2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam arkadaşlar,
nihayet hayata dönebildim ve nete girebildim.
bir tek sayfa bile geriye bakmadan hemen iki satır yazayım dedim. zira benim zilli heran yaygarayı basabilir. evde trafik hiç dinmiyor zaten. leyla gibiyim.
.
4 ağustos salı günü saat 17:06 da kızım cereni göbeğimden zorla tahliye ettik ve de 17:16 gibi minik meleğimle dudak dudağa öpüştük. allahım bu nasıl bir duyguymuş.... tarifi mümkün değil. hıçkırıklara boğuldum. belki duymuşsunuzdur; sabah 7:30 dan akşam 16:30 a kadar suni sancı çektikten sonra pes ederek (bebeğimin kalp atışları düzensizleşice normal doğum sevdamdan anında vazgeçtim) epüdralli sezeryan oldum. yani BURKO cum lütfen listeye beni hem NORMAL hem de SEZERYAN olarak ekler misin? bir de beklenen doğum tarihi 31 temmuz , gerçekleşen doğum tarihi 4 ağustos olacak. ayrıca da kızım 49 cm kilosu 2960. tam bir çitlembik. bembeyaz tenli siyah saçlı. oysa bizde siyah saç yoktur. belki zamanla açılır. hastanenin sayfasındaki resme bakıp aldanmayın, o kadar çirkin değil kızım. çooook tatlı teyzeleri. ben de albümüme foto ekleyeceğim. bakarsınız.
.
şimdi çıkmak zorundayım arkadaşlar. tebrik edemediğim tüm arkadaşları gönülden tebrik ediyorum. ESRAKO GYPSY ile konuştum. BABY, FASULYEKO, ANGELEYES, COMELY, EVRıŞ ve SEERNı, canlarım, sizinkilerin fotolarına bakmak için de ilk fırsatta gireceğim. hepinizi canı gönülden tebrik ediyor bebeklerinizle çooook güzel bir ömür diliyorum. allah hepimizin bebişlerine uzun sağlıklı ömür versin.

ayyy canım cok cekmıssın yaa,neysekı sonu güzel bıtmıs ve kuzunu almıssın kucagına.cerenimiz cok tatlı bıkerem,onun tam bır çitlenbık olacagını hepimiz bılıyorduk zaten.kocaman bı maşşalah diyorum ceren hanıma.enkısa zamanda fotolarınıda beklıyoruz.ve senın gırıp ayrıntılı olarak şu cok maceralı gecen dogum hikayenıde eklemenı beklıyoz.cok öptük senın çitlenbıgı,o kopardıgı yaygarayı yirimm ben

angeleyes maşallah bebişine sende kavuşmuşsun :nazar:

bende yarın kavuşacağım prensesime cananda tabii ziyaretime gelecek değil mi??? opuyorumnanaktan

yaaa bana doktorum kahvaltı yapabilirsin dedi ama nasıl olacak aç gitmem gerekli değil mi? büyük ihtimalle epidural olacak ama aklım karıştı yinede işte CADIARZU

yarın 11 de çağırdı ama kaçta gireceğim belli değil :bbo:

güliz makyaj konusunu demişsin ben hafifte olsa yapıcam :kedi:

esrako demişti oje yasak diye ama ben şansımı deneyeceğim zemuszemus

bu arada sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim a.s.

bende hala heyecan yok sanki başkası doğuracak kafamçokkarıştı

selam arkadaşlar,
nihayet hayata dönebildim ve nete girebildim.
bir tek sayfa bile geriye bakmadan hemen iki satır yazayım dedim. zira benim zilli heran yaygarayı basabilir. evde trafik hiç dinmiyor zaten. leyla gibiyim.
.doğum tarihi 31 temmuz , gerçekleşen doğum tarihi 4 ağustos olacak. ayrıca da kızım 49 cm kilosu 2960. tam bir çitlembik. bembeyaz tenli siyah saçlı. oysa bizde siyah saç , COMELY, EVRİŞ ve SEERNİ, canlarım, sizinkilerin fotolarına bakmak için de ilk fırsatta gireceğim. hepinizi canı gönülden tebrik ediyor bebeklerinizle çooook güzel bir ömür diliyorum. allah hepimizin bebişlerine uzun sağlıklı ömür versin.[/B][/COLOR]

hoşgeldin nazan..çikin demedik biz ona tam bi çitlembik o..maşallah..baya bi zorluk çekmişsin hakkaten..rahat emiyomu..var mı bi sıkıntı anlatsana biraz.

Merhaba kızlar...

Pinkim, mercimekim, benim sat 4 kasım, bakalım haftaya salı beklenen tarih, en hayırlı zamanda gelsinler inşallah...

bebişini kucağına alanlara maşallah.. alacaklara da kolaylıklar dilerim...

