2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
3Karanlik1Mucize, burko+, keops35+, mercimekim+, minik_kelebek+

mercimekimle minik gelmiş... demek daha doğurmadılar :)

hala sancım var minikim..belden vuruyo kasıklara..düzeni bozuldu ama..gece düzenliydi..
ayy senı ciddi ciddi sancıların baslamıs ozaman mercımekıımmm.hadı hayırlı haberlerını alırız inşallah.benım daha belden falan hıc sancım olmadı.sadece mıdemın oraları kasılıyor kasıolmam var yanı okadar

sabah akşam yürüyüşlerim

kızlar kesinlikle çok faydasını gördüm göbeğim resmen aşagı indi. zaten doktor bana yürüyüş yap bebek iyice aşagı insin demişti.ve normal dogum istiyorum inşallah ya.
umarım öyle olur.minikiim bence sende sabah akşam yürü belki faydası olur hee ne dersin..
canım bende hergun yürüyordum ama artık cıkamıyorum kocıste korkuyor yolda falan bıse olur die.evde gayet hareketlıyım artık yaradıgı kadar
Off normal doğuran da yok ki fikir alsak:nazar:
aynen yaa,kocaa topikte sadece 3 kısı normal dogurdu,bi fikirde alamıyoz anacım
her zamanki gibi geçmişi okumakla meşguldüm canlarım,gerçekten de ne kadar sessizleşmişiz.eskiden olsa ya saatler sürerdi ya da ben pes ederdim.
heyecan var mı demişsiniz,olmaz olur mu? kafamçokkarıştı saatler kaldı,burcum'la saatlerimiz de çok yakın.bana tam saat verilmedi,8'de hastanede olup hazırlanacağım.bakalım hazırlık ne kadar sürecek,ameliyata ne zaman alınacağım?
mutlu sona ulaşanları tebrik ediyor,bekleyenlere sabır ve kolaylıklar diliyorum.
hepinize sevgilerimi gönderiyorum arkadaşlar,görüşmek üzere...
ayy canım ne güzel saatler sonra bebegıne kavusacaksın Allah ın izniyle.dualarımız senınle canım
ben hala her doktora gidecegimde karnımda bir heyecan topu birikir ve durmadan wc ye gidrim 2 damla 2 damla yaparım. bende çarşambayaı düşündükçe ter basıyor beni..
aynen yaa,dogal lavman etkısı oluyor bendede.şuanda öleyım aklıma geldıkce tuvaletım gelıyor kaydirigubbakcemile3
offf kızlar ya benim midem çok bulanıyor habire çıkartıyorum nerden çıktı bu yaaaa offff
ya bende onu dıycktım düngecede cok bulandı halada devam edıypor.aslında bulantıda sayılmaz uyudugum zaman agzımda acı suyla uyanıyom.henzü cıkarmadım ama cıkarsamdsa acı su cıkcak hissi var
Minikten haber yokCADIARZUGeldi mi ki prenses:uhm:

yok anacım gelmedı.hayırlısıyla yarın kendı doktoruma bı görüneyım bakalım ne dıycek

bende sancı mancı kalmadı arkadaşlar..hastaneye gittik açılma felan varmı nedir durum diye tıkk yokmuş hala, geri gönderdiler...yattığım yerde sızdım..şu an bişeyim yok..hazırlık sancıları dediler..yakındır dediler..

ya kızlar sızdede varmı mi,de bulantısı.aslında tam bulantı sayılmaz.böle mıde yanmasının daha fenası.uyudugumda yada yattıgımda artıyo.düngece 1.5 da bır uyandım ama genızım nasıl yanıyo resmen burnumdan cıkıyo acısı.öle bı acı suymuskı burnuma genızime kacmıs resmen.gavıscon sadece 1 saat etrkı ettı 3 de tekrar uyandım aynı tuhaflıkla oturdum falan sonra sızmısım.bugunde saat 4dede yemek yedım sonra uyurum belkı dıe yattım tam dalıyordumkı yıne o acı su.delırcem yaa.cıkarmakta cıkaramıyom.9 ay boyunca hoc kusmadım.hatta yıllardır kusmadım en korktugum seylerden bırı kusmak :sinifsinif:

Son düzenleme:
bende sancı mancı kalmadı arkadaşlar..hastaneye gittik açılma felan varmı nedir durum diye tıkk yokmuş hala, geri gönderdiler...yattığım yerde sızdım..şu an bişeyim yok..hazırlık sancıları dediler..yakındır dediler..

