2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

uyuyamıorumki saat yarımı gecti. ev ahalisi olarak ayaktayız. son rutusları yaptık. millet yatsın dusumu vs yapıcam simdi yapasım gelmio zaten tam gaz terlemeye devam.

ne heyecanli yaa haftaya bugunlerde bu hafta dogum yapanlar siteye girip haberler vericek, benimle ayni tarihte olanlar doguma giricez, sonra bizde diger hafta haberler vericez, bekleyenler doguma giricek, sonra ay biticek...hic agustos hamilesi kalmicak:KK43:(ikayemize agustos annneleri olarak devam edicez:)))huzunlu son, mutlu baslangic...dagilmayiz dimi kizlar, ayni heyecanla devam eder dimi bu sohbetler???bak huzunlendim simdi...
Her bitiş yeni bir başlangıçtır Nurdancım..
Sohbetlerimiz daha bi heyecanlı olacaktır hiç merak etme yerimseniben

babybim ya bian kendimi yerine koydum..ben bi gece once hastanede olucam annemle tibet eve donucek, yalniz kafayi yerim heralde, yada yanimda sabahlatirim onlari..

bu hafta seçilden de umutluyum ben..kızseçil sen hani hatıraynın bebkine gidecektinde resm çekcekdin. peeeehh sende dogurcan bu hafta kalır ..

güzelim hatıra müsait olunca arıycaktı beni.sanırım olamadı..ben de sıkboğaz etmek istemedim..en son sarılıktan dolayı bebiş hastanede yatıodu...

biseylerin bitisi hep uzer beni:KK43:(okullarin kapanmasi, tatilin bitmesi v.s.

geçen aynı şeyi ben de yazmıştım..herkes birbir doğurunca hem seviniyorum hem hüzünleniyorum..herkes bebeğiyle ilgilenmek zorunda kalıcak mecburen..çok sık ve rahat giremiycekler..

Pervin-Nazan-Esra......kızlar hepinizin güzel haberlerini bekliyorum..allah yardımcınız olsun..

Nazan..inşallah suni sancı işe yarar ve kolay bir doğum gerçekleştirirsin..bol şans güzelim..

Yarın doğum yapacak olan arkadaşlarım Pervin Esra Nazan kızlar size bol şanslar diliyorum stresten uzak sakin dakkalar Allah sizi yavrularınıza en güzel şekilde kavuştursun
Dualarımız kalplerimiz sizlerle :Saruboceq:

güzelim hatıra müsait olunca arıycaktı beni.sanırım olamadı..ben de sıkboğaz etmek istemedim..en son sarılıktan dolayı bebiş hastanede yatıodu...

geçen aynı şeyi ben de yazmıştım..herkes birbir doğurunca hem seviniyorum hem hüzünleniyorum..herkes bebeğiyle ilgilenmek zorunda kalıcak mecburen..çok sık ve rahat giremiycekler..

evet, belki bir süre sık sık giremeyiz. Atıyorum 1 ay.. Sonra ben buradayım kıslar, sizi bırakmaya niyetim yok =)) Şeniz

Kayınvalıdelerdeydık.. geldık eve lohusa serbetını yaptık şimdi Ozy ıle.. sogusun şişelere dizip onu da kaldıralım..

Yarın bu saatlerdeki halımı şahsen cok merak edıyorum.. bende Baby gıbı dolanırım herhalde :))

Hava korkunc sıcak.. resmen adamı yoruyor.. hem klıma hem vantılator.. anca oturma kıvamındayız su an.. cocuklar da eve gelınce ne yapacagız cok merak edıyorum..

Kayınvalıdelerdeydık.. geldık eve lohusa serbetını yaptık şimdi Ozy ıle.. sogusun şişelere dizip onu da kaldıralım..

Yarın bu saatlerdeki halımı şahsen cok merak edıyorum.. bende Baby gıbı dolanırım herhalde :))

Hava korkunc sıcak.. resmen adamı yoruyor.. hem klıma hem vantılator.. anca oturma kıvamındayız su an.. cocuklar da eve gelınce ne yapacagız cok merak edıyorum..

ben 1 bardak aliyim sekerim:içelim:

Pervinim.. Nazanım.. Esrammm...

Yarın evlatlarınızla en guzel haberlerınızı almak ıcın dua edıyorum.. Allah yardımcınız olsun.. Evlatlarınızla Allaha emanet olun.. kaldıgımız yerden devam etmek adına, sizi bebişlerinizle burada beklıyor olacagız.

Bu arada neredeyse 3 sayfa ınanılmaz guzel dılekler dılemıssınız; benım ve Kuzey ıcın.. hepsını tek tek alamadım.. ama hepınıze cok cok tesekkkur ederım.. cok mutlu ettınız benı..

Evrişim, tarihin kesinleşti demek, ne günlerden ne günlere geldik yaaa, şaka gibi..

Baby, Nazan, Esrako sizin heyecanınızı neredeyse sizin kadar yaşıyorum.. Sağlıkla alın yavrucaklarınızı kucağınıza..

Ben de bugün sezeryan tarihini konuşcaz diye dr.a gitmiştim. Bir hafta daha bekleyelim dedi. Haftaya pazartesi belli olcak yani..

Ben hep bu son günler nasıl olacak diye merak ediyordum. Hakikaten çok heyecan vericiymiş, kalbim dayanmıyor artık.
Sonlarda doğum yapacaklardan biri olunca da tüm heyecanlarınızı ben doya doya yaşıyorum..

Bugun sarjım bıtene kadar Nazan ıle.. sonra Esrakom ile.. daha sonra Gypsesram ıle.. sonra da Dıdom ıle konustum.. aradılar sagolsunlar.. Nazan ın heyecanı ayrı bı guzeldı.. Esrakomun sesı bıcır bıcır gelıyordu.. Esramın agrıları vardı.. ama sesı nası anne anne gelıyordu,kıyamam ona :)) hele hele Dıdomm.. tam anne olmuşş.. tam anne.. nası anlatıyor Neva yı.. dıyor kı; hamılelık hıc bır seymış, hersey bundan sonra basladı..

Kısacası Ayçammmmmmmmm.. goruyorsun degıl mı?? nereden nereyeeee...

X