Babym maşallah canım Ece'ne... çok güzel bir kız bebiş... Canan faceden resim ekledi de topik halkı bu ece değil diye isyan çıkardı... ben annenin pardesüsünün renginden deseninden çıkardım ece olduğunu ama inandıramadık bir süre topiği Ece olduğuna :)) maceralı bir gün yaşadık :)

minik kelebek kardeşceğzim, biraz heyecanlı gördüm seni, boşuna yorma heyecan yapma kendine... sabret hayırlısıyla bekle :1hug:

minik kelebek kardeşceğzim, biraz heyecanlı gördüm seni, boşuna yorma heyecan yapma kendine... sabret hayırlısıyla bekle :1hug:

off hemde ne heycan.aslında şöle dısaradan baksan hıc heycanlı demessin.herkez halıme şaşırıyo,kızım senmı dogurcan bizmi die.ben dün buyuk bı sok yasadıktan sonra anladım işin ciddiyetını.resmen doktor gözümün içine bakarak "bu sancıyla bu bebk yarını bıle beklemez doktorunu ara hemen" dedı bittiğim andı.demek dedım bukadar yakın ben bıraz koyvermısım fazla rahatmısım demekkı dedım kendı kendıme.birde aglama krizine girdim.bi karnıma bakıyorum bı ayrılcaz dıe üzülüyorum bı kavuscam dıe sevınıyoprum,o duygu patlamasını anlatmam imkansız.neysekı kendıme geldım ama buseferde haftasonuna giriyo olmak telaşlandırdı benı.doktorum pazartesı gelıyo.ya acıl bıse olursa emaneten bakan doktora ulasamazsak dıe kuruyom kafamda.artık herseyın hayırlısı hepimiz için.
amma dedım varmıs hee anlatacak kaydirigubbakcemile3

off hemde ne heycan.aslında şöle dısaradan baksan hıc heycanlı demessin.herkez halıme şaşırıyo,kızım senmı dogurcan bizmi die.ben dün buyuk bı sok yasadıktan sonra anladım işin ciddiyetını.resmen doktor gözümün içine bakarak "bu sancıyla bu bebk yarını bıle beklemez doktorunu ara hemen" dedı bittiğim andı.demek dedım bukadar yakın ben bıraz koyvermısım fazla rahatmısım demekkı dedım kendı kendıme.birde aglama krizine girdim.bi karnıma bakıyorum bı ayrılcaz dıe üzülüyorum bı kavuscam dıe sevınıyoprum,o duygu patlamasını anlatmam imkansız.neysekı kendıme geldım ama buseferde haftasonuna giriyo olmak telaşlandırdı benı.doktorum pazartesı gelıyo.ya acıl bıse olursa emaneten bakan doktora ulasamazsak dıe kuruyom kafamda.artık herseyın hayırlısı hepimiz için.
amma dedım varmıs hee anlatacak kaydirigubbakcemile3

yafrum hakikaten ha, sen düşünme bunları... ben de ağlıyorum ara ara ama olsun... hamilelik güzeldi... güzel anılarla kalacak aklımızda inşallah... dert etme haftasonuymuş değilmiş, senin elinde olan birşey yok, Rabbim ne zaman derse o zaman olacak... Şeniz

Kızlar Merhabaa, birkaç gündür giremiyorum. Neler kaçırdığıma bakmadan önce kendimden yazayım. Bugün doktora gittik. 3300 gr olmuş bebeğim. Bir haftada sadece 100 gr almış. Suyun azalmış dedi. Normal sınırlar içinde ama oranında azalma var. NST de hafif sancı çıktı. Bunlar doğum sancısı değil ama yaklaştığını gösteriyor dedi. P.tesi tekrar çağırdı.

Gypsyesra ile dün mesajlaştım. İyi olduğunu, foruma giremediğini yazmış. Sezeryan olmuş. Çok mutluydu. Çok farklı bir duygu olduğunu yazıyordu. Darısı başımıza.

Şimdi azcık geçmişe bakayım.

