2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hahahah ay gözümden yaş geldi ya - ne resimmiş bea - bak şimdi facebooka yazın ece bebek diye ilk sırada çıkıyo Pervinlerin grubu - bu resim de ordan - daha önce başka bir kartpostal bebek vardı - yani yeğinini koyacak hali yok pervinin - ya da ne bilim yaf :uhm:

Daha kim doğum yapıp resim koymadı söyleyin hemen buluverim size resimleri - tartışırız mucizemi de yollarız hastaneye sositososito

neyse mübarek kandil gecesine gireceğiz, geyiğin dibine vurmamakta fayda var... :) benden bugünlük bu kadar... tekrar iyi haberlerle görüşmek üzere :)

benm uykum geldi azcık uyuyayımda geceyi uyanık geçireyim malum bir yıllık ömrümüz için bolbol dua etmemiz gerek.:)evimizie alemize katıalacak olan evladımıza onun ömrüne evimziin bereketine huzur mutluluguna saglık sıhhatimize. rızkımıza vs vs vs.. bissrüürü konu var. sizde aklınızdan geçenleri yazın öyle dua edin tavsiyemdir. hem herkese dua edebiliyorsunuz hemde herşeyi unutmamış oluyorsunuz.

aaaaaaaaaaaaa gittim geldim hala doğrusunu bulamadınız mı...Günün şaibesi... Pervin gel artık aydınlat şu konuyu...

ay kızlar biraz daha kasın şu muhabbeti, nolur :) bebek ece mi değil mi tartışması büyüsün :) kasıla kasıla doğum başlar belki hehehe... ne çok isterdim :)

olmaz olmaz hemen doğmasın..hem çingenem ne dedi, kıymetini bilin bu günlerin, çildircem bebiş susmuyo..şakaleyn ne dedi, depresyondayım oğlum durmuyor...yaaaaaa

bence hala şaibeli kaydirigubbakcemile3 bu resım sakın pervinin küçüklük fotosu falan olmasın kaydirigubbakcemile3
neden dıe bı sorun,neden bılıyomusunuz,çünkü facebook takı bu grup sankı türkiyekı arkadasları tarafından yapılmıs gıbı,ayrıca bebegın şapkası ve üstünedekı battanıye tam bır kışlık battanıye.yazın o sıcakta bence okadar sarmazlar cocugu şapkasıda kıslık havlu şapka resmen.anammm Pervinn gel kurtar bu durumdan bizi

yalnız konusacak pek konu kalmadı galıba,bı resme takıldık kaldık nezamndır :roflol: :roflol: :roflol:

bence hala şaibeli kaydirigubbakcemile3 bu resım sakın pervinin küçüklük fotosu falan olmasın kaydirigubbakcemile3
neden dıe bı sorun,neden bılıyomusunuz,çünkü facebook takı bu grup sankı türkiyekı arkadasları tarafından yapılmıs gıbı,ayrıca bebegın şapkası ve üstünedekı battanıye tam bır kışlık battanıye.yazın o sıcakta bence okadar sarmazlar cocugu şapkasıda kıslık havlu şapka resmen.anammm Pervinn gel kurtar bu durumdan bizi

yalnız konusacak pek konu kalmadı galıba,bı resme takıldık kaldık nezamndır :roflol: :roflol: :roflol:

Hehe ben de sana katılıyorum ama olabilir de yaneee..Şimdiki bebeklerin maşallah, gözler faltaşı gibi,cin gibiler, hiçyeni doğmuş gibi olmuyolar...Ece bebekse çok güzel bebekmiş,yabancıların bebeklerine benziyo..Baküde doğdu ya ondan mı acaba:)))

Hadi tartismaya bende katilayim, Ece degil oo, kesin eminim;
1. Eger Pervini taniyorsam asla bebege oyle kiyafetler giydirmez, kokos kokos cicli bicili seylr giyidriri, kurdelalar, bandanalar falan..
2. Bence o pervinin kucukluk resmi, previn terazi burcuydu sanirim, yani ekim dogumlu, battaniye giydirilmis ve baslik eski donemlerden kalma, yani 20-25 sene oncesinin, ee ekimdede batttaniye normal yani..
3. Hic yeni dogmus bebike benzemiyor..

