2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar 36 3 günlük hamileyim idrar yolları enfeksiyonu nedeni ile erken doğum kasılmalarım bir ay çnce başladı bir aydır prepar ve antibiyotik kullanıyorum ama psikolojik olarak .ok yıprandım heran doğum yapıp oğlumuda kendimide bu sıkıntıdan kurtarmak istiyorum doktorum 2 gün sonra gün vericek muhtemelen 37 3 günlükken doğum yapmış olucam bebeğim şuan 3.500 kilo 50 cm bir problem yaşarmıyım

niye problem yaşayasın... hem doktorununa neden güvenmiyosun...sonuçta bizden daha iyi bileceği kesin.. geçmiş olsun...

oo maşallah oğluna kilosu boyu gayet güzel 37 haftalık olmuşsun neden üzülüyorsunki erken doğum olmuyor... geçmiş olsun enfeksiyonun geçer umarım

çok şükürki kilosu iyi fakat okuduğum kadarıyla 37 hafta başı prematüre sayılıyo diyo bundan korkuyorumm ama doğum yapmayıda çok istiyorum çünki yatak istiratim var çok bunaldım

ben bunları yazarken muhtelemen oğlun kucağındadır..inşallah sağlıkla sıhatle gelmiştir..

kız miniiiiiiiiiiiiiik sende 39+5 sin ayyh sende de vakit dolmuş yavrııım. hayırlısı senden de bu hafta ahber alırıs bide seçilden ümitliyim bu hafta ben.

benden ümidi kes..sıpanın keyfi yerindeymiş..gelmeye hiç niyeti yok..

maşallah tosununa..

kızlar dr.dan geldik....çanağa baktırdık nihayet..iç kısım geniş fakat çıkış kısmı biraz dar dedi..benim sıpa kanala girmemiş henüz , keyfi yerinde çıkası yok diyo dr...3500 gr.olmuş..haftaya perşembe tekrar kontrol edicek çanağı...ona göre karar verilcek..doğmaz mı sizce bu hafta dedim..büyük ihtimalle doğmaz dedi...bekliycez bakalım pek ümidim kalmadı normal doğumla ilgili..

36 cı haftayı geçtikden sonra hiç korkma ha keza zaten bebişin maşallahı var kilosu boyu gayet yerinde. boşuna sıkıntıstresssyapıp kendinide bebeiğe sıkma..

Maşallah oğluna
bizimde haftaya olacak çatı muanesi, nasıl ağrılımı ?
hakkında hayırlısı olsun Seçil

canım maaşallah çağan'a, şekerli anne kilosu mu bu acaba benimki de 35 te 3200 du. gerçi şeker kontrol altında ama esra da kilolu doğurunca ece yi acaba mı dedim. sağlıklı olsunlar benim doktorum 4 kiloyu bulur demişti seninki de öyle olacak normal doğum zor gibi gözüküyor, yine de Allah gönlüne göre versin. ben haftaya cuma kavuşacağım inşallah bekler, 2 gündür aşağıya indi, plesantamız kireçlenmeye başlamıştı bizimde. bugünde ishalim fena halde korkuyorum cuma dan önce gelmeye kalkarsa diye.. devlet hastanesinde doğuracağım için doktorum gelemeyebilir umarım bekler.

maviş oturunca göbeğimi resmen bacaklarımın üstüne koyuyorum, yukarıdayken nefes alamıyodum şimdi de hareketlerim iyice yavaşladı. sağ kasığımda damar çekiliyo sağa sola dönmeye çalıştıkça..

pin ky aynen bende cok düşkün oldum kocama, hep ona baktım ona benzesin diye :)

dideeeee açmayın başka topik kendi adıma konuşayım zevkle okuyorum sizi, eminim diğer arkadaşlarım da öyledir. sizden öğrenecek ccoook şeyimiz var gitmeyin biyere sakın....

Maşallah oğluna
bizimde haftaya olacak çatı muanesi, nasıl ağrılımı ?
hakkında hayırlısı olsun Seçil

yok korkulcak bişi değil...birascık acıdı benimki..dediği gibi çıkış dar olduğu için belki acıdı o da..ama o kadar da olur yani..

geçmişi okuyamadım başta kuzey ve ceren bebek olmak üzere dünyaya gözlerini açan tüm bebeklerimizin bahtları güzel, ömürleri uzun olsun... Allah herkesee nasip etsin inşallah

kuzum bu hafta soğmazsa haftaya 4 kiloyu geçer ufaklık dolayısıyla normal doğurman zor olur gibi geldi bana, benim doktorum çatıya bakmadı bile kilosunu görünce...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…