canım aynı benım gıbı oldu demek sanada.hazırlık sancıları acılma sıfır.anam sen pek rahatsın asagıdan muayene edınce acımadımı hiç.off ya benımmı canım cok tatlıydı bıtek.herkez asagıdan muayenede gayet rahat mafoldumben

minik adet sancısının aynısı..bele ve kasıklara vuruyo..normalde benim belim ağrımazdı bu belimden vuruyo kasıklarıma..bir de büyük abdestimi yapacak gibi oluyorum..popo tarafında baskı oluyo aşağıya doğru..

ya kızlar sızdede varmı mi,de bulantısı.aslında tam bulantı sayılmaz.böle mıde yanmasının daha fenası.uyudugumda yada yattıgımda artıyo.düngece 1.5 da bır uyandım ama genızım nasıl yanıyo resmen burnumdan cıkıyo acısı.öle bı acı suymuskı burnuma genızime kacmıs resmen.gavıscon sadece 1 saat etrkı ettı 3 de tekrar uyandım aynı tuhaflıkla oturdum falan sonra sızmısım.saat 4dede yemek yedım sonra uyurum belkı dıe yattım tam dalıyordumkı yıne o acı su.delırcem yaa.cıkarmakta cıkaramıyom.9 ay boyunca hoc kusmadım.hatta yıllardır kusmadım en korktugum seylerden bırı kusmak :sinifsinif:

var olmazmı..kusacak gibi değil ama...mide yanmam bu hafta tavan yaptı..geçen de yazdım..ne yesem yanıyo..su bile yakıyo o derece..çok çabuk bitirdim son açtığım gavisconu..
alttan muayenede hafif canım acıdı ama o kadar değil..rahat olmak önemli olan..dr.bana dedi kan gelebilir telaşlanma sakın..ama gelmedi..

bende mercımekı merak ettım gırdım dogurdumu dıe.sancım var dıodu benımde suan alt karnım agrıyo adet olcakmısım gıbı

az kaldı az... belirtiler var en azından..

ya kızlar sızdede varmı mi,de bulantısı.aslında tam bulantı sayılmaz.böle mıde yanmasının daha fenası.uyudugumda yada yattıgımda artıyo.düngece 1.5 da bır uyandım ama genızım nasıl yanıyo resmen burnumdan cıkıyo acısı.öle bı acı suymuskı burnuma genızime kacmıs resmen.gavıscon sadece 1 saat etrkı ettı 3 de tekrar uyandım aynı tuhaflıkla oturdum falan sonra sızmısım.bugunde saat 4dede yemek yedım sonra uyurum belkı dıe yattım tam dalıyordumkı yıne o acı su.delırcem yaa.cıkarmakta cıkaramıyom.9 ay boyunca hoc kusmadım.hatta yıllardır kusmadım en korktugum seylerden bırı kusmak :sinifsinif:

yokcnm olmuyor bana öyle bişey..

canım aynı benım gıbı oldu demek sanada.hazırlık sancıları acılma sıfır.anam sen pek rahatsın asagıdan muayene edınce acımadımı hiç.off ya benımmı canım cok tatlıydı bıtek.herkez asagıdan muayenede gayet rahat mafoldumben

benim de az acımıştı...

minik adet sancısının aynısı..bele ve kasıklara vuruyo..normalde benim belim ağrımazdı bu belimden vuruyo kasıklarıma..bir de büyük abdestimi yapacak gibi oluyorum..popo tarafında baskı oluyo aşağıya doğru..

işte o baskıyla kafa kanala girecek herhal...

var olmazmı..kusacak gibi değil ama...mide yanmam bu hafta tavan yaptı..geçen de yazdım..ne yesem yanıyo..su bile yakıyo o derece..çok çabuk bitirdim son açtığım gavisconu..
alttan muayenede hafif canım acıdı ama o kadar değil..rahat olmak önemli olan..dr.bana dedi kan gelebilir telaşlanma sakın..ama gelmedi..

bana da öyle dedi ama benden de gelmedi...

bir de maşallah yavrum dünden beri bir hareketli bir hareketli..acaba giremiyomu kanala..yavrum benim kendini mi paralıo acaba içerde..

