2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ne geceydi yaaa !!!

Dün sütle birlikte aldığım sıvı miktarı 5 litreyi bulmuştur sanırım. Malum, hastanede adrenalin yüksekti, sürekli su içip durdum... Gece boyunca da susuzluğum gitmedi ama tabii bunlara mide yanması ve WC ihtiyacı eşlik etti. [Gaviscon iç - su içme ihtiyacı hisset - su iç - WC ye git - doruk tepinsin - miden yansın - gaviscon iç] şeklinde bir döngü ile sabahı ettim. Bu arada dua etmek için bol bol zamanım oldu :)

Bugünü de sayarsak kaldı 4 gün :))) Allah kurtarsın hepimizi sağ salim !!!

arkadaşım dört günüm kaldı yazmışsn normal doğummu olcak sezryanmı kaçıncı haftadasınyerimsenibenyerimseniben

Tünaydın
Ya hamileler azınlık kaldık topikte - eskiden 231282 sayfa birikirdi bu saate kadar şimdi 3-5 sayfada bitiyo
Doktordan gelenlere gözünüz aydın bebişlerinizin güzel haberlerini almışsınız
Ben bu gece deliksiz uyumuşum - kaç gündür 1-2 saat uyuyodum sonra gündüz tamamlıyodum uykumu ama dün özellikle yatmadım gece yorgun olabilmek için ve sonuç verdi :KK70:
şurda ellerimin parmakları kadar günüm kalmış sürekli uyumak istiyorum zaman çabuk geçsin
bugün sürpriz doğum yok dimi?

doğum ne zaman kısmetse:emir_bebek:

canım maaşallah çağan'a, şekerli anne kilosu mu bu acaba benimki de 35 te 3200 du. gerçi şeker kontrol altında ama esra da kilolu doğurunca ece yi acaba mı dedim. sağlıklı olsunlar benim doktorum 4 kiloyu bulur demişti seninki de öyle olacak normal doğum zor gibi gözüküyor, yine de Allah gönlüne göre versin. ben haftaya cuma kavuşacağım inşallah bekler, 2 gündür aşağıya indi, plesantamız kireçlenmeye başlamıştı bizimde. bugünde ishalim fena halde korkuyorum cuma dan önce gelmeye kalkarsa diye.. devlet hastanesinde doğuracağım için doktorum gelemeyebilir umarım bekler.

Maşşallah Güliz senin kuzuda tosun olcak : )bence şekerle ilgisi yok kilonun kontrol altına aldık çok şükür Kuzeyde 4000 kilo doğdu maşallahı var Evriş'de şeker yoktu PErvin'inde kızının kilosu 3900 dü galiba
bence biz çok iyi baktı yavrularımıza ondan tosun oldular...
ay çok az kaldı dimi çok heyecanlıyım

yok korkulcak bişi değil...birascık acıdı benimki..dediği gibi çıkış dar olduğu için belki acıdı o da..ama o kadar da olur yani..
tamm korkmuyorum çok cesaretliyim ben : ))

ayça cım annemde şuan bizim içni kışlıklarla ugraşıyor. anneminin oturdugu sitede çok güzel ocak yeri var .
biz 4 kardeşiz hepimiz gurbetteyiz hepimizin reçellerini salçalarını falan annem yapar saolsun Allah başımızdan eksik etmesin. oyuzden şuan yogun bi şeklde işlerile ugrasıyor.zaten haftaya çarşambadan sonra hazırlıklı ol gelemye dedim paçaları tutuştu.

ben bu aralar çok sulu göz oldum kızlar anlatamam işin boyutunu. mesela annemle konuşuyorus dün bana salça yapıyormuş mesela ben başladım aglamaya ahh annecim biizim için ne kadar ugraşıyor tek başına diye ayyh durduramadım kendimi hüngürfoşurt agladım ya..::KK43:

çoknormal Gülistan bende aynıyım herşeye ağlıyorum ... çok komik durumdayız aslında gülüyorum kendime : ))

ben 38. haftamdayım küçük sancılar başladı kasıklarımda doğururmuyum acaba bu haftaa 15 ine kadar dedi doktorum ama bekliyoruz bakalım...

zaman azaldıkça günler iyice uzun geliyo dimi Tazem? bu 4 gün geçmek bilmez şimdi

Valla işte geçiricez bi şekilde.. Yarın kayınvalidemler, ctesi görümcemler, pazar kardeşim, ptesi de Doruk geliyooooo !!!

