2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bendım misfr dayanamadım gırdım :) sureklı sıfremı unuttgum ıcın bı turlu msj yazmak nasıp olmadı usendmde yenı sıfre ıcın hep mısafir olarak takıldık kızmla ama hepınzın hıkayesını bılıyoruz okuyarak uyuyoruz hergece bnde 38 haftalıgım 2cm acılma war persembeden berı baskada hıc bısey yok sancı agrı fln:) hepınızınn bebıslerını cook öpuorum masllh nazar degmesın hepsı bırbırınden guzel dogum yapmayanlarada sabr ve saglık dılıyorum cunku sızıın bebeklerınzı gordukce bızımde ıcımız gdıyor en azından benım :)nasıl dograsım war sizı gordukce ama normal dogum olcak beklıyoruzz buda bı yandan ıyı b yandan kotu :S :) ben okumaya dewam edıyorumm ıyı geceler agstoss meleklerının guzel annelerııı....:emir_bebek::nazar::nazar:

günaydın kıslarr...

sabaha kadar dinlenmekle geçmeyen sancılar çektim..şu an da devam ediyor aralıklarla..bugün yarın haberim gelir..dualarınıza ihtiyacım var...haberdar ederim sizleri..

günaydın uykusuz bir gecenin sabahına daha uyandım yanlız hamile arkadaşalar bu uykusuzluklar hamilelikteki kadar yıpratıcı olmuyor çünkü vucudunuzda sıkıntı yokya 5 dk 10 dk uyku bile dinlendiriyor gözünüzü korkutmamak için bu açıklamayı yaptım ALLAH o minicik yavruya bakmak için insna doğal olarak enerji veriyor lohusalıkta zaten vucut bu enrjiyi üretirmiş

günaydın kıslarr...

sabaha kadar dinlenmekle geçmeyen sancılar çektim..şu an da devam ediyor aralıklarla..bugün yarın haberim gelir..dualarınıza ihtiyacım var...haberdar ederim sizleri..

dualarımız sizlerle hayırlısıyla sizlerde kurtulun inşallah güzel haberini heyecanla bekliyorum canım benim ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN :Saruboceq:

Günaydın kızlar,
Bugün zor uyandım çünkü durup durup ağrı girdi kuyruk sokumuma. Uzun sürmedi ama, uyandırdı geçti, uyandırdı geçtiCADIARZU

Mercimekim hadi hayırlısı canım. Artık zamanı geldi herhalde. Allah bir çırpıda, sağ salim kavuştursun kuzuna:Saruboceq:

kklisteo.png

Evriş, çok geçmiş olsun yavrucum ya, Allah şifalar versin sana... Kuzeyciğin de isiliği geçer inşallah bir an önce...

Didom, sen de kızınla baş başa kaldın demek... Kokla onu benim için de olma mı :)

Norraa, Evros, hayırlı olsun kuzularınız... Teoman ve Hasan Berat hoş geldiler...

Denizyıldızı
, canım senin de gözün aydın... Hoş geldi Özde bebek...

Pinki, güle güle kirlet evini :)

