2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nesrinn

bir koca profiterol yedimm hamile ikenhayallerimi susluyordu bir saat sonrası sekerim 128 harika dimiyaa
ay allahım nasılseviniyorummmmm

ay nurdanım da dogurmusy aa yazamadım onu okudum ama gozu aydın olsunonunda

pervincim ben yeniekledigin resimleri goremedim nedensearkadasların faceden eklediklerinebakmıstım sadece senin resmini gormedim henuzy anii

didem yanlızdegilsiny a bende sıkca giriyorum buralardayım heppp

bebek cis yapmasını soylemissin tasıyor falna bizmiki paso kaka yapma doneminde oldugu içni cis falan tasmıyorhenuz
ama prima alcam ileleyenzamanlarda su ançokbez harcanıyor hukmu yok habire bez degisiyoruz pahalısına gerek yokdedik

sut artırmakiçin

aktardan isirgan otu alacaktı ibo ısırgan tohumu vamıs daha etkil imis içine birseyler daha katmıs adam birde keciboynuzu pekmesiile onu karıstırıyorkuz
sabah aksam birer yemek kasıgıkeçiboynuzu pekmezi içine birçay kasıgı isirgan tohumu çıtır çıtır cigneyerekyiyorum
tadıra gayat hos

birde hastanedede onerdiler humana still tea sutartırıyormus sbaah ogle aksam onu içiyorum onunda tadı guzel kusburnu cay gibi sıcakta sogukta içiliyor
onun harici kayısı hosafi zaten yiyorum kabızlıkvs için

negüzel Dido ağrıların geçmesine çok sevindim darısı diğer sezeryan olan annelerin başına
başbaşa kaldınız kuzunla nasıl alıştınızmı birbirinize geceleriniz nasıl ?
inşallah canım.geceleri bir kere uyanıyor neva emiyor altını değiştiriyoruz..sonra bir de sabahın erken saatlrinde uyanıyor.çok özlüyorum onu uyurken:))
benden bir tavsiye daha

avent gogus kalkanı
inanılmaz bir bulus bence birilerniden duymustumbende sutyen gogus ucunayapısıyor normalde takılmazzaboylebirsey ve ucu içine gocuyor zaten acıyor emzirmek içni acarken yapısmıs gbii oluyordu birde orda canımnyanıyordu bu kalkanı aldık içine sutde birikebiliyor deliinden gogus ucu sokulup takıldıgı için gogus uçları hep iri iri ve dibine baskıyaptıg ıiçin daha irilesiyor sanki ucları o yuzden kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar aklınızda olsun avent gogus kalkanı
gogus pedi falanonlarda yapısıyodur kesin
su ana kadar kalkanda biriken sutlerbircay bardagı ettinasılsaklayacagmı nee kadar saklanacagınıbilsemsaklayacagım ama bilmiyorum bir arastırmam gerek bilen varmı????

ben lansinoh göğüs pedi kullanoyorum çok memnunum.çok emici ve yapışmıyor.ayrıca lansinohun göğüs ucu kremi ve pompası da çok iyi onlardan da memnunum.

çok sessiz buralar çooook hamileyken yalnızdım doğurdum yine yalnızım..esi günleri özledim..neredesiniz??

kendi adıma; çok fazla sandelyede oturamıyorum Çağan çok hareketli can yakıyor uzanıyorum yürüyüşe çıkıyorum evde oyalanıyorum öyle gün sayıyoruz : )

ne kdar güzel bi resim yiirm ben onu maşallah benim kuzumda gelsin artık

Merhaba kızlar,
Defne'm geldiğinden beri dünyadan koptum ben. Şimdi bir fırsat buldum ama eminim çok kalamayacağım. Sizleri de merak ediyorum bir yandan. Geçmişi okuyacak kadar vaktim yok. Umarım herkes iyidir.. Bebişi gelenler sağlıkla yavrularına kavuşmuşlardır. Hala bekleyen arkadaşlara da hayırlı doğumlar diliyorum.
Bizim biraz emme problemimiz var. Gecem gündüzüme karıştı resmen.. Gelenler de yeni yeni gelmeye başladılar, malum sezaryenli olunca biraz toparlanmamı beklediler.
Esrako ile konuştum Ece'nin doğumundan sonra. Maşallah o benden sonra doğum yapmasına rağmen hemen topiğe gelebilmiş. Ben biraz acemi anne modundayım sanırsam :) Ondan almıştım bazı haberleri.

MINISSS sat 1 kasımcılardan bi senmi kaldın canım. hayırlısıyla kurtarsın allah senide canım atlat biran once
evet canım bı ben kaldım.bugun günümüz doldu ama kızımda bı faalıyet yok henuz.hayırlısı artık,valla bılemıycem ama sonu sezeryan olcak gıbı geliyo bana
buarada resımler cok gü cıkmıs yerım ben onu pembiş pembiş
slm kızlarr görüşemiyoruz artık gelen giden faln yoğunuz birde lena hanım sürekli emmek istiyor falan günler nasılgeciyo anlamıyorum 15 gün olduk bile...

geçmişide okuyamıyorum pek doğum yapan arkadasları tebrik ederim allah analı babalı büyütsün evriş----babymom----valla aklıma gelemeyenlerdende özür dilerim
:1shok: nası yaaa,15 gunluk oldumu yanı.maşşalah yerım ben onun emişmek istemesını
selam arkadaşlar.. beni hatırlayan arkadaşlar için.. 4 Ağustos sabahı spinal sezeryan ile doğum yaptım ve oğluma kavuştum ALLAHIN İZNİYLE. Diğer doğum yapan arkadaşlarada geçmiş olsun diyorum. bebeklerimizle sağlıklı mutlu yıllarımız olsun inşallah. doğum bekleyen arkadaslarda sağlıkla kavuşsunlar bebişlerine..

