2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ya normal pekmez de olur.. neden olmasın, ne bulursak onu içeceğiz.. ama mercimekim bende cok hoşlanmasam da gozumu yumup ıcıyorum, ustune de bır bardak suyu yutuyorum.. eşimin tezi de şudur: faydalı olan hiç bir şeyin tadı güzel değildir.. hadi canımm içmeye devam et :)))))))) bizde içiyoruzz napalım.

figencim olur normal pekmezde. pekmezin her turu faydalı ama encok keciboynuzu faydalı

evris ilk zman bende iciodum bulantı baslayınca bıraktımdevam edeyim bari cok gaza getirdin :))

EVRİŞ, hani dün sormuştun ya "neden muzu yarım yiyorsun" diye, cevap veriyorum; muzlar çook büyük, eğer tamamını yersem başka meyve yiyecek yerim kalmıyor. ben de yarım muz, bir kivi bir portakal salatası yapıp yiyorum. muz çok tok tutuyor yoksa başka meyveye yerim kalmıyor. yerli muz olursa o başka....

Fotograflarını görmesem diyeceğim ki.. yok artık daha neler.. nası yer kalmaz felan daa.. gördüğüm için ses etmem.. hak veririim, malumat mide namına bir ayva kadar yer var.. :)))))

Canım arkadasım, sende meyvelerı zamanlara böl, hepsini aynı anda yeme.. ben oyle yapıyorum.. aralarına zaman bırakıyorum.. ama sen o muzu tam yemeye calış be kuzum. İş yerinde falan oglen arasında yanında götur ye.. olmaz mı ??

selam ağustoz anneleri ben kısmet olursa eylül annesiyim. siz nede olsa daha tecrübelisiniz benim düşük tehlikem var şuan 8 haftalıık oldum hamle olduğumu öğrendiğim ilk günden beri haftada bir az az lekem geldi .. şidi 8 gündür birşey yok 3 gün sonra kontrolüm var. ama korkuyorum ya bişey olursa diye en son gittiğimde 6+5 günlüktü kalbi 92 atıyodu dakikada . doktor biraz yavaş dedi. içinizde böyle bi durum yaşayan varmı arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim . Hepinizin hamileliği hayırlı olsun.

evrişcim öle gaza getirdin ki bizi herkes gidip pekmez alcak bu akşam kaydirigubbakcemile5 valla benim evde var 2 kovanaz annem yapmıştıı bende başlimm barii sositosositosaol canımm

selam kızlar nasılsınız?
aftabru gözün aydın canım.
dide hayırlı olsun...

merhaba serdi hoşgeldin.....

lekelenme yaşayan biri olarak tecrübelerimi aktarayım.... benimde ilk olarak 6. haftada kahverengi lekelenmelerim gelmeye başladı dr. hemen progestana başlattı ve ben lekeler geldikten 3 gün sonra kontrole gittim şükür kalp atışlarını gördük ondan sonrada hep geldi ha düştü düşecek acaba birşey oldumu korkusuyla yaşadım sonra bir daha 8+3 günlükken gittim herşey yolundaydı bir dahada gelmedi şükür.... inşallah birşey yoktur sen içini ferah tut belli bir zamandan sonra geçiyor...

kalp atımından anlamıyorum çünkü dr.um bana daha önceki gidişimde kalp atışını söylemedi sayı olarak enson geçen hafta gittiğimde 160 atıyor dedi öncesini bilmediğim için bir yorum yapamıcam.... rabbim hayırlısını ve sağlıklısını versin......

evrişcim öle gaza getirdin ki bizi herkes gidip pekmez alcak bu akşam kaydirigubbakcemile5 valla benim evde var 2 kovanaz annem yapmıştıı bende başlimm barii sositosositosaol canımm

Oooo hele ki ev yapımı ha.. daha şahaneee be Macide.. ne güzel, afiyet olsun.Durduğu kabahat onların :)))

yaşaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssınnnnnnnnnnn..........bu hafta kocacım 3 gün burda...çok mutluyum kızlar yaaaa......yuppiiiiihihoyyyt:sm_cool::teytey::dance:

Teşekkür ederim cavabın için milkshake sağol inan içim rahatladı. Cumartesi kontrolüm var kısmetse ozaman 8+3 olucak.... Ayyyyyyy çok sağol.....

aftabru ya senmiydin birisi tek tip meyve yemememz gerektigini soylemsti belkide evristi
ama ben elma portakal ve mandalinadan baska yiyemiorum kiviler cok eksi gelio muzda cok tok gelio
acaba hep portakal elma yemek ii deilmi tek tip beslenmeyemi girer sizce

fraxiparine den clexane a döndük tekrar. ama 0.6 yaptı dozu. bunun yanısıra coraspirin, ferrosanol,osteocare verdi. kullanmakta olduğum apikobal ve folbiole de devam.

söylediğin 2 ilacı ilk defa duyuyorum.coraspirin bende kullanıyorum.hangi faktördü canım senin.genede kendi doktoruna sor ve hangi dr ye guveniyorsan onla devam et.bu cok önemli.diğer ilaçlar demir yada vitamin gibi birşeydir herhalde.ama iğne dozunun arttırılması ilginç.genede aklın takılırsa hemotoloğa git ve kanını ölçtür derim.ben doktoruma sormustum kanımı ölçturmeme geek varmı diye gerek yok ama aklın takılacaksa yaptır demişti.doktorumada müthiş güvendiğim için ölçturmedim.

serdi canım hamilesin demek cok sevindim.içini rahat tutmaya bak.inşallah bişe olmayacak bebeğine.tebrik ederim.sürekli dinlenmen gerektiğini biliyorsundur umarım.

arkadaşlar tebrik eden herkese çok teşekkür ediyorummm..ben iyice erkek bebişim olacak moduna girdim...isim düşünmeye başladık eşimle...Allahım bize bağışlasın inşallh bebişlerimizi.sağlıkla gelsinler

yahu zaten kışın çok seçenek yok ki.... Nar yiyemez misin? Ben ekşi meyveleri daha çok severim o yüzden en keyifli kivi yiyorum. Ama onu sevmiyorsan ayva ve nar yiyebilirsin. Hem ayva bulantıya da çok iyi geliyor. Ben denedim. Biraz da tuza batırınca nefis oluyor.

kızlar eşim gelsin ben de göbek fotomu çektirip koycam.ne de olsa bugün doluyor 12.hafta...........:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…