2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burcu benim ellerimde uyuşmyama başladı sabhları yada gecekalktıgımda ellerim çok uyuşmuş oluyor...
neden acaba. sürekli aynı tarafa da yatmıyorumki o sebepden desem..1-2 dakika avcumu açıp kapatıyroumda anack kendine egliyorlar..

Kızlar, çok heyecanlıyım. Aklıma geldikçe belimden altı tutmuyo valla :))) Yarın inşallah bu saatlerde emişiyor olacağız.

Burkom canım benim, sen istersen salı günü gel. Odaya alacaklar salı günü, daha rahat olur. YARIN sezaryen çıkışı 5 dk yoğun bakıma gidene kadar görebilecekmişim ailemi, yakınlarımı... Sonra yoğun bakımdan sabaha kadar çıkamayacakmışım. Doruk'la birlikte olacakmışız Allahtan! Buna çok sevindim.

Bugün çok sakin Doruk, sabahtan beri pek fazla aksiyon olmadı. Bir dee küçük tosbim, kardeşim GÖZDE geliyor Almanya'dan. Birkaç saate burada olacak. Çok özledim onu da. Küçük dediğime bakmayın, 24 yaşında kendisi =))

Bilmem hatırlar mısınız, ilk 3 ay içinde ne zaman doktora gitsem "doğal lavman etkisi yapıyor, WC'ye taşınıyorum" demiştim. Aynı şey son 2-3 gündür gene var :) Ne zaman doğumhaneyi, Doruk'u ya da doğum sonrasını hayal etsem soluğu WC'de alıyorum =))) Çok komik =)

Kızlar, çok heyecanlıyım. Aklıma geldikçe belimden altı tutmuyo valla :))) Yarın inşallah bu saatlerde emişiyor olacağız.

Burkom canım benim, sen istersen salı günü gel. Odaya alacaklar salı günü, daha rahat olur. YARIN sezaryen çıkışı 5 dk yoğun bakıma gidene kadar görebilecekmişim ailemi, yakınlarımı... Sonra yoğun bakımdan sabaha kadar çıkamayacakmışım. Doruk'la birlikte olacakmışız Allahtan! Buna çok sevindim.

Bugün çok sakin Doruk, sabahtan beri pek fazla aksiyon olmadı. Bir dee küçük tosbim, kardeşim GÖZDE geliyor Almanya'dan. Birkaç saate burada olacak. Çok özledim onu da. Küçük dediğime bakmayın, 24 yaşında kendisi =))
Ay ay ay ay! Çok heyecanlıalkisalkisalkisİnşallah bol bol emişirsiniz yakışıklıyla. Kardeşine de kavuşacaksın bu vesileyle, gözün aydın. Salı sabahı ben de doktora gideceğim. Oradan çıkışta gelirim olmazsa. Ziyaret saati olayı var mı ki?CADIARZU

Bilmem hatırlar mısınız, ilk 3 ay içinde ne zaman doktora gitsem "doğal lavman etkisi yapıyor, WC'ye taşınıyorum" demiştim. Aynı şey son 2-3 gündür gene var :) Ne zaman doğumhaneyi, Doruk'u ya da doğum sonrasını hayal etsem soluğu WC'de alıyorum =))) Çok komik =)
kaydirigubbakcemile3Normal normal, bende bile aynı etkiyi yapıyor ki benim yarın doğurma gibi bir durumum yok (yani herhalde yokturlaelaelaelaelae)

burcu benim ellerimde uyuşmyama başladı sabhları yada gecekalktıgımda ellerim çok uyuşmuş oluyor...
neden acaba. sürekli aynı tarafa da yatmıyorumki o sebepden desem..1-2 dakika avcumu açıp kapatıyroumda anack kendine egliyorlar..

Uyuşma değil de, kıpırdatmak zor oluyor onu mu diyorsun? Eğer öyleyse eklemlerin gevşemesinden olurmuş. Çatımız genişlerken vücudumuzdaki tüm eklemler de iyice gevşermiş

tazem burucum ayyh okuyunca benide ter bastı valla ama bu saatlerde kolarında DORUK ve emme fiilini düşününce ahh ahha sagsalim kavuşun oglunla inşallah.. çok özeniyorum size. senin tarihde çok hoş kız..10-08-09 sıralamsı tam olmasda 8-9-10 gibi oluyor.:)

ben hala her doktora gidecegimde karnımda bir heyecan topu birikir ve durmadan wc ye gidrim 2 damla 2 damla yaparım. bende çarşambayaı düşündükçe ter basıyor beni..

