2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Babycim geçmiş olsun gözün aydın
çok güzel Ecemiz tonton yanaklı bir bebek Allah uzun ömürler versin
Sen nasılsın - ağırılarım var demişsin - dikiş ağırıları mı ? Sütün nasıl emiyo mu bebiş üzüyo mu seni annesi?

Ecenin resmi büyük tartışma yarattı geçen gün :) tüm gün eylence çıktı bize o mu değil mi diye :KK70: nolur resim ekle de aklaniim :)
Öpüyorum seni

kızlar geçmişe baktımda herkes mide bulantısından muzdarip bende kaç gündür doğru düzgün yiyemiyorum acayip midem bulanıoo....
ve biz yine dr ye gittik nst gayet ii çıkıo sancı filan görünmüo ama karnım çok şertleşti salıyı beklicez bakalım yoksa sezeryanla alınacakmış...

evet aldım haberleri ortalık karsımıs ama okuyamadım biara okuycam :))

kızlar o ece evet. bunlar normalde 3 gun kendi bezlerine baglayıp cocuguda bebek odasında tutuyolardı ozel hastane ve oda olmasına ragmen. bende ilk gordugumde sasırdım:))
neyse bashekimle konustuk bebisi yanımıza aldık kendi kıyafetlerimizi giydirdik cok sukur geldik evimize:))
hatta emrahı odaya sokmuolardı babası oldugu halde onada ustune onluk giymesi sartıyla feyste bi arkadası yazmıs oglum ustundeki hademe onlugu deilmi die koparsınız:))
benim giydigim ameliyat onlugude aynı kıvamdaydı :)) kendimi toparlayınca cıkardım hemen.

Ah canım beniiimopuyorumnanaktanNe kadar tatlı bir kız bu maşallah:nazar:Oğlum olsa talip olurdumdelikafaduldenAllah bağışlasın babym

pervin kızına maşallah diyorum pamuk gibi ya maşallah subhanallah.:)

nesriiiiiiiin evroşun numarası yok bende benden tlf numaramı dun gece istemiş ama ben bu sabah gördüm mjı. o yuzden ondan haber gelmesini beklices malesef...

bu arada nurdan canan ve nesrin şok oldugum kadar varmış dimi. teşekkür ederim sizlere ayrı ayrı haklısınız takmamamk lazım ama insna karşındakinide kendisi gibi zannedermiş ya bende saf kafam hep kendim gbizannerim etrafımdakileri. neyhse aklıma geldikçe sinirleniyorum..

kızlar geçmişe baktımda herkes mide bulantısından muzdarip bende kaç gündür doğru düzgün yiyemiyorum acayip midem bulanıoo....
ve biz yine dr ye gittik nst gayet ii çıkıo sancı filan görünmüo ama karnım çok şertleşti salıyı beklicez bakalım yoksa sezeryanla alınacakmış...

hayırlısı olsun sen her gitiiğinde bi kaç gun sonrasına erteliyor doktorun farkındasınmı?umarım normal dogum yaparsın. çünkü sen uzun boylusun uzun boylu bayanların çatıları normal dogum için çok uygun olurmuş diye biliyorum..:)

bu arada az önce ablmala konuştum çatı muayenesinde genelde bebek uyarıldıgı için en erken 3 gün en geç 1 hafta içinde dogum olması gerekirmiş.veeee resmen elini sokuyor dedi. annecccccciiiiiiiimdelikafadulden

hayırlısı olsun sen her gitiiğinde bi kaç gun sonrasına erteliyor doktorun farkındasınmı?umarım normal dogum yaparsın. çünkü sen uzun boylusun uzun boylu bayanların çatıları normal dogum için çok uygun olurmuş diye biliyorum..:)

bu arada az önce ablmala konuştum çatı muayenesinde genelde bebek uyarıldıgı için en erken 3 gün en geç 1 hafta içinde dogum olması gerekirmiş.veeee resmen elini sokuyor dedi. annecccccciiiiiiiimdelikafadulden
gülistanım dr tatile çıktı bügun gitmeden bakıyım dedi son kez nst sonuçlarına dedi bugün ondan gittik yoksa en son salıya kadar bekle sonra sezeryan yaptır dedi off böle beklemek çok sıkıcı yawf

ANGELEYES BETÜL DEN HABER VARRRRR..

