2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

mucizem bakırköy yenimahallekadın dogum ve çocuk hastanesi sanırım tam ismi. devlet hastanesi oldugu için saglık bakanlıgı sitesinden bulabilrisin.. sen hangi semtte oturuyorsun. ben nisa hastanesine giidyorum. doktorum asiye hanım. oda son dakikaya kadar hep normali deniyor en son artık zorunlu hallerde sezeryana alıyor..

Pinki, maviş, özelden de sordum size ama görmezseniz belki diye buraya da yazayım;

Bahsettiğiniz Bakırköy'deki hastanenin tam adı nedir? Benim hastanem henüz tam belli değil de :KK43:

canım yenimahalle bakırköy kadın doğum ve çocuk hastlalıkları hastanesi mutlaka duymuşsundur gerçi eskiden hep kötü anlatırlardı orayı ama şimdi çok farklı çok gelişmiş yenidoğan bakımı falan var hatta çocukta yada annede problem varsa istanbuldaki çoğu hastane oraya sevk ediyor

Mucize sende durum nasıl? Var mı bir belirti? Bir de senin bebişin ismi belli değil mi? Listeye yazacağım da

Burkom, bekliyorum bakalım, az kaldı gibi geliyor... hissiyat var yani bende :)
bebişin adını da listeye salifo yaz lütfen :) yani salih olacak kısmetse :) dide ile aramızda bir esprisi var, sen salifo yazarsan sevinirim :)) yerimseniben

mucizem bakırköy yenimahallekadın dogum ve çocuk hastanesi sanırım tam ismi. devlet hastanesi oldugu için saglık bakanlıgı sitesinden bulabilrisin.. sen hangi semtte oturuyorsun. ben nisa hastanesine giidyorum. doktorum asiye hanım. oda son dakikaya kadar hep normali deniyor en son artık zorunlu hallerde sezeryana alıyor..

canım yenimahalle bakırköy kadın doğum ve çocuk hastlalıkları hastanesi mutlaka duymuşsundur gerçi eskiden hep kötü anlatırlardı orayı ama şimdi çok farklı çok gelişmiş yenidoğan bakımı falan var hatta çocukta yada annede problem varsa istanbuldaki çoğu hastane oraya sevk ediyor

sağolun kızlar bir bakayım netten, ben anadolu yakasındayım, normalde bana uzak bakırköy ama... ama işte ben kafama göre bir hastane bulamadım henüz.. şurada doğuma belki de saatler var... Belki sancım falan gelirse direkt sizin dediğiniz bu hastaneye giderim belki... Herşey belirsiz... :gitme:

mucizem yasende 39 cu haftayı devirmişsin bebişim.:)

senden de haber beklices artık ama nasıl hala kesin belli değil kız hastanen. nereye gideceksin peki. senin şu kilo takıntılı doktorun nerde çalişiyorki...

mucizeeeeeeeeeeeeeeeee
kız delümüsün sen anadolu yakasından teeeeeeee bakırköyemei gelcen bence sen üsküdar zeynepkamilide bi düşün benim kuzenim üsküdarda sahilde gezerken suyu geldği için mecburen zeynep kamile gitti dogum için ve çok çok memnun kaldı. zeynep kamilde kadın dogum hastanesi oldugu için çok özel ilgileniyorlarmış. artık devlet hastaneleri de epey kaliteli haberin olsun.:)
eşimin bayan doktor takıntısı olmasa bende gideridm yani..

mucizem yasende 39 cu haftayı devirmişsin bebişim.:)

senden de haber beklices artık ama nasıl hala kesin belli değil kız hastanen. nereye gideceksin peki. senin şu kilo takıntılı doktorun nerde çalişiyorki...

kilo takıntılı drumla vedalaştık :kızgın: yine Allah razı olsun takip etti onca zaman ama olmadı işte, anlaşamadık onunla en sona doğru... ben de öyle belirsiz kaldım... bakalım Rabbim yardım edecek inşallah, bir yerde doğuracağız ama nerde :) kafamda 1-2 alternatif oluşturmaya çalışıyorum... nasılsa acilden girilecek... bakırköydeki bu hastaneyegitsem acilden hiç orada takip edilmedim diye git seni doğurtmayız demezler değil mi, illa ilgilenmek zorundalar yani değil mi :)

Tamamdıryerimseniben

a.s.

ayyy bu kaşıntı beni çıldırtacaaaaaaaak. aldım elime fırçayı kaşıyorum göbeeemi. ama varya nasıl bi his anlatamam kaşıdıkça muthiş bi haz alıyorum...tarifi yok ayyy durduramıyorum kendimi beeeeeeee

Allah hepimizi bir avazda kurtarsın arkadaşlar!
14 Ağstsa kadar inş.kızım gelecek :)
Bende internet olmadığı için çok takip edemiyordum. Bu ara annemdeyim ve rahat rahat okuyorum.

Mide bulantısını hafife almayın arkadaşlar. Çünkü geçen gün ben yaşadım, bütün gece çıkardım. Çok şkür atlattım. Dr.um 1 haftadır bir çok hastasının aynı şikayetle başvurduğunu söyledi. Ortalıkta salgın var yani. Ama bir nedeni daha oluyormuş. Rahim açılırken bazı insanlarda anormal bulantı yapıyormuş. Yani bebiş son dakka da ypacağını yapıyor:)))

Son düzenleme:
mucizeeeeeeeeeeeeeeeee
kız delümüsün sen anadolu yakasından teeeeeeee bakırköyemei gelcen bence sen üsküdar zeynepkamilide bi düşün benim kuzenim üsküdarda sahilde gezerken suyu geldği için mecburen zeynep kamile gitti dogum için ve çok çok memnun kaldı. zeynep kamilde kadın dogum hastanesi oldugu için çok özel ilgileniyorlarmış. artık devlet hastaneleri de epey kaliteli haberin olsun.:)
eşimin bayan doktor takıntısı olmasa bende gideridm yani..

zeynep kamilde çok sayıda doğum bekleyen olduğunu ve bu yüzden sırf bekleyenleri eritmek için son anda anne adayına sezeryana almamız lazım dediklerini (gereksiz yere) vs. duyduğum için soğudum oradan :KK43: doğru mu duyduklarım bilemiyorum ama z.kamilde de gerekli gereksiz sez yapıyorlar diye duydum... ben normal istiyorum Allah izin verirse...

ayyy bu kaşıntı beni çıldırtacaaaaaaaak. aldım elime fırçayı kaşıyorum göbeeemi. ama varya nasıl bi his anlatamam kaşıdıkça muthiş bi haz alıyorum...tarifi yok ayyy durduramıyorum kendimi beeeeeeee

anlatışa bak kaydirigubbakcemile3 kaşınasım geldi, ne güzel anlatmış kaydirigubbakcemile3

evde oturma ve hiç bir şey yapmamak ne kadar sıkıcııııııııııııııı..pooff püfff

acıkmadım bile vala bu saat oldu. aksiyon olmayınca enerji tüketimi olmayın ca

X