Yaa o değil de aldığım dönence park yatağa monte edilmiyomuş. Montaj için karyola olması lazım 8-10 cm lik bir açıklık gerekiyor, o da park yatakta yok! Geri vericem, üzüldüm :KK43:

arkadaşım dört günüm kaldı yazmışsn normal doğummu olcak sezryanmı kaçıncı haftadasınyerimsenibenyerimseniben

Sezaryen olacağım, haftam ticker'da yazıyor ama ben gene de söyliyim: SAT' a göre 38 + 6 da, bebeğin gelişimine göre 39+2' de sezaryen olacağım.

kkliste.png

kizlar ya son hafta kazigi yiyorum, catir catir catliyorum yaa:KK43:((ust bacagim baslamis simdide, basenlerin yanindan inen catlaklar, ayy cok igreennncc...moralim bozuldu yine:KK43:((

ya oyle heycanliyimki doktorlarin tahminine gore 15inde dogumum var yani 9 gun sonra ..agrilarim var ve bu benim ilk bebegim o yuzden aceba dogum sancisimi yalanci sancimi bilmiyorum... cevremdekiler iste soyle agrir boyle agrir diolar ama yasamadigim icin aceba oylemi degilmi bilmiyorum allah yar ve yardimcimiz olsun

ben de doğururum demi o zamana kadar mafoldumben

ayy artıkım günüm de kalmadı sayacak çok gıcık bi durum

canan dün gece biraz sancım oldu,şimdi de arada sırada oluyo ama öle gelecek kadar deil,çok bunaldım artık oğlumu almak istiyorum koluma,gün bitene kadar gün sayıyorsun ama gün bittikten sonra insan strese giriyo.hayırlısı 4te dra gitcem bakalım ne dicek :bbo::uhm:

strese girme nolur - doktora git bakalım ne dicek - ama sakin ol

doğum ne zaman kısmetse:emir_bebek:

15.08 - inşallah bekler ozamana kadar

kizlar ya son hafta kazigi yiyorum, catir catir catliyorum yaa:KK43:((ust bacagim baslamis simdide, basenlerin yanindan inen catlaklar, ayy cok igreennncc...moralim bozuldu yine:KK43:((
al bendende okadar esim fark etti sinir oldum ya krem kullandigim halde karnim da catlaklar olustu ... bide cok kasiniyor karnimin cevresi :KK43:

Nurdancım yapacak bişey yok kuzum - üzme kendini - yani sen elinden geleni yaptın bundan sonrasına yapacak bişey yok
benim de basenlerimde var - sanırım kiloları oraya depoladım çatlamış bacaklarımın iç tarafı - karnımda bişey yok ama bacaklarda :KK43:
ama yapılcak bişey yok...

Valla işte geçiricez bi şekilde.. Yarın kayınvalidemler, ctesi görümcemler, pazar kardeşim, ptesi de Doruk geliyooooo !!!

Yaa o değil de aldığım dönence park yatağa monte edilmiyomuş. Montaj için karyola olması lazım 8-10 cm lik bir açıklık gerekiyor, o da park yatakta yok! Geri vericem, üzüldüm :KK43:

Sezaryen olacağım, haftam ticker'da yazıyor ama ben gene de söyliyim: SAT' a göre 38 + 6 da, bebeğin gelişimine göre 39+2' de sezaryen olacağım.

maşallah yavrum gününü doldurmuş allah kucağına almayı nasip etsin inşllh:umursamaz:

Ben sağımı solumu incelemekten uzun süre önce vazgeçtim. Resmen iğrenç bir görüntüm var. Ama bunların hepsi geçecek inşallah az bir zaman sonra.

Listeye bakıyorum. Bugün ayın 6'sı ve neredeyse yarımız doğurmuş:1shok:Ay sonuna kalmayı hiç istemiyorum. İstediğim hemen hemen hiçbir şeyi yapamıyorum. Annem de çok sıkılıyor biz evde pinekledikçe:bbo:Kuzucuk fazla bekletmese de çabuk çabuk büyüse bari:çok üzgünüm:

Ben sağımı solumu incelemekten uzun süre önce vazgeçtim. Resmen iğrenç bir görüntüm var. Ama bunların hepsi geçecek inşallah az bir zaman sonra.

Listeye bakıyorum. Bugün ayın 6'sı ve neredeyse yarımız doğurmuş:1shok:Ay sonuna kalmayı hiç istemiyorum. İstediğim hemen hemen hiçbir şeyi yapamıyorum. Annem de çok sıkılıyor biz evde pinekledikçe:bbo:Kuzucuk fazla bekletmese de çabuk çabuk büyüse bari:çok üzgünüm:
sen rahat ol o büyür - sen en azından yanlız değilsin annenle birlikte bekliyosunuz - ben ne diim :KK43:(((

[

nurdann yeni son haftada mı çatladın, bende hala çok şükür sıfır çatlak ama son haftada da olsa çatlayabilirsin demişti arkadaşım, hayallerim yıkıldı son 8 gün çatlamak istemiyorummm korktum şimdi çokk

X