2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

SON KARARIM: Evet Canan ın eklediği bebiş Pervin imizin Ece'si... kesin öyle...

nerden mi eminim :)
görsel hafızam iyidir demiştim...

pervinin albümünde annesinin pardesü ve örtüsü ile fotodaki renkler aynı... yani bebeği tutan pervinin annesi, dolayısıyla bebeğimiz de Ece bebek.. Haydi hayırlı uurlu olsun. Hiç şüphe kalmadı içimde...

iyi buldum ama ha :))
anaaam sizden korkulur hee nerelerden neleri ayıklamışsınız yaff eminmisiniz kızlarrrrrr

canan yavrıım sende iletişim için tlf numeronu bana yollasan bende sana yollasam. malum sen dogurunca kim haber verecek

anaaam sizden korkulur hee nerelerden neleri ayıklamışsınız yaff eminmisiniz kızlarrrrrr

eminim, pervin arkadaşınsa, bak albümüne, ailesi baküye geldiğinde toplu çekilen son foto var... işte orada bebeği tutan kişi yani pervinin annesi... pardesü ve örtüsü aynı bebekli foto da da var... ben %100 eminim...

eminim, pervin arkadaşınsa, bak albümüne, ailesi baküye geldiğinde toplu çekilen son foto var... işte orada bebeği tutan kişi yani pervinin annesi... pardesü ve örtüsü aynı bebekli foto da da var... ben %100 eminim...
haha vay be göze bak !!!!!

şimdi bende karşılaştırdım bayanın üstündeki pardesü aynı bebeği tutan kişinin üstünde var ( mor bişey )

Son düzenleme:
şimdi benm hipoteslerime göre bu bebek ecedeğil.
sebeplerim şunlar

pervinin eklediği cicilerde hastane çıkışı mavi değil hele mavi şapka hiç yok. bu bir
ikincisi niye bu sıcakda peluş battaniyeye sarsınlar
üçüncüsüde ayhh nebiliyim emin olamadım işteeeeeeeeee

SON KARARIM: Evet Canan ın eklediği bebiş Pervin imizin Ece'si... kesin öyle...

nerden mi eminim :)
görsel hafızam iyidir demiştim...

pervinin albümünde annesinin pardesü ve örtüsü ile fotodaki renkler aynı... yani bebeği tutan pervinin annesi, dolayısıyla bebeğimiz de Ece bebek.. Haydi hayırlı uurlu olsun. Hiç şüphe kalmadı içimde...

iyi buldum ama ha :))

ben de teminden beri ciciler topiğine bakınıyorum..acaba battaniyeyi ve şapkayı ekledimi diye..pravo sana..

canan yavrıım sende iletişim için tlf numeronu bana yollasan bende sana yollasam. malum sen dogurunca kim haber verecek

geçen de yazdım ama sen bana yollamadın telini..benim de bebikimi haber verrrrr..senin telde mms olayı var diiimi.?? fotosunu gönderirim

şimdi benm hipoteslerime göre bu bebek ecedeğil.
sebeplerim şunlar

pervinin eklediği cicilerde hastane çıkışı mavi değil hele mavi şapka hiç yok. bu bir
ikincisi niye bu sıcakda peluş battaniyeye sarsınlar
üçüncüsüde ayhh nebiliyim emin olamadım işteeeeeeeeee

pinkim çullanırız üstüne haa... aç bak pervinin albüme, eğer bu ece bebek değilse pervinin annesi başka bir bebeği kucağına aldı ve onun fotosunu koydular anlamına gelir ki, olmaz niye öyle birşey yapsınlar... demek o anda ortam koşullar battaniye gerektirdi, mavi de olur, yıkmıştır tabuları baby'm :)

bak canan furur ha, dikkatli ol pinkim :) o ece ece ecee, çok eminim.... zemuszemus

geçen de yazdım ama sen bana yollamadın telini..benim de bebikimi haber verrrrr..senin telde mms olayı var diiimi.?? fotosunu gönderirim

yok benim mms açık değil - yani açık olsa da hiç bugüne kadar foto almadım göndermedim de - ama çözüm buluruz merak etme sen :KK70:

ay kızlar biraz daha kasın şu muhabbeti, nolur :) bebek ece mi değil mi tartışması büyüsün :) kasıla kasıla doğum başlar belki hehehe... ne çok isterdim :)

pinkim çullanırız üstüne haa... aç bak pervinin albüme, eğer bu ece bebek değilse pervinin annesi başka bir bebeği kucağına aldı ve onun fotosunu koydular anlamına gelir ki, olmaz niye öyle birşey yapsınlar... demek o anda ortam koşullar battaniye gerektirdi, mavi de olur, yıkmıştır tabuları baby'm :)

bak canan furur ha, dikkatli ol pinkim :) o ece ece ecee, çok eminim.... zemuszemus
:dilcikar: ayhh bende gördüm annesinin pardesu rengini ama ne biliyim ya

X