yafrum hakikaten ha, sen düşünme bunları... ben de ağlıyorum ara ara ama olsun... hamilelik güzeldi... güzel anılarla kalacak aklımızda inşallah... dert etme haftasonuymuş değilmiş, senin elinde olan birşey yok, Rabbim ne zaman derse o zaman olacak... Şeniz

tabı canım Rabbım nezaman dılerse ozaman olcak inşallah hayırlısıyla.ya bakma sen baska derdımız yok cok şükür kendımıze düşüncek bişeler cıkarıyos.valla bencede hamılelık cok güzeldı Allah ıma şükürler olsun hiç şikayet etcek bı durumum olmadı.son 2 haftadır ani ter basmaları ve gece bıyerden bıyere 3 hamlede dönmekten baska kaydirigubbakcemile3 Allah ım hepimize hayırlı zamanda hayırlı kolay dogum nasip etsın inşallah

ben geldimmm
yarım saattir altta adım olabilir ama tam oturdum uyandı bizim kiz onu emzirip simdi tekrar oturdum
dun saatlerce girpi yazdım sonra ece uyutmadı ayakta kaldım agrım oldu birazçok yordum kendimi dedim pc basında oturmamalıyım o uyudumu bende uzanmalıyım uyumasam bile falan bugun kendim edaha iyi baktımsutum daha iyioldu agrım daha birazaldı o yuzden su ara mumkun mertebe o uyudumu bende uyumaya çalısacagım arada yinearanızdayım ama

pervincimm

senin ecende massalah çok guzellll

angel betul de dogum yapmıss
gozu aydın olsunnn resmi yok sanırım

geride kalanlar sizlerede allah sabırlarversin
biri sormus simdi kimdi hatırlamıyrums ikayetler patdiye bitiyormu diye mide yanması pat diye bitti
ayaklarımın sisligi giki gun hastanedeyatıncahep inmeye basladı bugune yokolur sanıyoürdum bugun çoksallandırdım ayaklarımı sandalypede balkonda falan oturdum tekrar davula donduler ne zaman iner bilmiyorum sabırla bekliyorum

onun harici oturup kalkarken dikisler zorluyoramakarnımda ece ilede oturup kalkmak zordu çok farklı değil
her halukardahamilelgni son gunlerine gore daha iyi durumdayım sanırım

fasulyemm

hastanede sezaryan oldugum gnunu erteszi gunu dus aldırdılar ve sargı ları actılar batikon surduleronce sonra sprey var boyle tutkal gibi sıkıyorlar donuyor orda falan. onu sıktılar isimiz bitti yani dikislerle falan
dikis alınmas vs artık zatne yok
hergun dus al dedi dr um hemsutun bol olması için hem sutun hijyeni için falan baska sorunuzzz

ya kimseler yokk yine ben en iyisi biraz dinleneyimm hazır ece uyurken

hepinizi kocaman opuyorummm

bu arada dun gece ruyamda izmirli arkadaslarlaydım gezdik falan okadar carpıcı birsey yok:)

bu arada dun gece ruyamda izmirli arkadaslarlaydım gezdik falan okadar carpıcı birsey yok:)

dinlen canım dınlen.kolay degıl vücud bıanda evrı gecırmıs gıbı oluyo.9 ay karınında tası sonra amelıettla bebegını kucagına al.nekadar dınlenırsen hem sütün iyi olur hem sen cabuk toparlarsın canım
neyse ece bebegmızı cok öpüyorum o tontiş yanaklarındanopuyorumnanaktan

off hemde ne heycan.aslında şöle dısaradan baksan hıc heycanlı demessin.herkez halıme şaşırıyo,kızım senmı dogurcan bizmi die.ben dün buyuk bı sok yasadıktan sonra anladım işin ciddiyetını.resmen doktor gözümün içine bakarak "bu sancıyla bu bebk yarını bıle beklemez doktorunu ara hemen" dedı bittiğim andı.demek dedım bukadar yakın ben bıraz koyvermısım fazla rahatmısım demekkı dedım kendı kendıme.birde aglama krizine girdim.bi karnıma bakıyorum bı ayrılcaz dıe üzülüyorum bı kavuscam dıe sevınıyoprum,o duygu patlamasını anlatmam imkansız.neysekı kendıme geldım ama buseferde haftasonuna giriyo olmak telaşlandırdı benı.doktorum pazartesı gelıyo.ya acıl bıse olursa emaneten bakan doktora ulasamazsak dıe kuruyom kafamda.artık herseyın hayırlısı hepimiz için.amma dedım varmıs hee anlatacak kaydirigubbakcemile3

Canım kafanda kötü şeyler kurma. En hayırlı zamanda doğsun diye dua et. o kadar sancı var sen mi hissetmiyorsun yoksa hissedip dikkate mi almıyorsun anlamadım. Bende de sancı oluyor, önemli değildir, yalancı sancıdır diye geçiştiriyorum.

ayy haftaya
aidaa
özlem
mücizem
minikim
eftelya
nurdaaan
mercimeeek
jenny canan
vee inşallah beeen
:)

İnşallaaaah :Saruboceq: :Saruboceq:

Ben varım ya hayatım zemuszemus Hani bizim satlarımız aynıydı, ben hala bekliyorum. Artık kızım görüntü de vermiyor. Yüzünü de göremiyorum. Çok özledim çoook mafoldumben iyi dinlenmeler canım sana.

X