3500 52 cm İSMİ Yagız. Dün sezeryan olmuş. bende kendini toplasın diye bugun aradım. ikiside çok saglıklıymış. emmesinde bir sorun yokmuş çok çabuk adapte olduk diyor..:)
ablası henuz minik kardeşini görmemiş birazdan gelicekler diyor.dün çok agrıları varmış o yuzden beni o halde görmesini istemedim dedi.:) yarın sabah taburcu olucakmış. herkese çok çok selamı.
ohh bı bebişimiz daha dünyaya gözlerını actı demek.hadı hayırlı olsun betülcüm.Allah saglıkla sıhhatle büyütmek nasipo etsın inşalah
yırtıcı kuşa döndüm anormal bi hormon durumları gözüm akbaba gibi üstünde mami eve geliyo direk banyoya diyorum sankın haa yaklaşma terlisin tozlusun felan
annem sigara içiyo balkonda en az yarım saat kucağına bie vermiyrum kokudan rahatsız olur diye yiğener geliyo yaklaşma sakın diyorum küçücük çocuk ne bilicek vcden çıkar elini bile yıkamaz icabında tam arıza durumlar yanee
ay çok zevkli millete gıcıklık yapmam eminim kıl oluyalrdır bana kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 Allah iyilliğini versın kız kereee.milleti okadarda tersleme kuzu,sonra kimse calmaz kapını kaydirigubbakcemile3
ama bencede dokunması kımse belkı pistır ellerı belkı mikrop kapar bebek yınede gıcıklık olsada tutuyorum senı kuzu
Bütün bunlara yorum yaptığım kabul edin, olmaz mı??? Midem bulanıyo çok fenaa kafamçokkarıştı
ayy canım kıyamam yaa,okadarmı bulanıyo mıden? banada arada oluyo sanırım son aydada olabılıyomus
canlarım ben geldim hemde sizi cok ozledim gecmisi okumadan yazıcam gecmise sonra goz atıcam
hoşgeldın pervıncımmm.satdaşım ben hala doguramadım mafoldumben galıba banada sezeryan yolu gözükcek gıbı esra ve nazan ve sen gıbı.normal dogumu beklerken haftam doluyo yarın.iyice strese girdim bırde cok zor artık koca göbekle dolasmak
ecemle dun eve geldik hala ruyada gibiyim boyle bir ask yok saatlerce koklayasım opesim var allah herkesin bebisini saglıkla kucagına versin. sezeryan olacaklarada ayrıca yardım etsin gercekten cok zormus. cok agrılarım oldu pc basına oturmayı bırakın yuruyemiodum bile.. hhala daha ii oldugum soylenemez. dogum hikayemide yazıcam pekte romantik deil :)) cunku bisey anlamadım :)) sonrasıda acı verici yani agrılı..cok sukurki ikimizde iiz ve evdeyiz . hamilelk guzelmis ama annelik bambaska inanamıosun bumu karnından cıkan die. emrah hala daha bana bu senin karnına nası sıgmıs dio:))

sizler nasılsınız iimisiniz umarım hersey yolundadır aklım hep sizdeydi ya yok böle bisey

kızlar o ece evet. bunlar normalde 3 gun kendi bezlerine baglayıp cocuguda bebek odasında tutuyolardı ozel hastane ve oda olmasına ragmen. bende ilk gordugumde sasırdım:))
neyse bashekimle konustuk bebisi yanımıza aldık kendi kıyafetlerimizi giydirdik cok sukur geldik evimize:))
hatta emrahı odaya sokmuolardı babası oldugu halde onada ustune onluk giymesi sartıyla feyste bi arkadası yazmıs oglum ustundeki hademe onlugu deilmi die koparsınız:))
benim giydigim ameliyat onlugude aynı kıvamdaydı :)) kendimi toparlayınca cıkardım hemen.