Ya resmen polisiye olduk hee, sikintidan:)))

arayan soran kızım eceye yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.Allah her isteyene nasip etsin inş anneliği
berat kandiliniz mübarek olsun
yarın doğum hikayemi yazacağım söz
babacı olcak benim kızımda
esrako ece,kuzey bebek,ceren bebek, yahya bebek dünyaya hoşgeldiniz
hepiniz melek gibisiniz
şimdilik byes

canım arkadaşlarım. hepinizin kandilini en içten dualarımla kutluyorum.
rabbim önumuzdeki bir yılın olaylarının yazılacagı bu gece
tüm dularınızı kabul eylesin
hepinize ailenizle ve evlatlarınızla saglık sıhhat afiye versin
evinize huzur bereket versin.
hepimizin rızkını bol eylesin.
eşlerimizi anne babalarımızı ve aile buyuklerimizi başımızdan eksik etmesin.
tüm sevdiklerimizi görünmez kazalrdan trafik kazalarından belallrdan müsibetlerden afetlerden zelzelelerden kem gözlerden kötü kalplerden nazarlardan korusun
.borçlularımız ödeme kolaylığı versin.
hastalarımıza şifa versin.
iş isteyenlere hayırlı bol kazanaçlı bereketli işler versin.
evlat isteyen bir çok arkadaşımıza hayırlısıyla en kısa zamanda saglıklı evlatlar nasip eylesin.hayatta eşi ve tarifi olmayan annelik duygusunu tatmak isteyen arkadaşlarımıza bu duyguyu yaşamayı nasip etsin.
evlatlarımıza hayırlı uzun ömürler versin.
yavrusuna kavuşmamış olan anne adaylarımızıda sagsalim vaktinde yavrularına kavuştursun inşallah.:)bol bol sütümüz olsun
hepimiz insanızı geçmiş gunah ve hatalarımızı affeylesin.bizi sonsuz alemde cennetine nasip eylesin.

hepiniz ayrı ayrı dua listemdesiniz dualrıma dahil olacaksınız.
hayırlı kandiller.:Saruboceq:

ay pasamiz gelmis dunyaya, keske yaninda olabilseydim evrimin, burcular cok sansli:))allah anali babali buyutsun, insallah foto gelir biran once..ee aglamasi normal diyorum anasi gibi tuttugunu koparan olucak bu velet, memeyi bulana kadar aglar o:)))

Bugün adaşçığım ile büyük bir mucizeye tanıklık ettik. Etkisinden uzun süre kurtulamayacağım sanırım.

İşin teknik kısımlarını Evriş gelince anlatır. Ben mucize kısmını anlatayım:
Kuzey bey takdir edersiniz ki odaya annesinden önce geldi. Hoş, kendisinden önce odaya, hatta katın tümüne viyaklaması geldi yakaydirigubbakcemile3

Kuzey geldiğinde müthiş huzursuzdu. Sürekli mızıldanıyor, birisi kendisiyle konuştuğunda ağlıyor, ona dokunan olursa yaygarayı basıyordu kuzumopuyorumnanaktanGeldiği ortamdan hiç memnun kalmadığı her halinden belliydi. Dakikalarca o huzursuz ve buruşuk surat düzelmedi.

Derken Evrim'i getirdiler odaya. Yatağına yatırdılar. Yavrusunu verdiler kucağına - ki o ana kadar Kuzey'in huzursuzluğu devam etmekteydi- Minik kuzu annesinin sıcacık koynuna bırakıldı....o anda da yüzüne resmen büyüüüük bir huzur indiopuyorumnanaktanSustu. Sakinleşti. O bumburuşuk suratı yumuşacık bir görüntüye bürünüverdi. Açmakta çok zorlandığı gözlerini en sonunda açtı ve sükunet içinde annesini izlemeye koyuldusenağlamaDerken hemşire geldi ve emişme faslı başladı.

Allah hepimize öyle bir emzirme tecrübesi göstersin inşallah:Saruboceq:Nasıl rahat, nasıl zevkle, nasıl cukur cukur emiyordu o kuzucuk. Sanki aylardır emiyormuş da gayet alışıkmış gibiydi...

Anne ve evladın birbirlerini nasıl tamamladıklarına şahitlik ettik biz bugün. Çok şükür oradaydık

Hadi tartismaya bende katilayim, Ece degil oo, kesin eminim;
1. Eger Pervini taniyorsam asla bebege oyle kiyafetler giydirmez, kokos kokos cicli bicili seylr giyidriri, kurdelalar, bandanalar falan..
2. Bence o pervinin kucukluk resmi, previn terazi burcuydu sanirim, yani ekim dogumlu, battaniye giydirilmis ve baslik eski donemlerden kalma, yani 20-25 sene oncesinin, ee ekimdede batttaniye normal yani..
3. Hic yeni dogmus bebike benzemiyor..

Ya resmen polisiye olduk hee, sikintidan:)))
tazem burcum eger evet evet o dediğine göre. eee pervinde evrime mms göndercekdi. eee tazem burcum bugun evrimin yanındaydı tlfdan resmini görmüştüt.. sonuç budur. son nokta artık konu tartışmayakapanmıştır. başka bir geyik bulun kendinizeeeeeeeeeeeeelaelaelaelaelae

Ah be Burcum aglattin beni:KK43:( daha oncede dedidim gibi yaninizda olabilmeyi o kadar cok isterdim ki..Insallah hepimiz sirasiyla yasiycaz bu guzel duyguyu, minik bi bebek de olsa, almaz mi annesinin kokusunu.., yerim ben onu yerim...allah onlari hic ayirmasin, hic bi anneyi evladindan ayirmasin...

X