2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yaaa, evrim ne mesaj atmış çok merak ettim ?? Tabe yanında olunca mesaj gelmedi :) :)

yaw su mesaji buayada yazin bari, merak ettik...:ecrin_bebek:

hoşgeldin evlat,seninde yüreğine yaşam sevdası düştü demek, demek bundan sonra seninle biz nefes almayı birlikde seveceğiz..hışgeldin evladım,kuzey'im yaşama sevincim.evrim ve özgür içerin ogulları mehmet kuzey bugun dunyaya gelmiştir.tüm sevdiklerimizle bu sonsuz mutlulugumuzu paylaşıyoruz...

selam herkese...
ben 31. haftamda doğum yapmıştım... kırkımız çıkıyo iki gün sonra Allahın izniyle...
bebişlerine kavuşanların gözü aydın.. bekleyenlere allah sabır versin, sağlıkla kavuşmayı nasip etsin..

kızlar suni sancı çok korkulacak bişey değil... sezeryandan iyidir... eğer normal yapma imkanınız varsa sonuna kadar zorlayın şansnızı... benim ilk bebeğimde suni sancı verilmişti.. ama oğlum kilolu olunca zaten normal doğum şansı yoktu ben denemek istemiştim... olmadı sezeryan oldum...öyle olunca ikinci de sezeryan oldu...

bence normal doğum için bütün şartları zorlayın... bebek tehlikeye girmediği sürece normal doğum en iyisi..

ohh sen buyuttun bebegını desene.maşşalah kuzuna.vakıt bulkunca daha ayrıntılı anlat barı nası oldu sancını geldı suyunmu geldı baya erken dogurmussun çünkü

sunı sancı meselesıne gelınce,valla eger hıc sancım yoksa bosu bosuna sunı sancıyı cekmek istemem.cevremde cok örneklerı var sıfır sancısız sunı sancı verılınce ya cok zor oldu dogumları yada sezeryane döndüler.ben sınırları zorluyorum ama bekleme konusunda.42 haftayada girsin istemıyorum çünkü bende bebekte iyice stres oluruz sanırım.artık hayırlsı neyse o olsun benım için dularım bu yönde:Saruboceq:

hoşgeldin evlat,seninde yüreğine yaşam sevdası düştü demek, demek bundan sonra seninle biz nefes almayı birlikde seveceğiz..hışgeldin evladım,kuzey'im yaşama sevincim.evrim ve özgür içerin ogulları mehmet kuzey bugun dunyaya gelmiştir.tüm sevdiklerimizle bu sonsuz mutlulugumuzu paylaşıyoruz...

Ama ama bu mesaj aglanmiycak gibi degil ki:gitme::gitme: off allahim bekleyen tum annelere goster bu mutlu haberleri vermeyi..:Saruboceq:

Esrakonun Ece si de
Fasulyeko nun Ece si de .çok datlular maşallah...

Gypsym bittim o ilk fotoğrafa... Süpersiniz, Yahya ya da maşallah... teni bembeyaz :KK66:

vee Kuzey'e de koca bi,r maşallah... Ne güzel çekmişsin tazecim fotoları, eline sağlık... Evriş de anne oldu bitti hamilelik...

comely senin de yavrun hayırlı olsun...

vay bee topik her geçen gün ilginçleşiyor, duygusal bir hal alıyor...

açıkçası doğum sonrası yazılanlarla ilgili yorum veya alıntı yapamıyorum kızlar.. çünkü benim odak noktam hala doğum, kısmetse doğum sonrası biz de anne olunca, anne olan arkideşlerle paylaşımda bulunabiliriz.. Şimdi bir paylaşımda bulunamıyorum... :)

Pervin'den de açıkçası ayrıntılı bir haber gelmedi sanırım. Ama iyi oldukları haberini almıştık... O da yazar yakında bence...

Alooooo uyuyonuz mu hihoyyyt ben bir tane resim buldum Pervinin bebişinin ama burda yayınlamak doğrumudur haberi olmadan

mucize..bugün aklıma geldin bi ara..dedim bu kız doğurdumu yoksa..demek sen de hala hamilesin.:)

Pervinin Ece bebişi - umarım kızmaz bana sormadan resmi koydum diye

BAKU SAATI ILE SAAT 10:55 DE KRALICEMIZ DUNYAMIZA MERHABA DEDI,ANNESININ VE 4 KILO HAYATA GOZLERINI ACAN ECEMIZIN SAGLIK DURUMLARI GAYET IYI

Alooooo uyuyonuz mu hihoyyyt ben bir tane resim buldum Pervinin bebişinin ama burda yayınlamak doğrumudur haberi olmadan
canım nerden bulkdun ekle tabı çünkü enson pervın mms le resım yollamaya calısıyomustu die hatırlıyorum sankıımmm
Pervinin Ece bebişi - umarım kızmaz bana sormadan resmi koydum diye

BAKU SAATI ILE SAAT 10:55 DE KRALICEMIZ DUNYAMIZA MERHABA DEDI,ANNESININ VE 4 KILO HAYATA GOZLERINI ACAN ECEMIZIN SAGLIK DURUMLARI GAYET IYI

amanııınn yerım ben onuu,ne tatlı şuna bak ya,hiç yenı dogmus bebek gıbı degıl maşşşlaah.pek bı cabuk alısmıs dünyamıza.kocaman bı maşşallahh Ece mize

Çok şeker dimi - hiç yeni doğan bebişe benzemiyo ( hehe o değilse çok gülerim)
Maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:

gerçekten sanki yeni doğmuş gibi değil..maşallah maşallah allah nazarlardan saklasın..canan kesin bu bebek ece dimi..sazan gibi atlamış olmayalım..

X