2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Furcumm anlassak o kadar olmaz.. :)) canım cıgerım arkadasım benim.. iyi ki varsın.. kalan bır gunluk hamıle halınle kalktın geldın bızı gordun.. Allah razı olsun senden.

evrim cnm ya neler yaşamışsısın inşallah en yakın zamnada ağrıların geçer kuzeyinle rahat rahat koklaşır rahat rahat emişirsiniz...:Saruboceq:

merhaba kızlardün doğum yaptım sezeryana dönmüştük en son söylemiştim.o gece yani 6sı gecesi sancılarım başladı 12den sonra hiç geçmedi sabah 5e kadar zor dayandım 5e geldiğinde 5dkya 1 gelen sancılarla hastaneye zor yetiştim neyse sabah dr geldiğinde 3 cm açıklık vcardı normali denemeye çalıştık öğlen 12ye kadar sancı çektim açılmam sadece 3.5 olkmuş artık dayanamadım ve sezeryana döndük 12yi 5 geçe bebeğim ameliyathaneden çıkmış daha sonrada ben çok farklı bir duygu kızlar allah hepinize yaşatsın bebeğim 3400gr ve 52 cm esmer çirkin bi oğlancık benim aslanım hasan beratım en kısa zamanda fotoyüklerim ve doüğum hikayemi yazarım şimdi evdeyiz sancılarım var dikiş yerlerim yanıyo görüşmek üzere

ben geldim. bugun ben hiç bir iş yapmamaış olamam ragmen ayakada işleri kontrol etmekden yorulmuşum. evim missler gibi oldu. dün gece asancım artmıştı ve benm aklımda temizlik vardı. şimdi içim rahat. oglumun odasının kapısınıda süsledik.herşey haazır artık niş. sagsalim bekliyoruz oglumu.

şimdi biraz geçmişe bakayım yani bu sabahdan beri neler olmuş...

Selam kızlar
Özlemin yanına gittim - Özde bebeği gördüm doyamadım seyretmeye - 3 saat önce doğmuştu :) kilosu 3750 - ultrasondan 3500 demelerine rağmen daha fazla doğmuş
İkisinin de keyfi çok iyi - özellikle Özlemi görmeliydniz hiç 3 saat önce doğum yapmış birine benzemiyodu - çok sevindim onu öyle görmeye içim okadar rahatladı ki - haftaya o aynı yatakta ben yatacam :ecrin_bebek: Epidural anestezi ile doğum yapmış hiç birşey hissetmemiş - zaten doğum toplam 7 dk sürmüş Sütü gelmeye çalışıyo mama vermişler bebeğe ağlamasın diye acıkmış yavrucak :)
Uzun lafın kısası ikisi de çok iyi çok güzel duygularla ayrıldım hastaneden
Birkaç resim çektim sizinle paylaşayım

Bu da bana ikram edilen çok şık bebek çikolatası

ayyy canan ne güzel ya sizde sonunda görüştünüz özlemle.doguma kısmetmiş demekki.:)

ayy anne kıza maşallah ya.. içim eriyor bu resimlere baktıkça...

ayyy canan ne güzel ya sizde sonunda görüştünüz özlemle.doguma kısmetmiş demekki.:)

ayy anne kıza maşallah ya.. içim eriyor bu resimlere baktıkça...

ay ben eridim eridim - uzun kalmamak için öyle bir çaba gösterdim hani rahatsız etmemek adına ama yinede 1 saate yakın kalmışım bende anlamadım nasıl geçti zaman

kkliste.png

allahım okuyamıyorum okusam yazamıyorum hayat sağ ve sol göğsüm arasında gidip geliyor.... aklımdakileride bir güzel unutuyorum...
burdada sayfalar çok hızlı ilerlemesede doğumlar son sürat şükürler olsun.

pervinim nurdanım gözünüzaydın olsun ece bebek teoman bebek sağlıklı mutlu uzun ömürleri olsun.

kızlarr çizelgeye benide eklesenizz olmazmıı :KK43: gez sanırım ama olursa memnun olurum olacaksa söliyim doğumum muhtemelen 29ağustos bebeğim erkek ismi arda olcak

Canan..çok tatlıymış özde bebek..maşallah kilosu felan da ne güzel..allah nazarlardan saklasın..gözü aydın olsun Özlem'in...

Evroş..hayırlı uğurlu olsun oğlun..maşallah..bizim bu ağustos bebekleri normal yolla çıkmak istemiyolar bi türlü..hayırlısı olsun..napalım..

özde bebek ve hasan beratımız yeni dünyaya hoşgeldiniz
kızlar bu saat oldu uyuyamıyorum ayaklarım balon gibi şişti karnım deseniz onu hiç sormayın bebişin kafası o kadar çok baskı yapıyorki anlatamam sağa dönüyorum karnım löp sağa yamuluyor eziliyor sola dönüyorum yine aynı ne yastıklar koyuyorum ama banamısın demiyor allahım artık hayırlısıyla kurtar bizi resmen ağlıyorum acıdan artık

Bende yine nöbetçiyim
ağırım sızım yok ama hala yatmadım ondandır
benim anlamadığım şey şu - bukadar uykusuz nasıl dayanıyorum - son 2 gün 3-4 saat uyku ile duruyorum ve enteresan olan uykum yok - biliyorum yattığım an oram buram ağırmaya başlicak o yüzden yatmaya da pek hevesli değilim -aşırı gelmesini bekliyorum yorgun düşiim ki yatıp deliksiz uyuyabilim - ama sanırım hayal kalcak sadece bu düşüncelerim
Bu akşam o hastane ortamını görünce - özlemin doğmuş bebişini özlemin super morali iyice kötü oldum beklemekten sıkıldım usandım - şu 6 gün nasıl geçecek hiç bilmiyorum ya :KK43:
Mavişim sende bana eşlik ediyosun bakıyorum

hiç sorma canancım ağlıyorum artık resmen canım çok yanıyor karnımın alt kısmı iyice sarktı uyuyamıyorum acıdan ağrıdan senin yine günün belli ben ne diyeyim normal bekliyorum umarım benim bebişte haftaya gelir yoksa nsl dayanıcam ay sonuna kadar bilmem

hakkaten son günler ızdırap gibi
ama nolur dayan - madem normale karar verdiin biraz dişini sıkmak zorundasın canım - yani farkımız şu : sen şimdi acı çekiyosun biz ameliyattan sonra dikiş acısı çekecez
benim de sol kasığımda var bişiler - içinden nasıl bir acı çektim dün gece tarif edemem - sanki içinden yara olmuş gibi yanıyodu - gündüz de az devam etti - ama şuan iyi gibi - yatınca belli olacak - bebeğin en ufak hareketi bile canımı feci yakıyo artık - herhalde yeri dar ve o yüzden acı çektiriyo bilmiyorum
hakkımızda hayırlısı

çok canım yanıyor çok dün doktora gittim ama gel bide bana sor eve atana kadar kendimi canım çıktı
karnımın altı nsl gerilmiş nsl çatlamış o kadar acı veriyorki bana yaaa 1 hafta içinde çatladı nsl oldu birden anlamadım doktor bol bol hareket et diyor anam ben artık adım bile atmak istemiyom malum kilomda çok fazla onunda etkisi var tabi

evet mavişim normal doğum için bol bol hareket diyolar - nolur dayan biraz daha - ve kendi iyiliğin için hareket etmeye bak

X