2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

olabilerr..

:sinifsinif:ben lohusa serbetimi ancak mevlutte vericm, burda yok ondan:gitme:

valla ben de o kadar zor buldum ki..tüm aktarları dolaştım..kimisi o ne diye bön bön bakıyo..kimisi taze bitti abla kalmadı diyo..kimisi havalar sıcak dayanmıyor diye getirtmiyoruz diyo..en sonuncuda buldum nihayet..:) buluncaya kadar da bittim ama...

Bugun sarjım bıtene kadar Nazan ıle.. sonra Esrakom ile.. daha sonra Gypsesram ıle.. sonra da Dıdom ıle konustum.. aradılar sagolsunlar.. Nazan ın heyecanı ayrı bı guzeldı.. Esrakomun sesı bıcır bıcır gelıyordu.. Esramın agrıları vardı.. ama sesı nası anne anne gelıyordu,kıyamam ona :)) hele hele Dıdomm.. tam anne olmuşş.. tam anne.. nası anlatıyor Neva yı.. dıyor kı; hamılelık hıc bır seymış, hersey bundan sonra basladı..

Kısacası Ayçammmmmmmmm.. goruyorsun degıl mı?? nereden nereyeeee...

Hem de öyle net ki...Ve müthiş heyecan verici..

Dün gece hıc dogru dürüst uyuyamadım.. resmen perısanım su an.. yarın da yogun bır gun.. kuafor.. olaylarını halledecegım.. bu gece uykumu almam sart.. yoksa yıgılıp kalacagım.. yarın gorusuz ınsallah..

Dün gece hıc dogru dürüst uyuyamadım.. resmen perısanım su an.. yarın da yogun bır gun.. kuafor.. olaylarını halledecegım.. bu gece uykumu almam sart.. yoksa yıgılıp kalacagım.. yarın gorusuz ınsallah..

hadi yat dinlen o zaman, muck, kuafor susunu yiyim buarad, o eksik kalmasinzemuszemus

Nurdancım... Canım o en çok 1 ay, hem de o kadar sık giremeyeceğimiz süre 1 ay ! Sonra gene sık sık girer, yazışırız.

Kızlar ben bugün pelte gibiydim. Bütün gün yattım. Soğuk soğuk terledim. Biraz uyumuşum da kendime geldim. Artık çok zor geliyor açıkçası.. Yani Doruk'un gücüne gitmesin ama, artık karnımda değil, kollarımda taşımak istiyorum. ınşallah doktor tarihimizi çok ilerilere atmaz. Yarın 3'te randevumuz var, kesin tarihimiz belli olacak.

Evrim, müsait olursan yarın sana uğramak isterim bir ara. Muhtemelen akşam olur. Bir 5 dk görsem yeter ?

Nurdancım... Canım o en çok 1 ay, hem de o kadar sık giremeyeceğimiz süre 1 ay ! Sonra gene sık sık girer, yazışırız.

Kızlar ben bugün pelte gibiydim. Bütün gün yattım. Soğuk soğuk terledim. Biraz uyumuşum da kendime geldim. Artık çok zor geliyor açıkçası.. Yani Doruk'un gücüne gitmesin ama, artık karnımda değil, kollarımda taşımak istiyorum. İnşallah doktor tarihimizi çok ilerilere atmaz. Yarın 3'te randevumuz var, kesin tarihimiz belli olacak.

Evrim, müsait olursan yarın sana uğramak isterim bir ara. Muhtemelen akşam olur. Bir 5 dk görsem yeter ?

