verirken rahat edersin, ya da pijama altını evdekinden al, üstüne önden süt verebileceğin bir tişört falan giyersin belki...

bu arada kızlar size bişey sorucam hastane için aldığınız pijamalar önden düğmelimi ya benim bi kaç takımım var evde önden düğmeli değil yenide almak istemiyorum sorun olurmu acaba

Yakası geniş olursa problem olmaz sanırım. Benimkilerden biri düğmeli biri geniş yakalı. Ondan göğsü çıkarmak biraz zor oluyor ama çıkarılıyor yine de

Minik bu hafta senden de umutluyum.. Yarın akşam da benim tarih belli olucak çok heyecanlıyım.....
bakalım bu hafta içi bende umutluyum kendımden hayırlısı artık
Yav kızlar siz benden bayağı öndesiniz ama ne kadar benziyor yaşadıklarımız:1shok:Ara ara kasılmalar, ara ara adet sancıları, tvalete çıkma hissi. Bir de son günlerde (özellikle dün gece) tam kuyruk sokumuma bıçak saplamışlar gibi ani ve güçlü, kısacık süren ağrılar. Midem size nazaran iyi çok şükür ama benim de karnım jöle gibi oynuyor bu aradelikafadulden
kuzum bebişin gelısımını tamamladıysa vaktını beklemez zaten.bılıyosun 37den sonra heran tetıkte olmalısın.hadı bakalım hayırlısı
minik kelebek bendede aynı senin söylediğin bulantı oluyor çıkarmak istiyorum tam olarak çıkaramıyorum böyle sadece acı su geliyor ağzımdan çok zor ya ben ilk zamanlar zaten 5 ay kustum artık kusmak istemiyorum

demekkı şikayetler aynı.benım baslardada mıdem cok bulanmadı zaten kusmak benım için tam bı fobı.ama bu sıralar azıttı.o nası bı acı sudur öyle inan burnumdan cıkıyo acısı.okadar yanı.belkı bende cıkarsam rahatlarım ama maalesef ölee duruyor içimdemafoldumben

kızlar selam herkes iyidir umarım
biraz geçmişi okuyayım dedim ama toparlayamıyorum kafamı bi türlü
moralim sıfır
dün abimler geldi yurtdışndan annemde eve gitmek zorunda kaldı bi başıma kaldım sürekli ağladım sinirden bırakıp gitti beni
oda haklı kendince 2 hafta kalıp gidicekler ve ikide torunu geldi onlarada hasret zaten kaç senede bi geliyolar
Allahım bu nasıl aksiliktir gelen giden oluyor ben bi yandan bebişe bakıyorum bi yandan gelene
bugün mami evde yarn ve diğer günler ne yapıcam offf offf ağlamaktan helak oldum sinirlerim iyice boşaldı

girip yazmak istemiyorum ağzımdan hiç hayırlı bşi çıkmıyoki geride bekleyenleride herhangi bi şekilde etkilemek istemiyorum :KK43:((

bakalım bu hafta içi bende umutluyum kendımden hayırlısı artık

kuzum bebişin gelısımını tamamladıysa vaktını beklemez zaten.bılıyosun 37den sonra heran tetıkte olmalısın.hadı bakalım hayırlısı

demekkı şikayetler aynı.benım baslardada mıdem cok bulanmadı zaten kusmak benım için tam bı fobı.ama bu sıralar azıttı.o nası bı acı sudur öyle inan burnumdan cıkıyo acısı.okadar yanı.belkı bende cıkarsam rahatlarım ama maalesef ölee duruyor içimdemafoldumben

bana acı su tadı geldiği anda zaten 5-10 saniyem vardır, derhal çıkar midemdekiler... bi,lirim o acı suyu... :1shok:

moralim sıfır
dün abimler geldi yurtdışndan annemde eve gitmek zorunda kaldı bi başıma kaldım sürekli ağladım sinirden bırakıp gitti beni
oda haklı kendince 2 hafta kalıp gidicekler ve ikide torunu geldi onlarada hasret zaten kaç senede bi geliyolar
Allahım bu nasıl aksiliktir gelen giden oluyor ben bi yandan bebişe bakıyorum bi yandan gelene
bugün mami evde yarn ve diğer günler ne yapıcam offf offf ağlamaktan helak oldum sinirlerim iyice boşaldı

girip yazmak istemiyorum ağzımdan hiç hayırlı bşi çıkmıyoki geride bekleyenleride herhangi bi şekilde etkilemek istemiyorum :KK43:((

esram lohusalık hüznü ya da bunalımı mı acaba bu sendeki... yoksa canın mı yanıyor kuzum dkişler falan... bu mudur canını sıkan..? sabret geçer bu ünler de... yediniz mi o yaptığın acayip gözlü bebek şekerlerini ondan haber ver bakalım sen :)

annen de ne yapsın kadıncağız mecbur kalmış gitmiş, kayınvalidenden yardım iste eğer çok zor durumdaysan, hayır diyeceğini sanmam...