minik sen de esranın rekoruna koşuyorsun anladığım kadarıyla.sevval de yerini beğenenlerden çıktı:))
valla rekora koşuyorum :eek:bakalım bızım prenses nezaman teşrif etmek istiycek.onu koklamayı bebegımle emişmeyı okadar cok istiyorumkı didem anlatamam.bıyandan korku bıyandan heycan bı yandan merak tuhaf duygular içindeyım
kızlar. ben tatilden geldim. eşimle mini balayı yaptık deniz,güneş...ben baya bi ağırlaştım sırt ağrıları ödemler ... hemen yazıp çıkıcam . sizler hep aklımdasınız. kimler doğurdu bilmiorum. ama baya bir doğum olmuştur. annem okumuş ben yokken . özelden pinkiye mi cep telini msj atıcam.annemin cebini vericem. benim şu an hattım yok. akşam girip kimler doğurmuş kimler beklior okucam bol bol.hepinisi öslemişim. :nazar:
ohhh sositososito maşşalah size nazar degmesın.mutlulugunuz hep daim olsun inşallah canım.
Geldim, bakınayım ıkı dakıka.. yedıgım ıgnenın hatrına bıraz daha ayaktayım.. sonra kesın yataga serilme kıvamına gelırım...
ayy canım inşallah enkısa zamanda agrılarından sıkıntılarından kurtulursun.neyse sen bol bol dınlen güç topla kuzey beyde yaracak çünkü senı.
merhaba kızlardün doğum yaptım sezeryana dönmüştük en son söylemiştim.o gece yani 6sı gecesi sancılarım başladı 12den sonra hiç geçmedi sabah 5e kadar zor dayandım 5e geldiğinde 5dkya 1 gelen sancılarla hastaneye zor yetiştim neyse sabah dr geldiğinde 3 cm açıklık vcardı normali denemeye çalıştık öğlen 12ye kadar sancı çektim açılmam sadece 3.5 olkmuş artık dayanamadım ve sezeryana döndük 12yi 5 geçe bebeğim ameliyathaneden çıkmış daha sonrada ben çok farklı bir duygu kızlar allah hepinize yaşatsın bebeğim 3400gr ve 52 cm esmer çirkin bi oğlancık benim aslanım hasan beratım en kısa zamanda fotoyüklerim ve doüğum hikayemi yazarım şimdi evdeyiz sancılarım var dikiş yerlerim yanıyo görüşmek üzere
hadı gözünaydın canım.maşşalah bebegıne kılo boy süperrr.ayrıca bu bizim topiğin kaderi galıba,önce normal dogum için sancı cekıp sonra sezeryane dönmek.neyse hayırlısıyla kavustun bebegıne ,gerısı sadece bı ayrıntı.enkısa zamanda resımlerını ve dogum hıkayenı beklıyoruz canım
Selam kızlar
Özlemin yanına gittim - Özde bebeği gördüm doyamadım seyretmeye - 3 saat önce doğmuştu :) kilosu 3750 - ultrasondan 3500 demelerine rağmen daha fazla doğmuş
İkisinin de keyfi çok iyi - özellikle Özlemi görmeliydniz hiç 3 saat önce doğum yapmış birine benzemiyodu - çok sevindim onu öyle görmeye içim okadar rahatladı ki - haftaya o aynı yatakta ben yatacam :ecrin_bebek: Epidural anestezi ile doğum yapmış hiç birşey hissetmemiş - zaten doğum toplam 7 dk sürmüş Sütü gelmeye çalışıyo mama vermişler bebeğe ağlamasın diye acıkmış yavrucak :)
Uzun lafın kısası ikisi de çok iyi çok güzel duygularla ayrıldım hastaneden
Birkaç resim çektim sizinle paylaşayım

Bu da bana ikram edilen çok şık bebek çikolatası
ayy yerım ben onu yaa,daha 3 saatlık halı yanı o resım.maşşalah hem annemıze hem bebegımıze.bizim agustos kuzularıda pek bı güzel beslenmıs.hepsının maşşalahı var yanı boy kılo konusundakaydirigubbakcemile2
günaydın kıslarr...

amanınnn ne dıyon mercımekımm.daha dur ben vardım sırada :eek: nası sancıların var,sanırım bende sancı olsa bende anlardım.arada bazen cok sık ve uzun süren kasılmalarım oluyor.ama bakıyorumkı düzensız.bı saat oluyosa bu sık ve uzun süren kasılmalar öbür saat olmuyor.yanı nstde cıkan sancımda tam böle bı zamana gelmıstı demekkı.ama öle belımden kasıklarıma yada karnıma vuran agrım olmadı hiç.asıl dogum sancısı o oluyomus.belden kasıklara yada karna vuran sancı.annem diokı o sancı gelse öle oturamazsın,sık nefes alma yada gezme ihtiyacı hissedersin dio.bakalım hayırlısı hepimiz için.ozaman sendende hayırlı haberler beklıyoz yanee ölemı :teytey:

yaa bu arada canan o resımde senın göbegın nerde kuzu :sm_confused: benmı göremıyorum.kuzu 9 aylık hamıle degılmısın sen,maşşalah koca bı göbegın yok pek bı fit gördüm senı

günaydın mucizecım, anam senınde gununun dolmasına 2 guncuk kalmıs.heran sendende bı haber gelebılır yanı.bakalım sırada kımvar yada normal doguran olcakmı aramızda.bızım topiğinde genel kaderı önce sancı cekıp sonra sezeryan olmak oldu.hakkımızda hayırlısı artık

anaa ben ticerimi iptal edıyım barı,benım kız dogmus gözüküyo tickerda kaydirigubbakcemile3 neyse artık yenı bı ticker bebegım dogunca yaparım kısmetse

günaydın minikim, az kaldı hayırlısıyla... bekliyoruz bakalım... evet senin kız doğmuş gözüküyor hehe kaydirigubbakcemile3

Anne olmak nasıl bir his acaba :) Biz hala tadamadık ya, tahmin ediliyor ama tam olarak hissetmek ancak doğumdan sonra olacak sanırım :)

Anne olmak nasıl bir his acaba :) Biz hala tadamadık ya, tahmin ediliyor ama tam olarak hissetmek ancak doğumdan sonra olacak sanırım :)

evet canım yaa,daha tadamadık.bende merakla o anları beklıyorum,emzirmek koklamak için can atıyorum.bızde ınsallah hayırlısıyla yazarız böylee ballandıra ballandıra anlatırızz anne olunca inşallahzemuszemus

hala sancım var minikim..belden vuruyo kasıklara..düzeni bozuldu ama..gece düzenliydi..

X