Bnede ayi seyi diyorum, teonun gucune gitmesin aynen ama yeter diyorum, dayanamiyorum artik:KK43: gelsin disari sagsaglim..

sevgili arkadaslarım

hehe duygusal bir konusma diye baslalayım dedim ama içimden muzurca komikce abuk sabuk seyler yazmak geçti biranda çok duyşgusallık patlatmayayım simdi B))

nasıl duygular içinde oldugumu tahmin edersiniz az çok karma karısık hala inanamıyorum yarın bir bebegim olacagına deneyimli anne olsanda her bir çocuk ayrı hisler demekmis bunu anladım
hele araya yıllar girince tekrar yeniden sil bastan sanki ilkekez anne olacagım gibi hissediyorum

sizleri çok ama çok sevdimm benim doguumdan sonra biryere gitmeye niyetim hiç yok insallah bebeklerimizi daha sonra çocuklarımızıda birlikte buyuteceğiz
ben sevdigim insanlardankolay kolay kopamam emin olun yolum dustugunde balıkesir duzce izmir alanya antalya hangi arkadaslarım varsa onları ziyaret dahi ederim, yuz yuze tanısıp gorusmeyi isterim her sehirnden belkide arkadasım olur
buraya girip listeye adımı yazarmısınız beni diyen tiplemelerden asla olmadım paylasım olacaksa tam olamalı simdiye kadar hep oyle olud insallah bunaldn sonrada boyle devam edeceğim kızım musade etikce ama dogumdan sonrada emin olun aklım sizlerde olacak

bugun bir ara dusundum nazan ne yaptı yok esra nasıl evrime ne dedi dr yani nek adar çok kafamı mesgul ediyorum dedim yepyeni arkadaslarım için ne kadar çok onlarla ksevinip onlarla uzulmusum dedim yeriniz çok buyuk inanın buhamilelik benim içihn çok farklı çok daha guzel geçti mutluluk paylastıkca artarmıs derler ya aynen bunu derinden hissettim aranızda, insallah çocuklarımızın 5-10 . yasgunlerindede bu gunleri anacagız . tum paylasımlarınız için guzel dilekleriniziçin sonsuz tesekkurler
hakkınızı helal edin. didenin dedigi gibi daha buyuk mutlu gunler yıllar baslayacak ama yinede bitisler nurdan gibi benide fazlasıyla huzunlendiriyor
çok duygusal biri degilimdir ama su anda bunları yazarken bile gozyaslarıma hakim olamiyorum neyse nerden çıktı bu huzun :))
daha buralardayım yatmaya niyetim yok uyuyamayaacagımı iyi biliyorum su yazıyı yazayım sonra muhabete devam

ya canım herşeye kendim koşuşturmaktan yoruldum - bu saatten sonra aktar aktar gezip arayamam açıkçası - içimde kalmaz yaf ben heveslenmedim fazla
sizdağıtırken beni de içinizden geçiriverim :)))

sevgili arkadaslarım

hehe duygusal bir konusma diye baslalayım dedim ama içimden muzurca komikce abuk sabuk seyler yazmak geçti biranda çok duyşgusallık patlatmayayım simdi B))

nasıl duygular içinde oldugumu tahmin edersiniz az çok karma karısık hala inanamıyorum yarın bir bebegim olacagına deneyimli anne olsanda her bir çocuk ayrı hisler demekmis bunu anladım
hele araya yıllar girince tekrar yeniden sil bastan sanki ilkekez anne olacagım gibi hissediyorum

sizleri çok ama çok sevdimm benim doguumdan sonra biryere gitmeye niyetim hiç yok insallah bebeklerimizi daha sonra çocuklarımızıda birlikte buyuteceğiz
ben sevdigim insanlardankolay kolay kopamam emin olun yolum dustugunde balıkesir duzce izmir alanya antalya hangi arkadaslarım varsa onları ziyaret dahi ederim, yuz yuze tanısıp gorusmeyi isterim her sehirnden belkide arkadasım olur
buraya girip listeye adımı yazarmısınız beni diyen tiplemelerden asla olmadım paylasım olacaksa tam olamalı simdiye kadar hep oyle olud insallah bunaldn sonrada boyle devam edeceğim kızım musade etikce ama dogumdan sonrada emin olun aklım sizlerde olacak

