2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kıslarr...

sabaha kadar dinlenmekle geçmeyen sancılar çektim..şu an da devam ediyor aralıklarla..bugün yarın haberim gelir..dualarınıza ihtiyacım var...haberdar ederim sizleri..
ben senden bu haftasonu için umutluydum zaten hadi bakalım hayırlısıyla kavuş sende bebişine. artık vaktidir..:)

anaa ben ticerimi iptal edıyım barı,benım kız dogmus gözüküyo tickerda kaydirigubbakcemile3 neyse artık yenı bı ticker bebegım dogunca yaparım kısmetse
kaydirigubbakcemile3 hee ya senn kız dogmuş..haberin yokmu ...

bu arada kızlar dün gece uyuyamadım sancım vardı değişik hisler falan. resmen 5 dk da bir bi saga bir sola döndüm..:)en son gece 3 ü geçiyordu sızmışım..
Allah hayra getirsin rüyamda gece tualete kalkıyorum tam yataga yatıcam bi bakıyorum ayy foş diye suyum geliyor azcıkda kan lekesi .hemen eşimi uyandırıyorum.aceleyle gidiyoruz hastaneye ama kayınvalidemei ve hastane çantamızı almayı unutuyoruz..ayyh çok enteresandı ya. benim aklımda hep bu temizlik vardı ya sanırım dün o işde bitip oglumun odası herşeyi tastamam hazır oldugu için bi rahatladım sanırım onun etkisiyle bu rüyayı gördüm.
çarşamba çatı mauyenemiz var. artık hayırlısıyla gelsin oglum. zaten babsı durmadan gel artık kucaklıyalım sevelim seni diyor. birde 15 ine kadar gelir benim oglum baba sözu dinler diyip duruyor yahu. hayırlısı bakalım.

sabah akşam yürüyüşlerim

kızlar kesinlikle çok faydasını gördüm göbeğim resmen aşagı indi. zaten doktor bana yürüyüş yap bebek iyice aşagı insin demişti.ve normal dogum istiyorum inşallah ya.
umarım öyle olur.minikiim bence sende sabah akşam yürü belki faydası olur hee ne dersin..

geçmişe göz attım biraz

didom diem sende yalnız kalmışsın kzınla ve eşinle. ama henüz çok erken değilmi canım ya annen erken gitmiş sanki.sen biraz daha toparlasaydın kendini.

ilk kan alma operasyonuzu geçmiş.. annelik ne kadar farklı dimi o anda bebeğinin aglıyacagını canının yanacagını bildiğin için bakamıyorsun bile...

sana şimdiden sonra kolaylıklar diliyorum kızınla..:)

evrimim

canım ya bazı sıkıntıların olmuş. ahh kıyamam ya sana. gerçekden en biraz daha agır atlatıcaksın sanırım. ama allah kolaylık veriri baksana Kuzey sakin bi bebekmiş. yerim ben o yakışıklıyı ya pammıık gibi :)
süt konusunda benmde gözüm korktu ya.demek ilk zamanlar bebekler hepsini ememiyor. çok şanslısın yakınında burcu var..Bunlar hiç tesadüf değil Allah bi kolaylık veriri.dualarımız seninle...

sabah kahvaltıya gittik sahile yürüyüşümüde sahilde yaptım çok güzeldi benm için. ama eşim bile artık korkuyor benmle dışarı çıkmaya ve kahvaltıdan sonra hemen eve geldik.

şimdi benm tickerima göre 37+4 ya ben 38.cihaftada oluyorum yani dimiii..
Allahım sonsuz şükürler olsun ya..bugunlere kadar geldik hayırlısıyla birde sagsalim kavuşsak oglumla.:)

Rabbim hayallerimizi yaşamayı nasip etsin. bebeğim olunca şöyle olcak böyle yapcas mevlüdee şunlar gelir bunları dagıtırız gibi gibi hayallerimizi gerçekleştirmeyi nasip eyleisn inşallah..

bu arada ben henuz lohusa şerbetini almadım. ee bebek eger razamnda dogarssa kime ikram etcem yahu.. çarşambadan sonra alıp almamamaya karar verces..:)

maviş maviş maviş

sen bakırköy yenimahalleyey giidyordun dimii
orda bebeğin hayati tehlikesi olmadıkça sezeryan yapmıyorlar haberin olsun. eger çatın musaitse son gune kadar beklerler ve kesinlikle 7-8 hatta 10 dikişle bile normal dogum yaptırıyorlar...üstelik genel olarak hastalar çokmemnun kalıyorlar o hastaneden.

monolog yapıyorum sıkılmadan üşenmeden.. vahh vaaahh bu hallere düşecekmiydk yahu..

sonlara kalmak ne zormuş. ayhh bide biz dogum yapınca bebeişlerimizin fotoların gunler sonra bakılacak belkide. kimsecikler girmiyorya...

monolog yapıyorum sıkılmadan üşenmeden.. vahh vaaahh bu hallere düşecekmiydk yahu..

sonlara kalmak ne zormuş. ayhh bide biz dogum yapınca bebeişlerimizin fotoların gunler sonra bakılacak belkide. kimsecikler girmiyorya...