. Çatımız genişlerken vücudumuzdaki tüm eklemler de iyice gevşermiş
inşallah genişliyordur.. babaym tarif ediyordu ya hani rahmimden kıtırdama sesleri geliyor diye. bi kaç gecedir sanki bendende aynı sesler geliyor..

esrako esrako esrako

bebek bezi konusunda ilk gunler çok falza kaka yapıyor şimdidilk değil sonra prima alcam demişsin ya. ne kullanıyorsun. fiyat farkı çokmu prima ile?sen tecrübeli annesin ya her yazdıgın aklımda ampül yakar gibi oluyor. o sebeğden sordum ee ben aldım yenidopan bezi primadan. ama nasıl olsa tek paketle kalmıak.günde ortalama 8 defa açtıgımızı düşünürsek 10 -12 gün ancak yeter bir paket...

inşallah genişliyordur.. babaym tarif ediyordu ya hani rahmimden kıtırdama sesleri geliyor diye. bi kaç gecedir sanki bendende aynı sesler geliyor..

ayyy evet evet o çıtırtı kıtırtılar bende de var sağa sola dönerken bacaklarımdan kasıklarımdan sesler çıkıyor resmen
evet pinkyim bakırköye gidiyorum aynen dediğin gibi çok büyük bi sorun olmadıkça sezeryana almıyor orası normal doğurtuyor bizimde burdan bikaç kişi orda doğum yaptı çok memnun kaldılar

mavişşşşşşşşşş
hemde bedava dimi. hiç para vermiosun. üstelik dktorlar prof ve uzmanlar.
tek dezavantajı ise gece yanında refakatçı kalamıyormuş üstelik tek kişilik oda yokmuş. gerçi sen araştırmışsındır da..

Ay ay ay ay! Çok heyecanlıalkisalkisalkisİnşallah bol bol emişirsiniz yakışıklıyla. Kardeşine de kavuşacaksın bu vesileyle, gözün aydın. Salı sabahı ben de doktora gideceğim. Oradan çıkışta gelirim olmazsa. Ziyaret saati olayı var mı ki?CADIARZU

kaydirigubbakcemile3Normal normal, bende bile aynı etkiyi yapıyor ki benim yarın doğurma gibi bir durumum yok (yani herhalde yokturlaelaelaelaelae)

kaydirigubbakcemile3

tazem burucum ayyh okuyunca benide ter bastı valla ama bu saatlerde kolarında DORUK ve emme fiilini düşününce ahh ahha sagsalim kavuşun oglunla inşallah.. çok özeniyorum size. senin tarihde çok hoş kız..10-08-09 sıralamsı tam olmasda 8-9-10 gibi oluyor.:)

Çok sağ olun kızlar... burcum ben seni yarın ya da salı arar, ziyaret olayının nasıl olacağını öğrenip söylerim. Gelip de kapıda kalacağını sanmıyorum, çok da sıkı tutmuyorlar zaten...

Pinkym evet canım, fena bir tarih olmayacak =) Gözde'ye söyliyeyim, ben çıkınca hemen arasın seni, kırmızı bültenle geç haberleri...

Eve çarşamba döneceğiz. En kısa zamanda girmek isterim tabi ama, bakalım nasıl gelişecek olaylar =)

kaydirigubbakcemile3 Gözde'ye söyliyeyim, ben çıkınca hemen arasın seni, kırmızı bültenle geç haberleri...

Eve çarşamba döneceğiz. En kısa zamanda girmek isterim tabi ama, bakalım nasıl gelişecek olaylar =)

tamam canııım senden haber bekliyor olacagım.resimleride burkom burcudan beklices artık ...

Pinki, maviş, özelden de sordum size ama görmezseniz belki diye buraya da yazayım;

Bahsettiğiniz Bakırköy'deki hastanenin tam adı nedir? Benim hastanem henüz tam belli değil de :KK43:

mavişşşşşşşşşş
hemde bedava dimi. hiç para vermiosun. üstelik dktorlar prof ve uzmanlar.
tek dezavantajı ise gece yanında refakatçı kalamıyormuş üstelik tek kişilik oda yokmuş. gerçi sen araştırmışsındır da..

evet canım bedava ben çok memnunum güzel ilgileniyorlar en ufak bi problemde birsürü tahlil yapıyorlar 5 kuruşta ödemiyorsun tek kişilik oda da var fakat para vermen gerekiyormuş para önemli değil veririrz fakat ben tek kişilikte kalmak istemiyorum yanımda refakatçi olmayacağından dolayı tek başıma zor olur kalacağım odada mutlaka tecrübeli 2. 3. doğumunu yapan bayanlar olur onlar yardımcı olur diyorlar o yüzden kalabalık odada kalmak daha iyi

Ooo benimki kıtırdamayı aşıyor artık:1shok:Resmen "taak!" diye bir ses geliyor ve bacağımın eklemden yer değiştirdiğini hissediyorum. Yaklaşık 1 aydır böyle

Mucize sende durum nasıl? Var mı bir belirti? Bir de senin bebişin ismi belli değil mi? Listeye yazacağım da

X