2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ayça kaçar... Hepinizi öpüyorum.. Bakalım yarın ne gibi heyecanlar yaşıycaz...

İşte Kuzey Bey'in ennnn tazesinden fotoları =)

İlk karşılaşma =)

41 kere maşallaaaaaahhhhh
iyi geceler canım
yarın için planlı doğum var mı????

planlı değil ama keşke ben yapsam canan mesela gece hemen suyum gelse hatta şimdi gelse sancım tutsa apar topar hastaneye koşsam hayırlısıyla evrim gibi berat ımı kucaklasam off offf ya ben artık bebeğimi istiyorrruuuuuuuuuuuummmmmmmmm:sinifsinif::sinifsinif:

canım bu gece bol bol dua et..kabul olur belki..adı gibi belki oğlun berat gecesi çıkar gelir..

anca girebildim veeee kuziyi gördüm..burcuların da orada lması şahane bişey.keşke ben doğururken de yanımda böyle arkadaşlarım olsaydı..yığun bir duygu seli yaşanmıştır..orada olmak vardı.berat kandilinde doğdu yavrum benim..Allah güzel günler göstersin evrime ve yavrusuna..

sedacım gözünaydın foto ekle brir an önce..topik gittikçe ilginçleşiyor..göç etme vakti de geliyor yavaş yavaş..başka topik açmayıp burada paylaşımlar yapsak yeni anneler olarak sıkar mıyız dığurmayan annelerimizi?

hepimizden razı olsun mercimekimmm bencede biran önce kavuşalımda artık hakkımızda ne hayırlıysa o olsun şimdi ben çıkıyorum biraz daha dolanıyımda yatıyım gökhan geliomuş o gelmeden çıkıyım hepinizi öptüm tekrar hayırlı geceler bu arada yarın giremeye bilirim annemle teyzem bizde kalacaklar cumartesiye kadar cumarteside abimler gelio oooohhh çok mutluyummm sonrada oğlum gelirrr pazarda ben kayınvalideme geçiyorum gitmeden uğrarım topiğe

arkadaşlar kesik kesik takip edebiliyrum diğer topikteki güncellemeleri yaptım.fasulyeko canım senin ftoları bulamadım sayfasını not etmiştim..püfff.

pervin gelip şu knuyu aydınlatsa..ben de yorum yapıp ortalığı iyice karştırmayayım şimdi.yalnız mucize ve nurdana terruklarımı sunarım

EVRıMMMMM

kuzey bebek hoşgelmiş, şansı bol olsun...

evladınla ,eşinle sağlıklı mutlu uzun ömrün olsun.

maşallah bebişine sağlıklı uzun ömürler diliyorum

sırnaşık şey

gözün aydın cnm kavuşmuşsun eşine inş. sağ salim bebişinede kavuşacaksın :Saruboceq:

maşallah kuzey beyimize

bize moral veriyorsun esra teşekkürler a.s. maşallah kızında öyle tatlı ki!
iste nazanımızın cerenii

ceren bebek dünyaya hoşgelldin çok tatlı

gözün aydın cnm sende kavuştun bebişine maşallah
İşte Kuzey Bey'in ennnn tazesinden fotoları =)

İlk karşılaşma =)

yakışıklı kuzey beyimize bakın

maşallah canan ece bebeğimize büyümüş bayağı

Pervinin Ece bebişi - umarım kızmaz bana sormadan resmi koydum diye

BAKU SAATI ILE SAAT 10:55 DE KRALICEMIZ DUNYAMIZA MERHABA DEDI,ANNESININ VE 4 KILO HAYATA GOZLERINI ACAN ECEMIZIN SAGLIK DURUMLARI GAYET IYI

dedektif canan ece bebkte çok tatlı yavf bu konu hala karışık ama sanırım bu ece bebk kaydirigubbakcemile2

maşallah bebişe
merhaba kızlar ben şu an evde bebeğimleyim harika bir duygu çok çirkin bi kızım oldu.... daha sonra albüme eklerim foto ama şu sıralar bi yoğunluk bizde tekrar girip doğum hikayemi ve fotoları paylaşıcam

en kısa zamanda isteriz foto + hikaye çirkin kızınada maşallah

gitmeyin sıkılırmıyız hiç zemuszemus

ilk önce geçmiş kandilinizi kutlarım kızlar gün içindeki yoğunlugumdan girme fırsatım omadı şu andada uyku tutmadı.... bu mübarek gecede herkesin tüm dileklerini kabul eder inşallah rabbim..fotolara baktımda yeni anneleri kutluyorum yüzlerindeki mutluluk daim olur inşallah... FASÜLYEKO,GPYRSESRA,ESRAKO AFTABRU,BAYBEMOM,VEEE EVRıŞ TEKRARDAN SıZLERı ÇOK KUTLUYORUM maşallah maşallah herbirinesağlıkla büyüsünler ....bende 5 saat sonra kucagıma alıcam inşallah oğlumu hepinizi şimdiden çok öpüyorum dualarınız benimle olsun....

günaydıın. kimsecikler yok topikde..:)sabah yürüyüümü yaptım duşumu aldım oturdum pc başına ..
az kaldı hepimizin anne olmasına inşallah.

angeleyes Betüüüüüül sagsalim kavuşursun inş. bebeişine. hayırlı haberlerini bekliyoruz en kısa zamanda.

günaydın kızlar seerni ve comelyde bebişlerini dünyaya getirmişler hayırlı olsun
bugünde hayırlısıyla angeleyste bebişini kucağına alacak dualarımız onunla
ayyy kuzey bebişide gördüm maşallah aynı annesi
bize sıra ne zaman gelecek pinkyim ben artık çok sabırsızlanıyorum

hmm sabırsızlanma dilekcim. herşey vakti zamanı var.:)ben şahsen anın tadını çıkarıyorum.şuan bebeğim içimde onun kıpırtılarını hissetmek poposunu dayadıgını hissetmekde muthiş haz veriyor bana. hakkımızda hayırlısı bakalım ne zmana kavuşuruz..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…