hmm benımde adet olcakmısım gıbı agrı oluyo ama belden vurrmuyo,sadece kasıklarım agrıyo alt karnım yanı.evet bana tuvaletımı yapcak gıbı oluyo bazen hatta gırıyorum tuvalete bişe yok.hayırlısı bakalım
aynı demekkı son haftada tavan yapıyo,bukadar degıldı ben 1 gvısconu baya uzun sürede bıtırırdım hemde gece içince sabaha kadar etkısı sürüyodu şimdi 1 saat zor dayandı gece.ama gunduz içmedım ama daha dayanamıycam içcemm şimdi
minik sen sabah dr.a mı gidiceksin?
aslında salı gunu randevum.ama benım hastane uzakta 35 dakka kadar.yıne bızım burdakı hastanede nst ye gırecem eger sancım cıkarsa yada kalp atıslarında bı düzensızlık olursa gıdıcem dooktoruma.ama hersey normal seyrındeyse salı gunu randevum ozaman gıdıcem kısmetse
bir de maşallah yavrum dünden beri bir hareketli bir hareketli..acaba giremiyomu kanala..yavrum benim kendini mi paralıo acaba içerde..

aynen ya 3 gundur maşşalahı var kuzumun.kıpır kıpır.bende dıyorum heralde uygun pozısyon almaya calısıyo.tecrübelı annemde öle dedı.doguma yakın karnın sekılden sekıle gırcek dedı.dedıgı oluyor,bıde makalelerde okudum.artık doguma yakın bebek son pozisyonunu almak için hareket edermıs en uygun pozisyonu buldugunda artık doguma hazır olurmus.bizimkıler yolunu bulmaya calısıyo sanırım :eek:

Geçmişi okurken, sonunda Mercimekim de doğurmuş yazısını bekledim ama görmedim..Bu hafta ümitliyiz Seçil senden..

Özlem ve Evros bebekleriniz gelmiş hoşgelmişler...

Evriş, geçmiş olsun arkadaşım, emişiyosunuz ya yeter gerisine katlanılır

Ay ay Taze ve Keops da yarın anneler kervanına katılacaksınız, sağlıkla alın bebeleri kucağınıza inşallah..

Finki o el parmak uyuşması bende 1 aydır var..Artık önemsemiyorum..

3K1M seni daha da strese sokayım mı??? Hı hı?? Kardeşim hastane kararını ver bir an önce, son anda panik olursun sonra.. Hem bu işler biraz da şans işi, çook iyi hastaneye gidersin sana ters gelen bişeyle karşılaşırsın, hiç adını duymadığın bir yerde doğum yaparsın herşey iyi gider.. Çok inceleme, bir tanesine karar ver.

Minik bu hafta senden de umutluyum.. Yarın akşam da benim tarih belli olucak çok heyecanlıyım..

Gerçi annem hala beni strese sokuyor.. Bekle bekle son ana kadar doğururken bebek dönebilir sezeryan olma diye.. Offffff doktorlardan doktor annem benim...

3K1M seni daha da strese sokayım mı??? Hı hı?? Kardeşim hastane kararını ver bir an önce, son anda panik olursun sonra.. Hem bu işler biraz da şans işi, çook iyi hastaneye gidersin sana ters gelen bişeyle karşılaşırsın, hiç adını duymadığın bir yerde doğum yaparsın herşey iyi gider.. Çok inceleme, bir tanesine karar ver.

hadi bekletme beyini :)

ya ayçam ne bileyim, ben son anda panik olacağım belki de... zaten paniğimdir genelde :1rolleyes:

Yav kızlar siz benden bayağı öndesiniz ama ne kadar benziyor yaşadıklarımız:1shok:Ara ara kasılmalar, ara ara adet sancıları, tvalete çıkma hissi. Bir de son günlerde (özellikle dün gece) tam kuyruk sokumuma bıçak saplamışlar gibi ani ve güçlü, kısacık süren ağrılar. Midem size nazaran iyi çok şükür ama benim de karnım jöle gibi oynuyor bu aradelikafadulden

3k1m canım benim duyduğum kadarıyla bakırköye acilden gidince direk almıyolarmış illaki 1 kerede olsa muayne olup kayıt olman gerekiyormuş ama yinede kesin bilmiyorum araştır sen onu istersen

minik kelebek bendede aynı senin söylediğin bulantı oluyor çıkarmak istiyorum tam olarak çıkaramıyorum böyle sadece acı su geliyor ağzımdan çok zor ya ben ilk zamanlar zaten 5 ay kustum artık kusmak istemiyorum

burkocum seninle günlerimiz hemen hemen yakın bendede hafif hafif ağrılar oluyor aynı dediğiniz gibi büyük abdestim var diye wcye gidiyorum tık yok göbeğimde epey aşağıya sarktı kafası çok baskı yapıyor o kadar çok çatladıki orası cayır cayır yanıyor resmen

bu arada kızlar size bişey sorucam hastane için aldığınız pijamalar önden düğmelimi ya benim bi kaç takımım var evde önden düğmeli değil yenide almak istemiyorum sorun olurmu acaba

X