gözünaydın canım daha ayrıntılı anlat vaktın olunca.tekrardan hayırlı olsun canım

petrik az kaldı canım.doğurunca geçiyor.başta çekiyorsun sıkıntı ama hamileliktan daha rahat lohusalık dönemi.malum uvzumu gördüm aylardan sonra mesela

minik sen de esranın rekoruna koşuyorsun anladığım kadarıyla.sevval de yerini beğenenlerden çıktı:))

kızlar. ben tatilden geldim. eşimle mini balayı yaptık deniz,güneş...ben baya bi ağırlaştım sırt ağrıları ödemler ... hemen yazıp çıkıcam . sizler hep aklımdasınız. kimler doğurdu bilmiorum. ama baya bir doğum olmuştur. annem okumuş ben yokken . özelden pinkiye mi cep telini msj atıcam.annemin cebini vericem. benim şu an hattım yok. akşam girip kimler doğurmuş kimler beklior okucam bol bol.hepinisi öslemişim. :nazar:

Merhaba kızlar,
Defne'm geldiğinden beri dünyadan koptum ben. Şimdi bir fırsat buldum ama eminim çok kalamayacağım. Sizleri de merak ediyorum bir yandan. Geçmişi okuyacak kadar vaktim yok. Umarım herkes iyidir.. Bebişi gelenler sağlıkla yavrularına kavuşmuşlardır. Hala bekleyen arkadaşlara da hayırlı doğumlar diliyorum.
Bizim biraz emme problemimiz var. Gecem gündüzüme karıştı resmen.. Gelenler de yeni yeni gelmeye başladılar, malum sezaryenli olunca biraz toparlanmamı beklediler.
Esrako ile konuştum Ece'nin doğumundan sonra. Maşallah o benden sonra doğum yapmasına rağmen hemen topiğe gelebilmiş. Ben biraz acemi anne modundayım sanırsam :) Ondan almıştım bazı haberleri.

hoşgeldin canım..biraz düzene girsin hayatınız girersin bol bol..annelerimiz tekleye tekleye girebiliyo zaten..yakında toparlanırsınız..bu seferde biz giremeyiz..defne hanım nasıl acaba?? bikaç foto daha koysan da görsek..çok seviyom bebişleri bakmaya doyamıyom hepinizinkine..

kızlar. ben tatilden geldim. eşimle mini balayı yaptık deniz,güneş...ben baya bi ağırlaştım sırt ağrıları ödemler ... hemen yazıp çıkıcam . sizler hep aklımdasınız. kimler doğurdu bilmiorum. ama baya bir doğum olmuştur. annem okumuş ben yokken . özelden pinkiye mi cep telini msj atıcam.annemin cebini vericem. benim şu an hattım yok. akşam girip kimler doğurmuş kimler beklior okucam bol bol.hepinisi öslemişim. :nazar:

oh oh süper olmuş..allah ayırmasın bi daha..evet tatlım pinkye atıyon telini..

selam arkadaşlar.. beni hatırlayan arkadaşlar için.. 4 Ağustos sabahı spinal sezeryan ile doğum yaptım ve oğluma kavuştum ALLAHIN İZNİYLE. Diğer doğum yapan arkadaşlarada geçmiş olsun diyorum. bebeklerimizle sağlıklı mutlu yıllarımız olsun inşallah. doğum bekleyen arkadaslarda sağlıkla kavuşsunlar bebişlerine..

canım gözünaydın, darısı başımıza bende oğluşumu bi kucaklayabilsem... drum dün acılma başlamış salıyı beklemicek dedi..heyecanla beklemedeyiz ama işin garibi bende hala hiç sancı felan yok...

çok sessiz buralar çooook hamileyken yalnızdım doğurdum yine yalnızım..esi günleri özledim..neredesiniz??

dide seninde gözün aydın canım hiç yalnız olurmusun bebişin yanında, onu nasıl yok sayarsın annesi küser sonra :)

Aaa doğum yaptın mı..Hadi hayırlı olsun, sağlıkla büyüt bebeğini..

inşallah canım.geceleri bir kere uyanıyor neva emiyor altını değiştiriyoruz..sonra bir de sabahın erken saatlrinde uyanıyor.çok özlüyorum onu uyurken:))

.

Aaa Dide nasıl yani gece bir kere mi kalkıyosun. Çok uslu desene.. Maşallah darısı başımıza..

Mercimekim, Hatıra'dan haber yok mu???

Ay Nurdan da gelse de Teo'nun fotosunu koysa...

Evrim'den haberler:

Hemşirenin yaptığı ağrı kesici ile kendine gelmiş canım arkadaşım. Kuzeycik de maşallah çok sakin. Emişip duruyorlar... Kuzeycik isilik olmuş yazık. Bunun dışında bir sıkıntısı yok. Sıkıntı Evrim'de o da en kısa zamanda atlatacak inşallah.

Ben daha sakinim. Daha iyiyim. Ege'de doğum yapmış bir tanıdığıma ulaştım, gerekli bilgileri aldım. ılk gece Doruk ile ayrı yatıyoruz sanıyordum, öyle değilmiş meğer, gene yoğun bakımda birlikte kalıyormuşuz. Zaten orada hep sezaryenli hastalar kalıyormuş bebekleri ile birlikte. Ertesi sabah odamıza alacaklarmış bizi. Çok heyecanlı yaaa :)

Geldim, bakınayım ıkı dakıka.. yedıgım ıgnenın hatrına bıraz daha ayaktayım.. sonra kesın yataga serilme kıvamına gelırım...

X