moralim sıfır

ayyy canım ya sıkma canını yanında başka kalacak kimse yokmu canım ya kayınvaliden görümce ablan falan yada çok yakın bi arkadaş olabilir inan ben bile gelmek isterdim yardıma ama şuan kendime bile hayrım yok

moralim sıfır

kıyamam canım ya,yokmu gelebılecek kuzen arkadas vs.ayak işlerini görseler yeter sana.kayınvalıden üskatında oturmuyomudu.söleyiverde insin.valla yerı gelınce kaynanalık yapmayı iyi bılırler.bence söle anne gündüzlerı yanıma gelemezmısın yalnız basedemıyorum de.sonucda keyfe cagırmıyosun ihtiyacın var şu ara.anlasılan 2 hafta sıkacan dişini.sonra yıne annen gelır rahat edersın.arada ablnda gelır sıkılma okadar.bıraz doysunlar abınlere,2 gunde bır bırı kalır yanında.zaten şuan loğusalık psikolojisiyle duyguların karman corman bellı

kızlar ben çağırmam kimseye minnet edemem düşünüp gelmeleri gerekir üst katımda ama hepiniz bilyosunuz bu zamana kadar hiç faydalarını görmedim bebşi görmeye bile sayılı indiler garip bi durum yani anlamadım gitti neyse bahsetmek bile istemiyorum artık bu konulardan
benim sancılarım devam ediyor sürekli ağrı kesici alıyorum çaresiz inş sütüme zararı olmaz olsa vermezlerdi sanırım hastaneden
salı doktora gidicez bizde bebişimde kan alınıcak

nurdanım doğurdumuuuu hoşgeldi teomuz gözü aydın olsun canım arkadaşımmm

özlemcim maşallah özdeye ne tatlı bebek sağlıkla büyüsün inşallah

pervinnnnn bayıldım eceye çok tatlııı sende resmen zayıflamışsın sanki balona iğne sokmuşlarda fıss diye sönmüş yüzün gözün bi anda incelmiş

bu arada bende 84 kgyum arkadaşlar 95 le girdim doğuma 11 kg gitti

anneler toparlansın doğurmayanlar doğursun zayıflama topiğini açalım

esracım üzülme sen, takma kafana, ne güzel yahyan kucağında... bizler bak bekliyoruz, biliyorsun sen de o bekleme stresini :KK43:
inşallah ağrıların da bir an önce geçer... ve 11 kg gi,tti diyosun demek, vay beeeeeeee... harika bir olay bence :) sırf buna bile mutlu olabilirsin mesela :KK66:)

Esracım gitmiş, Yahya çağırdı herhalde :)
Yeni annelerimizin işi başından aşkın kızlar... Biz de öyle olacağız değil mi ?
Baksanıza Esramın eski hareketliliği yok, tüm enerjisini çekiyor sanırım Yahya bey...

kızlar herkes doğurmuş ben yokken kimse kalmamış topikte evriş, adaş esralar , nazan, fasulyeko daha kaçırdığım vardır mutlaka tüm arkadaşların bebişlerini allah analı babalı büyütsün..... biraz geçmişe baktım çok güzel bir his ardı ardına mutluluk haberlerini vermişiz geçmişi yüzümde büyük bir gülümsemeyle okudum.

çok yorucu bir hafta geçrdik doğuma doktor ani karar verdi ama zaten benim içime doğmuştu bebeğim birazcık erken gelsin istiyordum doğum hikayemi daha sonra ayrıntılı anlatıcam. sarılık derdiyle uğraştık birde emzirme problemi yaşadım beceremedim bi türlü emzirmeyi ee bebekte aç kalınca sarılık oldu tabi hastanede sıkı kontoldeydim kesinlikle mamaya karşılar zorla emzirmeye çalıştım. şimdi slikon uçla biraz daha alıştık emmeye ama göğsüm yara oldu biraz kanıcak diye çok korkuyorum.

herkes doğurmuş. birbirindne güsel bebekler dizilmişler sıra sıra. allah hepsini analı babalı büyütsün nurdanın aniden olmuş galiba. evriş, nazan ,pervin ,nurdan , esra ve esra , evriş , kadriye ... darısı başımıza inşallah kızlar. doğum hikayelerini yazdığınız bir yer var mı. ben geçmişii atlayarakokudum. malumunuz popo üstü oturulmuor artık :gitme: baya zormuş bu haftalar tabi siz önceden yaşadınız. çok güsel melekleriniz ve artık yanınızda. hepsine maşallahh.:nazar:

seernicim canım senin de hayırlı olsun. nassı aniden oldu. ben de istiorum artık gelsin bebiş. hem ağrılı geçmeye başladı baya günler. maşallah bebişine bu arada. allah analı babalı büyütsün

kızlar bende 37 +5 de catı mua. oldum persembe gunuydu ıste ondan berı sıyah lekeler we arada pembe pembe kan gelıyor tabı sılddıkce wc den sonra dun gece acıle gıttık yıne gelınce kan ama hersey normal dedı bıde perşembe gunu 2cm acılma wardı sancım fln yok tabı nst de cıkmadı sancı anlamadım ben bu ısten hıc bırsey normal olcak dogum bakalım hayrlısı :S bı akıl werın bana nıe kan yada leke gelıodur sızce :S

X