2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar siz ikili testlerinizi aldınız ben daha yeni kan testlerimi aldım . igg ne demek igm ne demek merak etim

canim IgM suan ki enfeksiyon durumunu, IgG daha once gecirdigin ve bagisik oldugun enfeksiyon durumunu gosterir.

canım kusme milkshakecim akıp giden bi konu oldugu icin kaynamistir bide nezamandır girmiosun arada kaynıo yazdıkların uzulme pls

Ammmaan basagrısı ıcınn masallah de.. aman diyeyimm... en korkulu rüyamm.. dilini felan ıssırr... aman ne çektimmm..

bende bayağıdır baş ağrısı çekiyorum haftada birkaç kez ama ben patates sarıyorum kafama gayet iyi geliyor....en azından hafifletiyor....

evriş bu arada harnup pekmezinin markası ne sanırım sen başka bir yerden getirtmişsin ama bizlerde ordan getirtebilirmiyiz?

Milkshake kusme, olurmu oyle sey, valla bazen bende cok hizli okuyorum, goremiyorum, yada dertlesme fasli oluyor malum bugunku gibi...dislanmak ne demek...uzulurum..

kimse bisey yazmıo ona die kusmus 2 msj yollamıs kimse yazmamıs milkshakeimiz kusmesin bize

milkshakeim benim bildigim harnuppekmezinin diger adı keciboynuzu pekmezi. malum hepimiz zamanında yedik kocislere yedirdik. bende almıstım tr den gelirken ama markasını unuttum marketlerde kolaylıkla bulabilirsin seker

milkshake çim kızma. burası bayan gününe benzio herkes her konuda konuşuo.aynı odada olsak şu an gürültü olurdu baya.herkes çaprazdakinle konuşur mutlu mutlu muhabbet eder karışık sesli bir toplantı olurdu. bazı sorular kaçıor benim de senin de başkalarında ama o kadar hızlı ve deişken akıor ki konular yakalayamıosun . sen tekrarla soruyu ben tekrarlıorum :) konu kaçıor çünkü .

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun hepinizi seviyoruma.s.

az önce netten araştırdım çok faydalıymış ben zorla süt içiyorum oda hergün değil malesef haftada birkaç kez bu harnup pekmezinde sütün 3 katı kalsiyum varmış denemekte fayda var en azından.... ama malum artık bazı ürünlerin taklitleri sahteleri çıktı diyebilirim yani hangisi orjinali onu bulmak lazım o yüzden markasını sordum.....

üzülme bak ne güzel sağlıklıymış bebeğin.benim dr de resminini vermediği gibi ultrasonda göstermiyor bile.riskli gebelik olduğu için sanırım.şu dönemleri atlatmamızı bekliyor olabilir.zaten bende sağlıklımı herşey yolundamı diye soruyorum ve merak ediyorum.doktorum gayet iyi ve içimi rahatlandırıyor.inşallah sağlıklıca kucağımıza alırız gerisi önemli değil benim için.bu arada kullanman gereken diğer ilaçlar neymiş canım merAK ettim.

ben bundan önce agustosda 5 haftalıkken düşük yapmıştım.. şimdi şükürler olsun 10 haftalık oldu bebişim.. doktorumda bana ilk 3 ay risk teşkil etmememsi için progestan önermişti folik asiti zaten geçen yıl nisandan beri içiyorum hamileikdede 3 ay içmeme gerkliymiş..
ama ben en son 7 haftalıkken gitmiştim doktora ve benm doktorumda hamileydi ve doguma bir hafta kala bebgini kaybetti o yusden kontrollerim aksadı tlf da irtibatlı olamamıştım.. şimdi 14 şubatat randevu aldım umarım herşey yolundadır.. benim bulantılarım için doktorum bulantım oldukca sevinmemei çünkü bulantıınn bebğin canlılıgına işaret oldugunu söylemişti.. o yuzden her sabah bebişim ban kendini hissettiryor anne bak ben burdayım diye bulantı yapiyor bana...

benim bulantım kalmadı hiç . ya ben de seviniordum bulantım olunca. niye bitti ki ama hala et deince içimden kendi kendime midme kalkıor. :) yeter mi. tiksinmem devam edior. ettttttttttt. böghhhhhhhhhh

lalece bak gelirler yakında bulantılar benden demesi ben gecen hafta cok mutlu cok enerjiktim ama bu hafta ptesiden itibaren nuksetti :) demedi deme

Canım benım.. benım arkadasım Antalya lı .. orda YENİGÜN die bi reçel markası varmış, en ıyısı o markaymıs.. ondan onlardan rıca ettık getırrttıkk.. ama bilinen markalardan varsa al kuzum.. Dostlarında dedıgı dogrudur, keçiboynuzu pekmezi dir diğer adı.. ve en ıyı kecıboynuzu Antalyada yetıstıgı ıcın ona ıstınaden aldırmıstık.. Her sabah ac karnına dört corba kasıgı ıcıyorum ben.

fraxiparine den clexane a döndük tekrar. ama 0.6 yaptı dozu. bunun yanısıra coraspirin, ferrosanol,osteocare verdi. kullanmakta olduğum apikobal ve folbiole de devam.

kıslar normal pekmez olurmu? bide tahinle karıştırsak olurmu?

bir antalyalı olarak keçiboynuzu pekmezinden nefret ediyorum...pekmez yerine kuru üzüm yemeye çalışıyorumm...ama isteyen olursa burdan gönderebilirim...

:smiley-cool::içelim:
lalece bak gelirler yakında bulantılar benden demesi ben gecen hafta cok mutlu cok enerjiktim ama bu hafta ptesiden itibaren nuksetti :) demedi deme

bebeişin sağlığını gösteriosa alaım ben biras daha :) kızlar ya hurafelere bakıorum şimdi.nette bebek cinsiyeti hurafelerine girdim. kız olunca mide çok bulanırmış erkek oldu mu az bulanırmış. sizinkiler nassı .çin takvimine bir de hurafe ekleyim mi benn. bebek sağ rahimdeyse erkek soldaysa kızmış :) benim bebek solda o zaman kız diyor. ama midem bulanmıor erkek dior. hurafeleri yazsanıza çok zevkligamyoncuiremsu

fraxiparine den clexane a döndük tekrar. ama 0.6 yaptı dozu. bunun yanısıra coraspirin, ferrosanol,osteocare verdi. kullanmakta olduğum apikobal ve folbiole de devam.

canım ya bişi sorucam bende bi ara coraspin kullandım.tüpbebek tedavisi sırasında hatta hamileliğin ilk 1,5 ayında kullandım.bana biri nefes darlığına yol açtığını sölemişti.senin bi fikrin var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…