Allah ım şu güzerllıge bakkkk,kızım bu ne tatlı bı bebek böyleee.maşşalah 41.5 kere maşşalahh.yerım ben onuu,Rabbim nazarlardan korusun kuzunu

hmm buarada maceralı olmus hastane mevzunuz,zaten bız dedık pervın olsa bu kıyafetlerı giydirmez dıe neysekı gördük kuzunu cook taatlı ve hıc yenı dogmus bebk gıbı degıl maşşalah,bıcır bıcır bakıyodu öbür resımlerınde.maşşalah maşşalah

mafoldumben mafoldumben mafoldumben benım cok kötü gectı catı muayenesı.aslında catı muayenesı olmadım,nst de sancı cıkınca dırek acılma varmı dıe baktı ebe.ve enfazla 2 yada 3 parmagını sokabıldı ne elinden bahsedıyon mafoldumben artık nmormalden kokrmaya basladım.uleyn dıyorum şukadarcık sey canımı aldı nası dogurcam.yada kendımı cok kastım ondan bıraz fazla acıdı

bu haftaya hızlı başladık ama durulduk dün betül dogum yaptı bugunde evroş

bakalım haftasonunda kimlerden haber gelcek inş. miniik ve seçil umarım haftasonu haberleriniz gelir.

pazartesiden itibaren yine yogunluk başlıyor zaten
tazem burucum
keops nevin
bende haftaya cumartesiye kadar dogursam.:)

ayy haftaya
aidaa
özlem
mücizem
minikim
eftelya
nurdaaan
mercimeeek
jenny canan
vee inşallah beeen
:)

canım Özlem yarın doğuracak haftaya değil - bi aksilik çıkmazsa onu görmeye gidecem izin verirse resim çekerim :)))) sizinle paylaşırım

kuzum benim ne tatlı olmuş böle..okudum ben de o yazıyı..öldüm gülmekten..çok enteresan geldi kıyafet meselesi.

ah pinkyim ben de nası istiyorum bi bilsen kuzumu görmeyi..topik dağıldı herkes bebiklere odaklandı..bu aralarda mucize de doğurur..satlarımız ya aynı yada1 2 gün olması lazım aramaızda.

kkliste.png

Son düzenleme:
ay resmen teskere bekliyorum haaa, bi cuvara cizik atmadigim kaldi, ya zaman nasil gecmek bilmiyor....

bu haftaya hızlı başladık ama durulduk dün betül dogum yaptı bugunde evroş

bakalım haftasonunda kimlerden haber gelcek inş. miniik ve seçil umarım haftasonu haberleriniz gelir.

.:)

hayırrrr hayırrrr,ben haftasonu dogurmıyımmm.pazartesı doktorum gelcek ozamana kadar beklese kuzum iyi olcak.hala bılmıyorum normal nası dogurcam.Allah yardım etsın hepimize inşallah

selam arkadaşlar,
nihayet hayata dönebildim ve nete girebildim.
bir tek sayfa bile geriye bakmadan hemen iki satır yazayım dedim. zira benim zilli heran yaygarayı basabilir. evde trafik hiç dinmiyor zaten. leyla gibiyim.
.
4 ağustos salı günü saat 17:06 da kızım cereni göbeğimden zorla tahliye ettik ve de 17:16 gibi minik meleğimle dudak dudağa öpüştük. allahım bu nasıl bir duyguymuş.... tarifi mümkün değil. hıçkırıklara boğuldum. belki duymuşsunuzdur; sabah 7:30 dan akşam 16:30 a kadar suni sancı çektikten sonra pes ederek (bebeğimin kalp atışları düzensizleşice normal doğum sevdamdan anında vazgeçtim) epüdralli sezeryan oldum. yani BURKO cum lütfen listeye beni hem NORMAL hem de SEZERYAN olarak ekler misin? bir de beklenen doğum tarihi 31 temmuz , gerçekleşen doğum tarihi 4 ağustos olacak. ayrıca da kızım 49 cm kilosu 2960. tam bir çitlembik. bembeyaz tenli siyah saçlı. oysa bizde siyah saç yoktur. belki zamanla açılır. hastanenin sayfasındaki resme bakıp aldanmayın, o kadar çirkin değil kızım. çooook tatlı teyzeleri. ben de albümüme foto ekleyeceğim. bakarsınız.
.
şimdi çıkmak zorundayım arkadaşlar. tebrik edemediğim tüm arkadaşları gönülden tebrik ediyorum. ESRAKO GYPSY ile konuştum. BABY, FASULYEKO, ANGELEYES, COMELY, EVRıŞ ve SEERNı, canlarım, sizinkilerin fotolarına bakmak için de ilk fırsatta gireceğim. hepinizi canı gönülden tebrik ediyor bebeklerinizle çooook güzel bir ömür diliyorum. allah hepimizin bebişlerine uzun sağlıklı ömür versin.

X