Yettim pinkym monologdan kurtarayım seni. Ben de sıkıntıdan çaaat diye çatlayacağım orta yerimdenlaelaelaelaelae

Nevin gelmiş. Naber Nevinim? Heyecan ne alemde?

Yettim pinkym monologdan kurtarayım seni. Ben de sıkıntıdan çaaat diye çatlayacağım orta yerimdenlaelaelaelaelae
ayy burcu ya bu hafta ben kendimden umutlyuum inşallah. valla 38 + lı gunlerde dogcakmış gibi geliyor bana hep...
çarşamba kopacak dananın kuyrugu...vajinal muayenede bebek uyarıldıgı için genelde en geç 1 hafta sonrasındaolurmuş bebek..

ayy burcu ya bu hafta ben kendimden umutlyuum inşallah. valla 38 + lı gunlerde dogcakmış gibi geliyor bana hep...
çarşamba kopacak dananın kuyrugu...vajinal muayenede bebek uyarıldıgı için genelde en geç 1 hafta sonrasındaolurmuş bebek..

Benim de salı olacak bakalım dediğin doğruysa benim de mi o kadar zamanım kalacak:1shok:Amanın:1shok:

Benim de salı olacak bakalım dediğin doğruysa benim de mi o kadar zamanım kalacak:1shok:Amanın:1shok:
benm etrafımda bebekler bu yaz hep 38 den sonra geldiler benim doktorumun hastalrı hepside.

bend umutluyum dua ediyorum Ramazandan önce gelsin diye malum bi kaç gun önce olsa bile düzenimiz bira zoturmuş olur.

bu arada senn çatı muayenen için erken değilmi ya.. ben 38+ olacm

ayy burcu ya ben çok kaşınıyorum hemde öyle böyle değil. çatlıyacak yerimde kalmadıki. bu ne kaşıntıdır anlamdım gitiit.. bende yumuşak bir fırçayla kaşıyorum yumuşak yumuşak ama nasıl tatlı bir kaşıntı anlatamam varya. offf

Nazan nazan
ayy Cerenin resimlerine bayıldım kız. maşallah .hakkatende hastane resminden çok çok farklı. fındık burunlu kızın maşallah çok datlu..

ayrıca pozlarda anı harika yakalamışsınız hele o gülümsemesi. sanki bilerek gözlerini kapatmışda kendini tutamayıp gülmüş gibi..
anne kız pozounuzda bittim ya...

Nevin gelmiş. Naber Nevinim? Heyecan ne alemde?

neviiiiiiiiiiinn sende burdaymışsın yazsana bacım bişiiler yahu..

her zamanki gibi geçmişi okumakla meşguldüm canlarım,gerçekten de ne kadar sessizleşmişiz.eskiden olsa ya saatler sürerdi ya da ben pes ederdim.
heyecan var mı demişsiniz,olmaz olur mu? kafamçokkarıştı saatler kaldı,burcum'la saatlerimiz de çok yakın.bana tam saat verilmedi,8'de hastanede olup hazırlanacağım.bakalım hazırlık ne kadar sürecek,ameliyata ne zaman alınacağım?
mutlu sona ulaşanları tebrik ediyor,bekleyenlere sabır ve kolaylıklar diliyorum.
hepinize sevgilerimi gönderiyorum arkadaşlar,görüşmek üzere...

benm etrafımda bebekler bu yaz hep 38 den sonra geldiler benim doktorumun hastalrı hepside.

bend umutluyum dua ediyorum Ramazandan önce gelsin diye malum bi kaç gun önce olsa bile düzenimiz bira zoturmuş olur.

bu arada senn çatı muayenen için erken değilmi ya.. ben 38+ olacm
Bilmem ki, doktor o zaman yapacağını söyledi. Benim bebişin kafası büyük ya belki ondan öyle demiştirCADIARZU

ayy burcu ya ben çok kaşınıyorum hemde öyle böyle değil. çatlıyacak yerimde kalmadıki. bu ne kaşıntıdır anlamdım gitiit.. bende yumuşak bir fırçayla kaşıyorum yumuşak yumuşak ama nasıl tatlı bir kaşıntı anlatamam varya. offf
Ben de son virajda çatlayanlardanım. Fazla görünmüyor Allahtan. Devamı gelmese bari. Benim geceleri ellerim kaşınıyorkafamçokkarıştı

bugun seçilden haber alırıs inşaLLAH YAA

İnşallah alırız bakalım. Birimiz daha kurtulur bari sağ salim inşallah

Ben Nurdan'ı çok merak ediyorum yaa. Gelse de anlatsaa.s.

X