bugun bir ara dusundum nazan ne yaptı yok esra nasıl evrime ne dedi dr yani nek adar çok kafamı mesgul ediyorum dedim yepyeni arkadaslarım için ne kadar çok onlarla ksevinip onlarla uzulmusum dedim yeriniz çok buyuk inanın buhamilelik benim içihn çok farklı çok daha guzel geçti mutluluk paylastıkca artarmıs derler ya aynen bunu derinden hissettim aranızda, insallah çocuklarımızın 5-10 . yasgunlerindede bu gunleri anacagız . tum paylasımlarınız için guzel dilekleriniziçin sonsuz tesekkurler
hakkınızı helal edin. didenin dedigi gibi daha buyuk mutlu gunler yıllar baslayacak ama yinede bitisler nurdan gibi benide fazlasıyla huzunlendiriyor
çok duygusal biri degilimdir ama su anda bunları yazarken bile gozyaslarıma hakim olamiyorum neyse nerden çıktı bu huzun :))
daha buralardayım yatmaya niyetim yok uyuyamayaacagımı iyi biliyorum su yazıyı yazayım sonra muhabete devam

Canım Esram ne güzel dile getirmişsin - iyiki hüzünlü değilmiş ağlattın beni pis :gitme:
Kelime kelimesine katılıyorum tüm yazdıklarına - arkadaşlığımızı hep devam ettirelim
Kalbim seninle yarın canım - al ecemizi kucağına kokla bizim için de

Ah Esrako, çok güzel yazmışsın, son söz senin olsun, bunun üzerine ne söylenebilir ki..

Ben de müsade isteyeyim.. Yarın güzel bebiş haberleri almak için sabırsızlanıyorum... Hepinizi öpüyorum...

selam kızlar esram meltem dogurmuş allah analı babalı büyütsün dogum yapacak arkadaşlarada allah kolaylık versin diyorum ama allah öyle bir yardımcı oluyorki rüyada gibi herşey bir anda olup bitiyor anlamadan rüyada gibi hissetim ben kendimi uyanınca kuzum yanımdaydı her rüya bu kadar güzel olsa degilmi yavrularımızı alınca kucagımızı herşeyi unutucagız buna emin olun

ulen Esra ulen Esra..zaten içimde volkan vardı patlamaya hazır, çok doluydum..sen patlattın..acayip hüzünlüyüm bu ara..benden yana varsa hakkım helal olsun..yarın ece'mizi al da gel..

Esrako;

Sana tamamen katılıyorum. Burası benim için de asla "öylesine bir yer" olmadı hiç. "Aman ne olacak ki, sonuçta sanal" diye de değerlendirmedim. Zaten zaman içindeki paylaşımlarımız bunu ortaya koydu diye düşünüyorum. Tıpkı senin gibi, ben de ıstanbul'a ilk geldiğimde sizi görmek isteyeceğim mesela. Ece'nin yanaklarını sıkmadan ızmir'e dönmeyeceğim. Hem o zamana büyümüş olur, izin verirsin değil mi? :)))

Bugun sarjım bıtene kadar Nazan ıle.. sonra Esrakom ile.. daha sonra Gypsesram ıle.. sonra da Dıdom ıle konustum.. aradılar sagolsunlar.. Nazan ın heyecanı ayrı bı guzeldı.. Esrakomun sesı bıcır bıcır gelıyordu.. Esramın agrıları vardı.. ama sesı nası anne anne gelıyordu,kıyamam ona :)) hele hele Dıdomm.. tam anne olmuşş.. tam anne.. nası anlatıyor Neva yı.. dıyor kı; hamılelık hıc bır seymış, hersey bundan sonra basladı..

Kısacası Ayçammmmmmmmm.. goruyorsun degıl mı?? nereden nereyeeee...

Pardon ama, tarihimiz belli değil ya da daha doğurmadık diye mi bu ayrım ? :dilcikar:

Esrako canım hakkımız geçmişse helal olsun
gözlerim doldu benimde sağlıkla kavuş kuzuna
umarım çocuklarımızda bizim gibi güzel arkadaşlık kurarlar birbirleriyle... daha ne isteriz

Baby, Nazan Esrako yarın dualarımız sizinle
güzel haberler bekliyoruz resim göndermeyi unutmayın : )

ya geri okudumda içimden gelenleri bir anda yazıvermistim pek duygusal olmus neyse buara habire aglıyoruzs zaten bir kerede benim için aglayın nolceekk :))))))

X