2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tuh bak ben uyuyup uyanana kadar kacirdim, gordun mu, aktif katilamadim geyige:)))

Buarada pembisim yuregine, diline, eline saglik, bu guzel dua icin..Amin..

burkoooooooooom ya tüylerim diken diken oldu ahhh.Rabbim hepimize bu duyguyu yaşamayı nasip eylesin inşallah:)

canım arkadaşlarım öncelikle doğum yapan arkadaşların gözü aydın geçmiş olsun sonrada hepinizin kandili mibarek olsun birbirimiz içinde dua edelim dualrımız kabul olur inş...
neyse ben bugün dr ye gittim 3160 gr olmuş oğlum cuma tekrar gideceğim eş yaşlanmaya başlamış bu doğuma işaretmiş dr em öle söledi 11 kada beklicekler doğmazsa sezeryan artık heran sancıların olur doğumu bekle dedi....

Berat Gecesi Duası
</B>
Berat Gecesi Duası
"Bismillâhirrahmanirrahim. Eûzu bi-afvike min ikâbike ve eûzu bi-ridâke min sahatike ve eûzu bike minke celle vechuke lâ-uhsî senâen aleyke ente kemâ esneyte alâ nefsike."
Anlamı:
"Ya Rabbi, cezandan affına sığınırım, gazabından rızana sığınırım, senden sana sığınırım, Zatın yücedir, seni övmek için kelime bulamıyorum, Sen kendini övdüğün gibisin."​

O anı yaşattın sanki bize..

Amiiin canım. Ağzına sağlık

Doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete&#8217;l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur. Bunlardan sonra da şu âyet okunur:

"İnne rabbekümüllahüllezı halekas semavati vel erda fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasısev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemın"

evet sıkıntıdsan bende onu dıyorum konuscak sey bulamadık.ama zaten sölemıstım ama senın yazdıklarınada katılıyorum.be bebek ece degıl bence.evet bırılerı aydınlatana kadar muallak sürecek
aminn yüregine saglık.tüm kelımesıne her harfıneee bende aminn diyorum.dualarında benıde unutma,benım dualarımdada sizler varsınız kuzularrr

senağlama senağlama senağlama ama ama amaaa sen bizi nıye aglatıyon şimdi yaaa

Allah ım anne kokusuna hasret kalmasın hiç bi bebk inşallah.bütün yavrular sımsıcak anne koynunda mis gibi anne kokusuyla büyüsünler inşalalh

Allaaaaaaaam jenny haklı çıkıyo galiba.. Facebookta Ece bebeğin bir sürü resmi var, bir tanesi de "azerbaycan battanıyelerıne sarılmıs kızımın dunyaya ılk bakıslar" adlı diğerine benzer bi fotoğraf...

Ece Bebek grubunu Pervin'in kocası kurmuş. Ben de gruba üyeyim. Aynı bebek, aynı bere ile Pervin'in fotoğrafı var. O Ece =)

Pinkym, güzel dileklerin ve duaların için teşekkür ederiz kuzu... Sesin ne kadar güzelmiş kız senin =) Yerim seni!! Çıtır şey kaydirigubbakcemile2

Çok güzel ve yorucu bir gündü benim için. BURKOM güzelce anlatmış.. Kendi adıma eklemek istediğim; Kuzey'i (bir camekandan) giydirilirken izleme fırsatımız oldu, bu sırada -nasıl dolmuşsam- bir ağlamak bende, ama nasıl senağlama Çok duygulandım, çok heyecanlandım, çok güzeldi. ıyi ki bunu yaşama şansımız oldu. Ne tuhaf, buraya üye olmasak bunların hiçbiri yaşanmayacaktı... Hepinizi çok seviyorum :1hug:

hayırlısı olsun eftelyam..sağ salim alalım da kucağımıza ne şekil olursa olsun..duaların için allah razı olsun..

katılıyorum..yüzyüze kimseyle görüşme fırsatım olamadı ama her zaman kalbimdesiniz..her fotoda gözlerim doluyo resmen..bunları yaşama fırsatı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum..ben de çok seviyorum hepinizi..

ayy ayyy ben aşagıda kimi görüyorum evrimim gelmiş. ohh duygu dolu annemiz gelmiş. hoşgeldin canıııııııııım
nasılsın.yakışıklı oglun nasıııııııl
öp onu bizim için

A-a? Gerçekten de!!

tazefasulye, evriş+, hiroshima, jenny_sh+, mercimekim+, pinky_42+, tuana3434+

Ben de rahatsız etmemek için aramayayım diyordum. Anlatsana Evrişim, nasıl oldu kuzu? Her geçen sn daha da güzelleşiyor mu? Sen nasıl oldun? Yürüttüler mi seni? Ağrın - sızın var mı?

tazem burcum o senin güzelliğin. :) siz ordayken her dakikanızı hayal ettim. şimdi şunları yapıyolardır gibi gibi.. içim gitti resmne siz çok şanslısınız ya.. Allah muhabbetinizi bozmasın

aha şimdide ebruşka geldiiiiiiii kuzum nasılsın. prenses kızn nasıl ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…