2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

slm kızlar hepinize bende kasım annesi olacağım inş.
bakıyorum doğumlar başlamış
allahım hepinize kolay bir doğum ve sağlıklı bir bebiş nasip etsin:Saruboceq:

Evrişin Kuzeyi annesine benziyorrr eveeet. Anneme gösterdim resimleri. Yaa diyo bebekler nasıl kocaman tertemiz yüzleri var hemen de giydirmişler,inanamıyo yeni doğduklarına..

Esrako'nun da ultrason resmiyle aynı tontoş maşallah..

slm kızlar hepinize bende kasım annesi olacağım inş.
bakıyorum doğumlar başlamış
allahım hepinize kolay bir doğum ve sağlıklı bir bebiş nasip etsin:Saruboceq:

amin canım sağolasın darısı başınıza...

Canan sazan gibi atlattıysan bizi :) Ya aslında hakikatten Bakü soğuk mu ki, battaniye var üstünde, şapka da mavi :) Yani olabilir tabi koşullara göre ama ah Canan ah :)) bu da Helinin bebeğini Neva zannetmek gibi bişey olmasın :)

Yok Jenny anacım bu yeni bebek resmi değil. Kekleme bizi..Duygularımızla oynama :uhm:

Tabi canım kışlık battaniyeye mi saracaklar, hem Pervin mavi kukuleta takmaz bebişinin başına..hem kocaman bebek bu gözleri faltaşı gibi açık...

kızz jennny nerden buldun bunu ama bence değil gibi geldi. yahu bu bebek maşallah gözerli açık. buykde ama gerçi ece de 4 kg dogmuştu. ayhhh nerden buldun kızzzzzzzzzz

bizim de karnımızda onlardan var Ayçaa....kocaman bebikler....yerim ben onları..

Var demi...Ahh sorma bi biz kaldık haaaa..Zaten üzülüyorum orda canı sıkılıyo diye..Çıksalar artık demi.. Topik ikiye bölündü.."Hala hamileler" ve "yeni anneler" diye.. Kendimi garip hissediyorum..

Yok Jenny anacım bu yeni bebek resmi değil. Kekleme bizi..Duygularımızla oynama :uhm:

kızlar kalbimi kırıyosunuz - pervinin eşi grup açmıştı facebookta bebek için - eskiden orada başka bir tane bebek resmi vardı - şuan değişmiş bunu koymuşlar altına da o yazıyı yazmışlar - bende süşündüm ki ece bebeğin resmi - o yüzden emin değilim diye de yazdım
Amacım asla keklemek değil - özür dilerim

SON KARARIM: Evet Canan ın eklediği bebiş Pervin imizin Ece'si... kesin öyle...

nerden mi eminim :)
görsel hafızam iyidir demiştim...

pervinin albümünde annesinin pardesü ve örtüsü ile fotodaki renkler aynı... yani bebeği tutan pervinin annesi, dolayısıyla bebeğimiz de Ece bebek.. Haydi hayırlı uurlu olsun. Hiç şüphe kalmadı içimde...

iyi buldum ama ha :))

bencede canan sen kekliyon suan bizi.kuzum o ece bebekse bakü sıcak diodu pervın.anacım kıslık battanıyeye sarılmıs bu bbek.dogru söle nerden buldun nasıl emın oldun ece olduguna.anlat bakiimm yoksa yiycen tokatı :mymeka:

Jenny var ya bu Ece bebek değil, dua et o olsun, değilse de yandın sen ben sana söyleyeyim. Topikçe başına üşüşürüz haaa. Meraktan öldük söylemiyosun da nerden bulduğunu..

kızlar kalbimi kırıyosunuz - pervinin eşi grup açmıştı facebookta bebek için - eskiden orada başka bir tane bebek resmi vardı - şuan değişmiş bunu koymuşlar altına da o yazıyı yazmışlar - bende süşündüm ki ece bebeğin resmi - o yüzden emin değilim diye de yazdım
Amacım asla keklemek değil - özür dilerim

ee anlatmıssın zaten.demekkı bu bebek ece bebegımızzz.resmı ekledıgın için saol kuzu.valla kızdık sana am abıkere keklendık ya hepimiz öle sandık

bencede canan sen kekliyon suan bizi.kuzum o ece bebekse bakü sıcak diodu pervın.anacım kıslık battanıyeye sarılmıs bu bbek.dogru söle nerden buldun nasıl emın oldun ece olduguna.anlat bakiimm yoksa yiycen tokatı :mymeka:

keklemi,yor, pardesünün deseni bile aynı.... Ecemiz o doğru foto koymuş Canan :)

X